🌺בוקר טוב

דקל נור*

Well-known member
עניין של כמה אתה מאפשר
ובפורום כזה, שכולם נמנים עם ל"ו צדיקים, אני לא רואה שום מניעה
די עם הצדקנות
מאמינה שזו לא מדיניות של ראש אלא של הפרדס.
כל החמישיזי לא נמאס עליך? ומי מונע ממך או מגברים פה (זורקת רעיון) להעלות תמונות בבגדי ים/לנז'רי וכו?

לא מתפשרת כלל

Well-known member
מאמינה שזו לא מדיניות של ראש אלא של הפרדס.
כל החמישיזי לא נמאס עליך? ומי מונע ממך או מגברים פה (זורקת רעיון) להעלות תמונות בבגדי ים/לנז'רי וכו?
לא מדברת אינגלזית וחמישיזית
איפה ראית שאמרתי שראש אחראית לזה?
ואז כשהעלתי תמונת חצי גוף התאמצתי שחלילה הציץ לא יבלוט שומו שמיים. מי שישמע חתיכת פורנוגרפיה. יש לי מה להראות, למה שתחליטי עלי להעלות בבגד כלשהו? ואם בא לי ציץ או שפיץ?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לא מדברת אינגלזית וחמישיזית
איפה ראית שאמרתי שראש אחראית לזה?
ואז כשהעלתי תמונת חצי גוף התאמצתי שחלילה הציץ לא יבלוט שומו שמיים. מי שישמע חתיכת פורנוגרפיה. יש לי מה להראות, למה שתחליטי עלי להעלות בבגד כלשהו? ואם בא לי ציץ או שפיץ?
לא אומרים "תחליטי עליי" אלא ,תחליטי בשבילי😉בנתיים את רק נואמת,תעלי אם יש לך מה להראות ,קדימה.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
לא אומרים "תחליטי עליי" אלא ,תחליטי בשבילי😉בנתיים את רק נואמת,תעלי אם יש לך מה להראות ,קדימה.
אם יש לי מה להראות?
אני שומעת כאן צליל של פיקפוק?+ סמיילוש קטנטן
אז זהו...כשהעלתי לא באמת שאלתי
חוץ מזה, התמונה ההיא לא באמת משאירה יותר מדי מקום לדמיון..
חוץ מזה 2, אולי עוד תופתעי מתישהו
ואם להיות שניה רצינית..המאהב שלי לא מת על זה שאני חולקת את פיקסליי חמוקיי עם גברברים עלומים. רק עם אלו שמתאימים לנו :)

in bal1

Well-known member
אם יש לי מה להראות?
ואם להיות שניה רצינית..המאהב שלי לא מת על זה שאני חולקת את פיקסליי חמוקיי עם גברברים עלומים. רק עם אלו שמתאימים לנו :)
"המאהב שלי לא מת על זה שאני חולקת" יפה אמרת. על זה בדיוק אני מדברת.שאת והוא תבחרו מה מתאים לכם.ואת תבחרי מול פני מי להחשף ומי לא.

אם יש לי מה להראות?
רגע, ממתי המאהב שלך צריך לקבוע בשבילך?
א) אפשר תמיד בעזרת פוטושופ לטשטש את הפנים.
ב) נשים צעירות וגברים בכל הגילים תמיד יפרגנו לך.

הבעיה היא עם כל הטהרניות/ים והצדקניות/ים, אשר גוף נשי צעיר וסקסי לא בא להם/ן טוב בעיניים.
והסיבה הרי ידועה לכל.

in bal1

Well-known member
רגע, ממתי המאהב שלך צריך לקבוע בשבילך?
א) אפשר תמיד בעזרת פוטושופ לטשטש את הפנים.
ב) נשים צעירות וגברים בכל הגילים תמיד יפרגנו לך.

הבעיה היא עם כל הטהרניות/ים והצדקניות/ים, אשר גוף נשי צעיר וסקסי לא בא להם/ן טוב בעיניים.
והסיבה הרי ידועה לכל.
חלילה לקבוע בשבילה.אבל שאלה לי אלייך.נניח שתכיר מישהי מחוץ לנושאין.הרי מה אנו עושים פה? ויתפתח בינכם קשר מכבד מעבר לסקס.יכול לקרות נכון?
אתה תרצה שהיא תחשוף את עצמה לפני כולם? זה לא שאתה מחליט בשבילה אבל טיפה כבוד עצמי עוד לא הרג איש.

חלילה לקבוע בשבילה.אבל שאלה לי אלייך.נניח שתכיר מישהי מחוץ לנושאין.הרי מה אנו עושים פה? ויתפתח בינכם קשר מכבד מעבר לסקס.יכול לקרות נכון?
אתה תרצה שהיא תחשוף את עצמה לפני כולם? זה לא שאתה מחליט בשבילה אבל טיפה כבוד עצמי עוד לא הרג איש.
לא ממש לא,
למה שהיא תחשוף את עצמה?
אבל אם היא אישה בעלת גוף יפה
אז מה רע להעלות תמונה כשהפנים מפוקסלות?
למרות שאני דווקא בעד לראות פנים נשיות יפות.
בעיקר את אלה שיש להן אף מעט נשרי .
זה משווה לכן מראה של אלה יוונית.
אוחחח אני מת על זה. |מאוהב|

לא מתפשרת כלל

Well-known member
יקירתי,,,תקראי טוב למעלה מה כתוב באדום😘 וחוצמיזה,את חייבת לנו תמונה "שווה",יאללה קדימה.
יודעת יודעת
וזה בדיוק מה שאני אומרת
לספר איך המאהב קורע לי ת'צורה זה בסדר ולהראות לא? ובחיאת ראש. מה את מעדיפה? לקרוא משפט כמו פות בריח שתן או לראות תמונה קצת יותר סימפטית?
תכלס לא מבינה מה כבר ההבדל
לדבר זיונים עירום בליעות מציצות בתחת ושות(ט) זה בסדר. להראות לא?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
יודעת יודעת
וזה בדיוק מה שאני אומרת
לספר איך המאהב קורע לי ת'צורה זה בסדר ולהראות לא? ובחיאת ראש. מה את מעדיפה? לקרוא משפט כמו פות בריח שתן או לראות תמונה קצת יותר סימפטית?
תכלס לא מבינה מה כבר ההבדל
לדבר זיונים עירום בליעות מציצות בתחת ושות(ט) זה בסדר. להראות לא?
אם זה היה תלוי בי,הייתי מאפשרת עירום חלקי,לא פות ולא שטויות כי זה לבטח לא מה שיהפוך את הפורום לאטרקטיבי,מי כתב מציצות בתחת?😂
אם את ממש רוצה להראות לנו אייך המאהב קורע לך ת'צורה-מוזמנת.😆😎

למעלה