🆕שרשור חדשות ועדכונים - ספטמבר 2021📺

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקיי, אני ממש מחכה לזה כי הוקאיי, אבל בגדול נראה שעלילתית זה סתם אקשן בלי יותר מידי תוכן
לא נראה לי שאפשר לשפוט ממש לפי הטריילר אם יש יותר תוכן.
אוקיי ההערות שלכם גרמו לי לצפות בזה וזה נראה לי נהדר, יש לזה פוטנציאל להיות סדרת מארוול שאני הכי אוהב, מקווה שלא אתאכזב! ואם יהיה שם איזה פרק מחזמר זה יכול להיות מדהים לגמרי, אבל נראה לי שזה יהיה יותר כמו שעדי מתארת, אז תנמיכו ציפיות.
לי גם הטריילר העלה ציפיות. נראה כיפי כזה.

נדמה לי שרציתי לראות את זה פעם אבל שכחתי מקיומה...[Only Murders in the Buliding]
הסדרה התחילה רק לפני שבועיים, אז...
אני בכלל לא זוכרת איך העונה הקודמת נגמרה, רק שהסוף קצת שיעמם אותי. אבל נראה שלוקחים את הסדרה למקום אפל יותר [המפתחות של משפחת לוק]
אני זוכר מאוד חלקית.
אני בטח אראה לפחות את פרק הסיום של העונה הראשונה וגם אולי סרטון ריקאפ של העונה.

LeR@nch

Well-known member
קדימונים קדימונים קדימונים

חיים אחרים
- העונה השנייה תעלה בנטפליקס ב-14/10.

Big Sky - העונה השנייה תעלה ברשת ABC ב-30/09.

Legacies - העונה הרביעית תעלה ברשת CW ב-14/10.

שלדון הצעיר - העונה החמישית תעלה ברשת CBS ב-07/10.

את - העונה השלישית תעלה בנטפליקס ב-15/10.

יורשים - העונה השלישית תעלה ברשת HBO ב-17/10.

https://youtu.be/kevqiiYNFrc

אגדות המחר - העונה השביעית תעלה ב-13/10.

https://youtu.be/ta1bsz6x9iU

נערך לאחרונה ב:

LeR@nch

Well-known member
נטפליקס הזמינה שתי עונות נוספות של ״וירג׳ין ריבר״

סדרת הדרמה הרומנטית וירג׳ין ריבר תשוב לעונה רביעית ולעונה חמישית בחברת נטפליקס.

3B0FFFDD-D1DF-405C-915B-51A598F9BABA.png

LeR@nch

Well-known member
נטפליקס ביטלה את ״פגע וברח״

דרמת המתח פגע וברח בוטלה ע״י חברת נטפליקס לאחר עונה אחת בלבד.

D92E15BF-E144-4C0E-B0FF-E5448DCF36E1.png

דיברגנט חדש

Well-known member
נטפליקס ביטלה את ״פגע וברח״

דרמת המתח פגע וברח בוטלה ע״י חברת נטפליקס לאחר עונה אחת בלבד.

צפה בקובץ המצורף 33778
חבל, לא הצליח לו, הייתה דווקא סידרה חביבה שנתנה טעם טוב להמשך ...

lemon lyman

Well-known member
שלדון הצעיר - העונה החמישית תעלה ברשת CBS ב-07/10.
לא צופה
אבל ספוילר להמפץ הגדול כל העונות ושלדון הצעיר עונה 4 אין משהו יותר מרגיז מהסדרות שוכחות מידע שכבר ידוע לנו
נגיד מישהו שיש לו כמה אחים ואחרי כמה עונות הופך לבן יחיד |פנים|
אבל פה זה ממש ירגיז אותי:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[
אם הם יעשו את העלילה עם אבא שלדון מה שהם באמת התחילו בעונה הקודמת
איפה בעיית הזיכרון של תסריטאים שבאמת צריך אותה |שפם|

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
כישור הזמן ליהקה מחדש את התפקיד של מאט(מאטרים) קוטון. דונאל פין יחליף בעונה השנייה את ברני האריס שגילם את הדמות בעונה הראשונה.

שלושת הפרקים הראשונים בעונה הראשונה יועלו לאמזון פריים ב-19/11.

**אל תכנסו לתגובות למאמר, זה מכיל ספוילרים לרציניים לסדרה/ספרים**

נערך לאחרונה ב:

LeR@nch

Well-known member
השחקן ווילי גארסון הלך לעולמו

ווילי גארסון, שכיכב לאורך הקריירה שלו בסדרות סקס והעיר הגדולה ו-צווארון לבן, הלך לעולמו בגיל 57 לאחר מאבק במחלת הסרטן.

גארסון השתתף בין היתר גם בתפקידי אורח בסדרות סופרגירל, מאגנום בלש פרטי, הוואי חמש-אפס ודיבב בסדרה פה גדול.

יהי זכרו ברוך.

3FCE1465-9D9F-4D76-8D30-EBEAFC30AEC7.png

מילי08

Well-known member
ווילי גארסון, שכיכב לאורך הקריירה שלו בסדרות סקס והעיר הגדולה ו-צווארון לבן, הלך לעולמו בגיל 57 לאחר מאבק במחלת הסרטן.
:-(. אני מכירה אותו מסדרות אחרות. הוא מהפרצופים האלה שרואים הרבה אבל לא מכירים את השחקן. עצוב

LeR@nch

Well-known member
NBC חשפה את המנחים הראשונים של ״סטרדיי נייט לייב״

תוכנית המערכונים סטרדיי נייט לייב תשוב בשבוע הבא עם עונתה ה-47. להלן רשימת המנחים והאמנים האורחים של ארבע התוכניות הראשונות:

02/10 - מנחה: אואן ווילסון, אמנית אורחת: קייסי מסגרייבס.
09/10 - מנחה: קים קרדשיאן-ווסט, אמנית אורחת: הלסי.
16/10 - מנחה: ראמי מאלק, אמן אורח: יאנג ת׳אג.
23/10 - מנחה: ג׳ייסון סודייקיס, אמנית אורחת: ברנדי קרלייל.

B1E05AAA-60AF-4B3F-BC13-18D8F3F3BDE6.png

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
NBC חשפה את המנחים הראשונים של ״סטרדיי נייט לייב״

תוכנית המערכונים סטרדיי נייט לייב תשוב בשבוע הבא עם עונתה ה-47. להלן רשימת המנחים והאמנים האורחים של ארבע התוכניות הראשונות:

02/10 - מנחה: אואן ווילסון, אמנית אורחת: קייסי מסגרייבס.
09/10 - מנחה: קים קרדשיאן-ווסט, אמנית אורחת: הלסי.
16/10 - מנחה: ראמי מאלק, אמן אורח: יאנג ת׳אג.
23/19 - מנחה: ג׳ייסון סודייקיס, אמנית אורחת: ברנדי קרלייל.

צפה בקובץ המצורף 33895
האם זה יותר מידי לבקש שטום הולנד ינחה תוכנית?

חוץ מזה לרוע המזל אני עסוק ב23/19 :p

LeR@nch

Well-known member
״זאב צעיר״ תחזור ב-2022 עם סרט וסדרת המשך

חברת פארמאונט+ הזמינה סרט טלוויזיה שימשיך את עלילת סדרת הפנטזיה זאב צעיר. כוכבי הסדרה המקורית צפויים לשוב לתפקידיהם במסגרת הפרויקט שעלילתו: ״עם זריחתו של ירח מלא בביקון הילס, כוח מרושע שצץ בעיירה מוביל לשובם של כל משני הצורה בהובלתו של סקוט מק׳קול - האדם היחיד שיכול לאחד חברים ויריבים נגד האויב החזק והרצחני ביותר שהם ייתקלו בו״.

בנוסף, החברה מפתחת את הסדרה Wolf Pack, במסגרתה אירועי שריפות יער שמתרחשים בהפרש של 16 שנה זה מזה יובילו לפגישתם של ארבעה צעירים המגלים כי הסוד שקושר אותם זה לזה הוא נשיכת זאב.

https://tvline.com/2021/09/24/teen-wolf-reunion-movie-mtv-cast-revival/

D6F5A19C-114B-4DCB-8F36-CCD1D781C477.png

אוסווין

Active member
השואוראנר החדש של "דוקטור הו" החל מ-2023 הוא פאקינג ראסל טי דייוויס, שחוזר לסדרה לחגיגות ה-60 (ומעבר!) אחרי שעזב ב-2009.
חשוב להדגיש שלא מדובר בעונה הקרובה, אלא בעונה הבאה.
ראסל טי דייוויס כמובן היה השואוראנר המקורי של הסדרה המחודשת משנת 2005, עד שנת 2009.
דברים כאלה לא קורים וואט דה פאק איך זכיתי.
@מילי08 שובי הביתהההההה הגיע הזמן להתחיל לצפות שוב!
לא דמיינתי אפילו שדבר כזה יכול לקרות. מעניין מה יהיה. הדברים הראשונים שעולים לראש זה שהוא יחזיר מלא דמויות שלו, מרתה וכאלה. אבל אולי היה צריך מישהו חדש? אבל אני מנחש שאחרי מה שהיה בעונות האחרונות, הם היו נואשים ליציבות ולמשהו שיחזיר את כולם ודבר כזה לגמרי מביא הייפ. היייפ!

https://www.doctorwho.tv/news/?article=russell-t-davies-to-return-as-doctor-who-showrunner
2g9g60k80001000.jpg

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
לא דמיינתי אפילו שדבר כזה יכול לקרות. מעניין מה יהיה. הדברים הראשונים שעולים לראש זה שהוא יחזיר מלא דמויות שלו, מרתה וכאלה.
המלצה חמה: אל תפתח ציפיות כאלה, ובטח לא למלא דמויות. הסיכוי לזה קלוש, הסדרה לא נוטה לזה וזה אומר להחזיר שחקני עבר וזה לא פשוט. יש לעיתים מאוד נדירות מחוות כאלה של שניה או שתיים של דמות מהעבר שקופצת "לביקור", אז זה יכול לקרות, אבל לא הייתי מצפה ליותר מזה.

אני שמחה לחזרתו של דיוויס, אבל יותר מעניין אותי מי יהיה/תהיה הדוקטור/ית... (אני בעד חידוש עלילתי שנגלה שהדוקטור יכול להתחדש בחזרה לגוף שהוא כבר היה בו 😁 )

אוסווין

Active member
המלצה חמה: אל תפתח ציפיות כאלה, ובטח לא למלא דמויות. הסיכוי לזה קלוש, הסדרה לא נוטה לזה וזה אומר להחזיר שחקני עבר וזה לא פשוט. יש לעיתים מאוד נדירות מחוות כאלה של שניה או שתיים של דמות מהעבר שקופצת "לביקור", אז זה יכול לקרות, אבל לא הייתי מצפה ליותר מזה.

אני שמחה לחזרתו של דיוויס, אבל יותר מעניין אותי מי יהיה/תהיה הדוקטור/ית... (אני בעד חידוש עלילתי שנגלה שהדוקטור יכול להתחדש בחזרה לגוף שהוא כבר היה בו 😁 )
אני לא מפתח ציפיות כאלה, המוח פשוט ישר קופץ לשם. גם אמרתי את זה כי ישר אחרי המחשבה הזאת, עולה גם המחשבה של האם הוא יביא משהו חדש או עוד ממה שהוא הביא אי אז ב-2009? מצד שני... הטלוויזיה כבר די השתנתה מאז 2009. וגם, הודעה כזאת ישר גורמת לי לחשוב על התקופה ההיא, שהייתי בן 13-14 וראיתי את הסדרה והאובססיה הייתה בשמיים והיה לי כיף, אז עולים לי הרגשות האלה של איזה כיף יהיה כמו פעם. אבל זה משהו חדש. וגם זה רק סדרת טלוויזיה חחח. יא זה אומר גם שהמלחין המקורי של הסדרה יחזור אולי? כי הוא משתף פעולה עם ראסל טי דייוויס בסדרות האחרות שלו. קיצררר זה בעיה את מבינה כי אם הכל יחזור להיות כמו קודם אז זה לא יהיה חדש! אבל זה חדשות מרגשות בהחלט. ואני סתם חושב קדימה על שטויות. וזה גם, שוב, רק סדרת טלוויזיה חח. נראה מה הם יודיעו בהמשך! בהחלט מסקרן מי יהיה\תהיה הדוקטור הבא\ה. מבאס לצ'יבנאל שעכשיו העונה הקרובה שלו היא עוד יותר על הזין של כולם חחחח. סתם נו אולי יהיה טוב. או לפחות סביר.

נערך לאחרונה ב:
למעלה