🆕ינואר 2022 על המסך הקטן📺

LeR@nch

Well-known member
הדיילת / The Flight Attendant

סדרה חדשה
26/01 | 20:45
NEXT TV | HOT VOD | HOT3

"הדיילת" ("The Flight Attendant") היא קומדיית פשע של שירות הסטרימינג HBO MAX המבוססת על הספר באותו השם מאת כריס בוהג'ליאן. על העיבוד הטלוויזיוני אמון המועמד ל"אמי" סטיב יוקי ("על טבעי") ובין מפיקיו נמנה המועמד ל"אמי" גרג ברלנטי ("You", "ההרפתקאות המצמררות של סברינה"). את מרבית פרקי הסדרה ביימה סילבר טרי, שביימה פרקים ללהיטים טלוויזיוניים כגון: "בשבילי אתם מתים", "You", "לגדול בלי בושה" ועוד. "הדיילת" חודשה לעונה שנייה.

בסדרה מככבים קיילי קווקו ("המפץ הגדול") שזכתה על תפקידה בסדרה בפרס ה"אמי", מישל הויזמן ("משחקי הכס", "טרמה"), זוסיה מאמט ("בנות", "מד מן"), והמועמד ל"אמי" טי.אר נייט ("הנאטומיה של גריי").

קאסי בודן (קוקו), דיילת אלכוהוליסטית שנוהגת לשתות במהלך הטיסות בהן היא עובדת, מגלה כיצד חייה יכולים להשתנות מקצה לקצה בלילה אחד. חייה הנוחים של קאסי משתבשים לחלוטין כשיום אחד היא מתעוררת במלון בבנגקוק בלי שום זיכרון מהלילה הקודם, ונחרדת למצוא גבר מת במיטה לידה.

לצדה של קוקו מככבים גם רוזי פרז ("פיינאפל אקספרס"), מישל גומז ("דוקטור הו"), קולין וודל ("הסקס של מאסטרס"), מרל דנדרידג' ("ילדי האנרכיה") ונולאן ג'ררד פאנק ("גלי").

LeR@nch

Well-known member
החוטאים

עונה רביעית (ואחרונה)
26/01 | נטפליקס

סדרת המתח בכיכובו של ביל פולמן חוזרת לעונה נוספת ואחרונה.

LeR@nch

Well-known member
משלחת חיפוש

עונה חמישית (ואחרונה)
27/01 | סלקום TV
27/01 | פרטנר TV

עונה חמישית ואחרונה לקומדיית הפשע המצוינת בכיכובה של אליה שווכאת, שבין היתר מתארחים בה הפעם ג'ף גולדבלום, קת'י גריפין וג'ון ווטרס.

LeR@nch

Well-known member
אפטר פארטי / The Afterparty

סדרה חדשה
28/01 | אפל טי.וי+

קומדיית פשע חדשה של אפל טיוי פלוס בכיכובם של טיפאני האדיש ("טיול בנות"), סם ריצ'רדסון ("ויפ"), אילנה גלייזר ("ברוד סיטי"), בן שוורץ ("מחלקת גנים ונוף"), אייק ברינהולץ ("מאבדים את זה", "מינדי"), ג'ון ארלי ("משלחת חיפוש"), ג'יימי דמיטריו ("Stath Lets Flats") וגם דייב פרנקו. הסדרה מתמקדת בתעלומת רצח המתרחש במסיבה שאחרי איחוד תיכון. כל אחד משמונת הפרקים מציג את הסיפור של אותו לילה באמצעות נקודת מבט של דמות אחרת, כל אחד עם הסגנון הוויזואלי הייחודי שלו וז'אנר הקולנוע שיתאים לאישיותו של המספר.

LeR@nch

Well-known member
האישה מהבית שממול לבחורה בחלון / The Woman in the House Across the Street From the Girl in the Window

סדרה חדשה
28/01 | נטפליקס

סדרה חדשה שהיא פארודיה על מותחנים בנאליים. קריסטן בל מככבת כאנה, אישה שחיה על תערובת של יין, כדורים, תבשילי קדרה ודמיון מפותח, ומטפחת אובססיה לשכן החתיך שגר ממול, עד שהיא עדה לרצח… או שלא?

LeR@nch

Well-known member
מן הכפור / In From the Cold

סדרה חדשה
28/01 | נטפליקס

דרמת מתח חדשה של נטפליקס בכיכובה של מרגריטה לבייבה ("הצמד", "נקמה"). אם אמריקאית חד-הורית שנחשפת כמי שריגלה בעבר לטובת רוסיה, נאלצת להילחם באויב, לעשות שימוש ביכולתה הייחודית לשנות זהות, וגם לשמור על שלומה של בתה.

In From the Cold.jpg

LeR@nch

Well-known member
ובנוסף:

02/01 | איך פגשתי את אמא | עונות 6-9 | 21:25 | HOT קומדי סנטרל | HOT VOD
23/01 | מחלקת גנים ונוף | כל העונות | STING TV | yes VOD | yes TV COMEDY
23/01 | האקסית המטורפת | כל העונות | 18:15 | NEXT TV | HOT VOD | HOT3
26/01 | שיטס קריק | כל העונות | STING TV | yes VOD | yes TV COMEDY
26/01 | כתום זה השחור החדש | עונה שביעית (ואחרונה) | נטפליקס
27/01 | שיקגו Fire | עונה שלישית | 20:30 | STING TV | yes VOD | yes TV ACTION

LeR@nch

Well-known member
באיזה תכנים תצפו החודש?

על מה תוותרו?

שתפו בהמוניכם:p

Lhuna3

Well-known member
שיטס קריק כבר ראיתי אבל אני בטח אהנה מצפיה חוזרת חלקית לפחות.
האישה מהבית שממול לבחורה בחלון - תודה לאל שבעברית זה יוצא קצר יותר. גם פארודיה וגם קריסטן בל - בהחלט יש סיבות לפחות לנסות את זה.
אפטר פארטי - גם נשמע עם פוטנציאל (אמנם תעלומת רצח, אבל בקומדיה זה יכול להיות מוצלח). אבל אני אולי אחכה לראות קצת תגובות ברשת על זה.
הדיילת - כבר ראיתי, וממליצה למי שלא.
העידן המוזהב - אחכה לראות תגובות.

אוזארק עונה 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! F*** YEAH!!!
סופסוף!!!!!!!!!!!! כמעט שכחתי מקיומה כבר!

לגדול בין זאבים
- כבר ניסיתי ולא צלחתי עד הסוף.

החיים עצמם - כן!!

LeR@nch

Well-known member
אני אצפה בעונות החדשות של הבוזגלוס, החיים עצמם, מוקד 911: טקסס, פילדלפיה זורחת, שחור-כזה, אופוריה, טוני נולד מחדש, שערורייה בריטית למדי, אוזרק, משרתת, החוטאים, משלחת חיפוש וגם בשיטס קריק.

אתן צ׳אנס ל-המורדים: הדור הבא, מישהו איפשהו, לגדול בין זאבים, העידן המוזהב, אפטר פארטי ו-האישה מהבית שממול לבחורה בחלון.

צפיתי כבר באיחוד של חברים וב-הדיילת.

didalf

Well-known member
המורדים: הדור הבא / Rebelde

סדרה חדשה
05/01 | נטפליקס

טלנובלת הנעורים המקסיקנית הפופולרית חוזרת לחיים בנטפליקס עם קאסט חדש וצעיר. סמסטר חדש מתחיל בבית הספר "אליט ויי סקול", ואויבת מוכרת - אגודה סודית בשם "הלשכה" - עלולה לרסק את תקוותיהם המוזיקליות של תלמידי השנה הראשונה.

שומעת על זה: "אלוהים ישמור למה"
רואה טריילר: "אוי זה נראה זוועה"
שומעת בטריילר שניה וחצי מסולו קדטה אן סילנסיו: "אהאהההההההההה|מאוהב|"
קיצר אני בהחלט הולכת לבדוק את זה, להזדעזע ולהתרגש מהשירים במקביל.
שערורייה בריטית למדי
מממממ אוווווווווווווווווווווווולי כי פול בטאני אבל גם אולי לא כי לא רוצה לראות אותו נשוי למישהי אחרת מליזי וגם נשמע שהוא יהיה דוש שם. מצד שני העונה הראשונה הייתה טובה. מצד שלישי צפיתי בה כי היא עסקה בגייז ועכשיו הם סטרייטים אז למי אכפת:-D
23/01 | מחלקת גנים ונוף | כל העונות | STING TV | yes VOD | yes TV COMEDY
26/01 | שיטס קריק | כל העונות | STING TV | yes VOD | yes TV COMEDY
איזה כיףףףףף|מאוהב| בדיוק מה שאני צריכה לבהייה רנדומלית בטלויזיה במקום הדברים המעפנים שם בלופים ביס קומדי כל היום סופסוף משהו כיפי ליפול עליו.

אפטר פארטי - גם נשמע עם פוטנציאל (אמנם תעלומת רצח, אבל בקומדיה זה יכול להיות מוצלח). אבל אני אולי אחכה לראות קצת תגובות ברשת על זה.
אה נכון גם זה אולי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חברים: האיחוד
ספיישל
01/01 | 20:00
NEXT TV | HOT VOD | HOT3
באמת?!? עכשיו הוט נזכרו?
נראה לי שחלק מהחברים כבר מתו מאז ששודר האיחוד הזה
לה בראה / La Brea

סדרה חדשה
02/01 | STING TV | yes VOD

דרמה מתח ומסתורין כובשת שזכתה להצלחה רבה ולרייטינג גבוה ברשת NBC וחודשה מהר מאוד לעונה שניה.

את הסדרה פותח אירוע מכונן – חור ענק נפער באדמה בלה בראה, במרכז לוס אנג'לס, אזור "בורות הזפת" הפרהיסטורי שהיום הוא שכונה סואנת.
מאות אנשים, רכבים ובניינים נשאבו לבור וכביכול למותם, באירוע טראומטי שמטופל מידית על ידי המחלקה לביטחון פנים, שהאירוע לא זר לה ומזכיר אירוע דומה וקטן יותר במדבר.

אלא שאותם אנשים שנשאבו לבור הענק מוצאים את עצמם לכודים בעולם מסתורי ופראי, שהם מתחילים להבין שהוא למעשה לה בראה – רק בעבר. במרכז הסדרה אם פרודה טריה (נטלי זיאה "יוניקורן", "מוקד 911: טקסס") ובנה שנשאבו ומנסים לשרוד, בעוד בתה נותרת עם בעלה לשעבר. הנישואים שלהם התפוררו בעקבות התנהגותו המוזרה וחזיונות מוזרים שחווה לגבי מקום מסתורי, אלא שהחזיונות האלו עכשיו מתגלים כרמזים באשר למקום הימצאותם של הניצולים, והוא ובתו נחושים לעשות הכל כדי לשכנע את המחלקה לביטחון פנים שיקיריהם עדיין חיים ולהציל אותם. מטרה שלא בהכרח מתיישבת עם מטרותיו של השלטון…

עוד מככבים: ג'ון סדה ("רצח מאדום לשחור"), ניקולס גונזלס (The OC) ואיאן מאקן ("סטאמפטאון").

הסדרה היא הפקה משותפת של יוניברסל יחד עם קשת אינטרנשיונל.

דילן מאוד ממליצה על הסדרה הזאת. הפרק הראשון היה גרוע, אבל דילן מודה שהוא היה גרוע ואומרת שהיה שיפור גדול מאז.
השאלה היא האם אני סומך על דילן...
הצלצול הגואל

עונה שנייה
02/01 | yes VOD

סדרת ההמשך ללהיט הגדול משנות ה-90 חוזרת בעונה חדשה!

הסיטקום האייקוני שב אלינו בשנה שעברה בגרסה חדשה שהתמקדה בדור ההמשך בתיכון בייסייד כאשר חלק מהתלמידים הם הילדים של הדמויות מהסדרה הקלאסית ובנוסף משתתפים בה רוב השחקנים מהגרסה המקורית.

שנה חלפה מסיום העונה הראשונה והתלמידים חוזרים עכשיו אל התיכון לכיתה י"א. דייזי, שמנסה להיבחר למועצת התלמידים, מחליטה להנחות את נשף הריקודים שכולל את הנושאים אשר מעסיקים את המתבגרים. הדמויות הבוגרות מהסדרה המקורית שבות גם הן לעונה החדשה ונזכרות ביחד בחברם סקריץ' (השחקן דסטין דיאמונד שהלך לעולמו בפברואר 2021, בגיל 44).
ראיתי. ממש כיף.
אופוריה

עונה שנייה
10/01 | סלקום TV
10/01 | 22:00 | NEXT TV | HOT VOD | HOT HBO
10/01 | STING TV | yes VOD

קהל אוהדי הסדרה הפופולרית מחכה לא מעט זמן לעונה השנייה של הסדרה מבית HBO המבוססת על הסדרה הישראלית שיצרו רון לשם, דפנה לוין וטמירה ירדני בכיכובה של זאנדייה ("ספיידר מן"), אשר גם זכתה על תפקידה בסדרה בפרס האמי כשחקנית ראשית והפכה לשחקנית הצעירה ביותר שזכתה אי פעם בקטגוריה זו. בשנה שעברה שודרו שני פרקי ספיישל – פרקים אשר הופקו לאחר פרוץ מגפת הקורונה, כעת כשהוסרו רוב מגבלות הקורונה – העונה החדשה מגיעה אל המסך.

הסדרה עוקבת אחרי קבוצה של תלמידי תיכון וההתמודדות שלהם נושאים כמו חברות, סקס, אהבה וטראומה. הסדרה עוקבת אחר חייה של רו (זנדאייה), נערה נרקומנית הסובלת מהפרעה דו קוטבית ואשר חייה משתנים ללא הכר כשהיא פוגשת את ג'ולס (האנטר שפר) נערה טרנסג'נדרית שעברה לעיר אחרי גירושי הוריה ומחפשת מקום וקבוצה להשתייך אליה.

מסתמן שבעונה החדשה יהיו הרבה תפניות. לדברי זאנדייה זו עומדת להיות עונה מאתגרת, לא קלה והרסנית עבור רו, חבורתה וגם עבור הצופים.

בעידן הנוכחי בו המדיה החברתית שולטת, המכשירים הניידים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מאתנו ועולם המתבגרים סוער אין ספק שמדובר בסדרה שמתמודדת בתעוזה ובפתיחות ומציבה מראה לתקופה מאתגרת ביותר.
כל הרומן בין טום הולנד לזנדאיה קצת גורם לי לרצות לראות את הסדרה. (גם שמעתי שהיא טובה)
רייקה / Reyka

סדרה חדשה
13/01 | סלקום TV
13/01 | 22:00 | NEXT TV | HOT VOD | HOT HBO

"רייקה" ("Reyka") היא מותחן פשע של רשת M-Net הדרום אפריקאית, שנוצרה על ידי רוהן דיקסון ("המקצוענים").

ב1994, בשלהי שלטון האפרטהייד, רייקה (קים אנגלברכט, "מרוץ המוות 3") בת ה-11 נחטפה על-ידי אנגוס ספלמן (איאן גלן, "משחקי הכס"), שפגע בה מינית במשך שנים. לאחר שרייקה הצליחה לברוח מספלמן כשהייתה בת 16, ספלמן נתפס, נשפט ונשלח לכלא. היום, כשרייקה גדלה, היא משמשת כפרופילאית פלילית וחוקר סדרה של רציחות ברוטליות בפרובינציה הדרום אפריקאית קוואזולו-נטאל שככל הנראה בוצעו על-ידי רוצח סדרתי. החקירה מעמתת אותה עם עברה הטראומטי, שגם עוזר לה להיכנס למוחם של הפושעים המבוקשים ביותר באפריקה.

לצדם של אנגלברכט וגלן מככבים המילטון דלאמיני, תמרה ג'וזי, ליאנדה רדי ועוד.

נשמע מעניין. ומתי כבר יוצא לראות סדרה דרום אפריקאית
ארכיון 81 / Archive 81

סדרה חדשה
14/01 | נטפליקס

סדרת מתח חדשה של נטפליקס המבוססת על פודקאסט באותו שם. ארכיונאי מתחיל לעבוד בשחזור של קלטות וידאו פגומות ונשאב לתעלומה הקשורה לבמאית שנעלמה - ולכת מסוכנת. מככבים ממודו אטייה ("Sorry for Your Loss") ודינה שיהאבי ("ג'ק ריאן", "פחמן משודרג").

זה גם מסקרן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מישהו איפשהו / Somebody Somewhere

סדרה חדשה
17/01 | סלקום TV
17/01 | STING TV | yes VOD
17/01 | 21:30 | NEXT TV | HOT VOD | HOT HBO

"מישהו איפשהו" ("Somebody Somewhere") היא קומדיה חדשה של HBO שנוצרה על ידי האנה בוס ופול ת'ורין שכתבו ביחד את הסרט "בדרך שלהם", ובין מפיקיה נמנים האחים זוכי ה"אמי" ג'יי ומארק דופלאס ("חדר 104"). ג'יי דופלאס אף מביים כמה מפרקי הסדרה.

בסדרה מככבת השחקנית, הקומיקאית והזמרת ברידג'ט אוורט ("בתוך איימי שומר") והסדרה מבוססת באופן חלקי על חייה.

הסדרה עוקבת אחר סם מילר (אוורט), בחורה צעירה מקנזס שעל פני השטח נראית כמו מקומית טיפוסית אך בתוך תוכה לא מרגישה באמת שייכת. סם מתמודדת עם אבדן ושירה מהווה את הנחמה היחידה שלה ומובילה אותה למסע של גילוי עצמי ואל קבוצה של אאוטסיידרים שגם לא מרגישים שייכים לשום מקום אבל מאמינים שכל אחד שייך לאנשהו או למישהו. כל מה שצריך לעשות זה לא להרים ידיים.

לצדה של אוורט מככבים גם מייק הגרטי ("חברים"), ג'ף הילר ("גרטה"), דני מקרת'י ("נמלטים"), מארי קת'רין גאריסון ("VEEP") ומאריי היל.

גם אולי שווה בדיקה
לגדול בין זאבים / Raised by Wolves

סדרה חדשה
18/01 | yes VOD

דרמת מדע בדיוני מסתורית מאת היוצר אהרון גוזיקובסקי והמפיק בפועל רידלי סקוט (שגם ביים את שני פרקיה הראשונים).

שני אנדרואידים (אב ואם) מקבלים את המשימה לגדל ילדים אנושיים על כוכב לכת בתולי ומסתורי (קפלר- B22) לאחר שכדור הארץ נחרב ב"מלחמה הגדולה". כאשר המושבה האנושית המתפתחת מאיימת להיקרע בגלל הבדלי דת, האנדרואידים לומדים ששליטה באמונות של בני אדם היא משימה בוגדנית וקשה.

העונה השנייה צפויה לעלות אצלנו בחודש פברואר הקרוב.

שחקנים: אמנדה קולין בתפקיד האם ואבובאקאר סלים ("רצח בדם קר", "המודיע") בתפקיד האב; טראוויס פימל (ראגנאר, "ויקינגים").
אני מאוד מצפה לעונה החדשה של זה. העונה הראשונה הייתה מעולה, למרות שבפרקים האחרונים של העונה הראשונה הרגיש שהסדרה מאבדת את עצמה יותר מידי. בכל מקרה אני לפחות אתחיל את העונה החדשה. השאלה היא האם לראות את כל העונה הראשונה קודם כדי לרענן את הזיכרון או רק שני פרקים אחרונים.
שערורייה בריטית למדי

עונה שנייה
20/01 | yes VOD
02/02 | 21:45 | STING TV | yes TV DRAMA

עונה שנייה לסדרת האנתולוגיה מבית BBC ואמזון, הפעם בכיכובם של קלייר פוי ("הכתר") ופול בתני ("וונדה-ויז'ן"). העונה עוסקת בגירושים הרועשים, השערורייתיים והטירוף התקשורתי שאפף את הפרשה של הדוכס והדוכסית מ-ארגיל במהלך שנות ה-60.

הדוכסית מרגרט נחשבה לדמות אהודה ואהובה, בעיקר בזכות הכריזמה שלה ויופייה המהפנט, אך משפט הגירושים חשף האשמות קשות אודותיה בנוגע לזיוף, גניבה, אלימות, סמים, שוחד ואף תמונת פולרואיד שעתידה לרדוף אותה כל חייה.

כשבני דורה, העיתונות ומערכת המשפט ביקשו להכפיש את מרגרט, היא סירבה לעזוב בשקט כשהיא נבגדת ומושפלת ברבים ויצאה למלחמה על שמה.

הסדרה עוסקת באקלים החברתי והפוליטי בבריטניה שלאחר מלחמת העולם השנייה, היא בוחנת את היחס לנשים ומתמודדת עם השאלה האם שנאת נשים מוסדית הייתה קיימת ונפוצה באותה התקופה.

אחיין שלי מאוד המליץ על זה לאוהבי "הכתר"
השם קצת מוזר כי לפני כמה שנים יצאה סדרה בשם מאוד דומה - A very English Scandal - אבל כנראה אין קשר.
אוזרק

עונה רביעית (חלק א')
21/01 | נטפליקס

חלקה הראשון של העונה הרביעית והאחרונה בסדרת המתח של נטפליקס, בכיכובם של ג'ייסון בייטמן ולורה ליני. החלק השני שחותם את הסדרה יגיע בחודשים הקרובים.

אוקי, זה לחלוטין הדבר שאני הכי מצפה לו בחודש הזה
העידן המוזהב / The Gilded Age

סדרה חדשה
25/01 | סלקום TV
25/01 | 22:00 | NEXT TV | HOT VOD | HOT HBO
25/01 | yes VOD
20/02 | 21:00 | STING TV | yes TV DRAMA

"העידן המוזהב" ("The Gilded Age") היא דרמה תקופתית היסטורית של רשת HBO שנוצרה ונכתבה על ידי היוצר זוכה האוסקר ג'וליאן פלואוז ("אחוזת דאונטון", "פארק גוספורד"). הסדרה מופקת על ידי פלואוז והמפיק זוכה ה"אמי" ו"גלובוס הזהב" גארת' נים, שהפיק עם פלואוז את "אחוזת דאונטון".

בסדרה מככבות זוכות ה"אמי" כריסטין ברנסקי ("הטובות לקרב") וסינת'יה ניקסון ("סקס והעיר הגדולה"), והמועמדת ל"אמי" קארי קון ("הנעלמים", "פארגו").

בת אצולה צעירה וסקרנית שבאה ממשפחה שמרנית נחושה להשתמש בכסף ובמעמד שלה כדי להסתנן אל תוך חברה סגורה, מנומסת ועשירה שמסכלת כל אפשרות לשינוי ומנוהלת על ידי הטייקון האכזר ג'ורג' ראסל (מורגן ספקטור, "הקנוניה נגד אמריקה") ובנו המפונק לארי (הארי ריצ'רדסון, "דוקטור ת'ורן").

עוד מככבים בסדרה: דנה בנטון ("UnReal"), טאיסה פארמיגה ("סיפור אימה אמריקאי"), בלייק ריטסון ("השדים של דה וינצ'י") וסיימון ג'ונס ("אחוזת דאונטון").

אוקי זה די קנה אותי עם "מהיוצר של אחוזת דאונטון"
מקווה שיהיה טוב (ומקווה שיהיה לי זמן כי הרשימה כאן נעשית ארוכה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הדיילת / The Flight Attendant

סדרה חדשה
26/01 | 20:45
NEXT TV | HOT VOD | HOT3

"הדיילת" ("The Flight Attendant") היא קומדיית פשע של שירות הסטרימינג HBO MAX המבוססת על הספר באותו השם מאת כריס בוהג'ליאן. על העיבוד הטלוויזיוני אמון המועמד ל"אמי" סטיב יוקי ("על טבעי") ובין מפיקיו נמנה המועמד ל"אמי" גרג ברלנטי ("You", "ההרפתקאות המצמררות של סברינה"). את מרבית פרקי הסדרה ביימה סילבר טרי, שביימה פרקים ללהיטים טלוויזיוניים כגון: "בשבילי אתם מתים", "You", "לגדול בלי בושה" ועוד. "הדיילת" חודשה לעונה שנייה.

בסדרה מככבים קיילי קווקו ("המפץ הגדול") שזכתה על תפקידה בסדרה בפרס ה"אמי", מישל הויזמן ("משחקי הכס", "טרמה"), זוסיה מאמט ("בנות", "מד מן"), והמועמד ל"אמי" טי.אר נייט ("הנאטומיה של גריי").

קאסי בודן (קוקו), דיילת אלכוהוליסטית שנוהגת לשתות במהלך הטיסות בהן היא עובדת, מגלה כיצד חייה יכולים להשתנות מקצה לקצה בלילה אחד. חייה הנוחים של קאסי משתבשים לחלוטין כשיום אחד היא מתעוררת במלון בבנגקוק בלי שום זיכרון מהלילה הקודם, ונחרדת למצוא גבר מת במיטה לידה.

לצדה של קוקו מככבים גם רוזי פרז ("פיינאפל אקספרס"), מישל גומז ("דוקטור הו"), קולין וודל ("הסקס של מאסטרס"), מרל דנדרידג' ("ילדי האנרכיה") ונולאן ג'ררד פאנק ("גלי").
כבר הרבה זמן ברשימת ההמתנה שלי (אם כי בשלב הזה אולי עדיף שאני אחכה שעונה 2 תהיה קרובה)
החוטאים

עונה רביעית (ואחרונה)
26/01 | נטפליקס

סדרת המתח בכיכובו של ביל פולמן חוזרת לעונה נוספת ואחרונה.

גם משהו שהרבה זמן ברשימת ההמתנה שלי. ראיתי את העונה הראשונה שהייתה מעולה ומאז אני דוחה את הצפיה בעונות הבאות.
משלחת חיפוש

עונה חמישית (ואחרונה)
27/01 | סלקום TV
27/01 | פרטנר TV

עונה חמישית ואחרונה לקומדיית הפשע המצוינת בכיכובה של אליה שווכאת, שבין היתר מתארחים בה הפעם ג'ף גולדבלום, קת'י גריפין וג'ון ווטרס.

ראיתי לפני הרבה זמן את העונה הראשונה של הסדרה הזאת שהייתה טובה (אם כי מוזרה) ואז לא הגעתי ללהמשיך לעונה שניה. אבל מתישהו אולי אני אעשה בינג' על כל העונות עכשיו שהיא מסתיימת.
אפטר פארטי / The Afterparty

סדרה חדשה
28/01 | אפל טי.וי+

קומדיית פשע חדשה של אפל טיוי פלוס בכיכובם של טיפאני האדיש ("טיול בנות"), סם ריצ'רדסון ("ויפ"), אילנה גלייזר ("ברוד סיטי"), בן שוורץ ("מחלקת גנים ונוף"), אייק ברינהולץ ("מאבדים את זה", "מינדי"), ג'ון ארלי ("משלחת חיפוש"), ג'יימי דמיטריו ("Stath Lets Flats") וגם דייב פרנקו. הסדרה מתמקדת בתעלומת רצח המתרחש במסיבה שאחרי איחוד תיכון. כל אחד משמונת הפרקים מציג את הסיפור של אותו לילה באמצעות נקודת מבט של דמות אחרת, כל אחד עם הסגנון הוויזואלי הייחודי שלו וז'אנר הקולנוע שיתאים לאישיותו של המספר.

נראה לי גם שווה צפיה. בא לי לראות את בן שוורץ שוב ולא בתור ז'אן ראלפיו ממחלקת גנים ונוף. והקונספט יכול להיות מגניב.
האישה מהבית שממול לבחורה בחלון / The Woman in the House Across the Street From the Girl in the Window

סדרה חדשה
28/01 | נטפליקס

סדרה חדשה שהיא פארודיה על מותחנים בנאליים. קריסטן בל מככבת כאנה, אישה שחיה על תערובת של יין, כדורים, תבשילי קדרה ודמיון מפותח, ומטפחת אובססיה לשכן החתיך שגר ממול, עד שהיא עדה לרצח… או שלא?

כבר השם של הסדרה הזאת תופס אותי (מצחיק שבגלל מילות חיבור באנגלית זה 14 מילים ובעברית זה רק 5)
חוץ מזה קריסטן בל.

didalf

Well-known member
נראה לי שחלק מהחברים כבר מתו מאז ששודר האיחוד הזה
:-D:-D

כל הרומן בין טום הולנד לזנדאיה קצת גורם לי לרצות לראות את הסדרה. (גם שמעתי שהיא טובה)
שמעתי שהוא היה 30 פעם בסט ועדיין לא קיבל תפקיד אורח:-P:
האמת ראיתי איזה חצי פרק ביס ולא עניין אותי.
השם קצת מוזר כי לפני כמה שנים יצאה סדרה בשם מאוד דומה - A very English Scandal - אבל כנראה אין קשר.
יש קשר זאת סדרת אנתולוגיה, בכל עונה שערוריה אחרת. אה זה אפילו כתוב בתיאור שאורן שם יעצלן, תקרא:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יש קשר זאת סדרת אנתולוגיה, בכל עונה שערוריה אחרת. אה זה אפילו כתוב בתיאור שאורן שם יעצלן, תקרא:-D
וואלה, לא קלטתי שיש קשר. זה מוזר כי למה ההוא היה אנגלי וזה בריטי? עכשיו אני מצפה שאחת הדמויות תהיה וולשית או סקוטית.
ואיך את יכולה לומר שאני עצלן אחרי שהגבתי לכל כך הרבה סדרות שהייתי צריך לפצל את ההודעה ל3. לא היה לי זמן לקרוא את כל התיאור של כל אחת.
אוזארק עונה 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! F*** YEAH!!!
סופסוף!!!!!!!!!!!! כמעט שכחתי מקיומה כבר!
לחלוטין

didalf

Well-known member
וואלה, לא קלטתי שיש קשר. זה מוזר כי למה ההוא היה אנגלי וזה בריטי? עכשיו אני מצפה שאחת הדמויות תהיה וולשית או סקוטית.
אני מניחה שבאנגלית זה עדיין אינגליש וסתם יס התבלבלו בתרגום או משהו.

ואיך את יכולה לומר שאני עצלן אחרי שהגבתי לכל כך הרבה סדרות שהייתי צריך לפצל את ההודעה ל3. לא היה לי זמן לקרוא את כל התיאור של כל אחת.

למעלה