❤️ סיכום העונה ❤️

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
איך מסכמים את העונה הזאת?
בדרך כלל בכל סוף עונה זה הולך לי קל...הפעם? לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל...

זו הייתה העונה הגרועה ביותר,הכושלת ביותר,הקשה ביותר (רייטינג חד ספרתי!)
היו פעמים שכבר אבד לי החשק,שהייתי מותשת...עונה ראשונה שהרגשתי בה אבודה,לא מצאתי את עצמי בה
וזו פעם ראשונה שזה קורה.

אני רק מקווה שבעונה הבאה אלו היושבים ברשת ישכילו להבין ויתקנו את מה שהם הרסו (אחמ אחמ...רמז...עוז!)

זמן התודות -

אני רוצה להודות לרעמסס על הניהול שלו ועל הזמנים שתפס את הפורום כשלא הייתי כאן.
אני רוצה להודות ל-3 הנפלאות שלי שבזכותן לא התייאשתי והן נתנו לי כוחות..אני אוהבת אתכן!

והכי חשוב - להודות לכם הגולשים

על הדיונים,על זה שהצחקתם,על זה שהייתם,על זה שלמרות שהעונה הייתה כל כך גרועה-נשארתם,כתבתם,קרעתם עם הממים שלכם...
לא משנה מי ינצח היום (לי זה באמת לא משנה) -
אתם תמיד תהיו המנצחים האמיתיים |גביע||כתר|

וזהו,
נגמרה לה עוד עונה (תודה בורא עולם!)
אם יש משהו אחד שאני יכולה להודות לעוז עליו - זה על הכניסה של ג'קו 🧡 (ולא כפייבוריט באח הגדול,הרבה מעבר לזה)
מעבר לזה - עוז תתפטר! שכל אחד מההפקה החובבנית הזאת יארוז את פקלאותיו ופשוט יעזוב!

רצחו את הפורמט,הרסו לנו את האח הגדול....

בתקווה שבעונה הבאה נראה שמות חדשים בהפקה הזאת,בעיקר בשם העורך.

תודה לכם 💜
מרי

סטיריקון9

Well-known member
גם שלי זהה לגמרי ג'אקו האהוב כ"כ וטיטי מיגנטו אותי למסך כל אינטראקציה ביניהם ריגשה אותי כאילו שפיזרו אבקת קסם עליהם. השאר לא הצליחו לגרד אצלי קצה עניין
שום דבר מהיופי הזה לא קשור לעוז אלא רק לדמויות האהובות. עוז הרס את הפורמט לטובת גגים ברמה נמוכה ותמיד מאותו סוג שבוחנים את הדמויות ברמות של סבל והצקה. לא הייתה חשיבה מעבר ושום תחכום בשום משימה כדי לעורר את הדמויות להפיק את המקסימום מעצמן באינטראקציה. מעט מאוד דמויות התפתחו יצאו בטרם זמן וחלקן נשארו משעממות לאורך שני החודשים והעבירו את הזמן. די מהר התוכנית הפכה לשיעמומון ומשחק שמכוון רע ונקבע מראש... שמחתי שמצאתי כאן בפורום מי שמזדהה עם מה שאני ראיתי על המסך באותה עוצמה. תודה לכולם

שרון רוז

Well-known member
העונה הגרועה והמשעממת ביותר בתולדות הפורמט,רוב הדיירים היו משעממים ומשועממים,משימות קצרות של יום אחד,עורך התוכן של התוכנית עשה עבודה גרועה ולפיכך הפרקים היו מעייפים ובעיקר עוז אחד שהפך את הפורמט לדבר הכי מתיש שקיים.ועכשיו נעבור לדברים המעטים החיוביים:ג'קו ❤ שבגללו בכלל החלטתי לצפות בעונה הזאת, טיטי המקסימה ודנה שהודחה כל כך מהר לצערי.כמו כן מודה על כך שהפורום הזה קיים,תודה שהיה אצל מי לפרוק,להתמרמר וגם לצחוק המון.

nicknick

Well-known member
העונה הזאת איכשהוא הצליחה להיות הכי גרועה שיש וגם הכי טובה שיש.

הכי גרועה שיש, אני לא חושבת שיש צורך להרחיב. איפה התוכנית האהובה שלנו איפה.
תודה לאל על רגעים של אותנטיות בלייב שעולים מעל כל נסיונות לעריכה או להטייה של המתרחש.
לא משנה כמה ישנו רשימות הדחה , יוציאו ויכניסו דיירים מהבית באופן מהונדס, כמה העלילה בפרקים הערוכים בדיונית,
עדיין יש רגעים בלייב שפשוט קורים מאליהם, ככה סתם,
בלי תכנונים ואסטרטגיות והפקה וכלום, רק מעצם העובדה שהדיירים הם בני אדם .
וכי זוהי דרכו של עולם שאם תכניס 15 אנשים שונים לגור ביחד בבית , יקרו רגעים אנושיים וקסומים שאין לאף אחד איך למנוע.

והעונה הכי טובה שיש , במילה אחת : ג'קו.
אני מרגישה שזה היה שווה את הכל, כל מה שקשור אליו.
מהרגע שבו הוא הופיע לראשונה על המסך עם הגיטרה ו"קשה לי לא להתרגש" וחשבתי לעצמי "טוב שבאת, כמה התגעגעתי",
החברויות הנפלאות שהוא יצר, המוזיקה,הרגש,העומק, הבכי.
זה שהוא הגיע כל כך פתוח לשתף ולספר , בלי לסנן ובלי לייפות, גם את החלקים הלא יפים.
זה שהוא היה כל כך אמיתי והגיש את ליבו על מגש.
אין דבר כזה מושלם,
אבל כשאני חושבת מה הייתי רוצה לראות באח הגדול ומאיזה דייר אהנה, ג'קו פשוט עונה על הכל....
דייר מעניין, מורכב, אינטליגנט , עם עולם ומלואו להביא לבית ולעלילה .

והרבה מעבר לחוויה שלי כצופה באח,
אני כל כך שמחה בשבילו, שהדבר הזה קורה לו .
שום דבר לא מובטח לו, זה לא שכל מי שנכנס לאח מובטחת לו תהילה, אפילו להפך....
הוא צריך לעבוד ולהוכיח את עצמו וכולי תקווה שהוא ימנף את המקום הזה וימצא דרך טובה.
אבל לדעת שהוא נמצא בנקודת פתיחה אחרת ממה שהיה ב15 שנה האחרונות,
שהעולם לא פוסל אותו ושופט אותו עוד לפני שהוא ראה את טיב המוסיקה שלו.
וכל זה בזכות התוכנית הזאת....
ראיתי אותו היום בבוקר בפאנל של האח, יושב עם הגיטרה ושר , כולו מחוייך, מוקף באנשים שצורחים ומזייפים את השיר שלו,
הפנים שלו אמרו הכל .
אז כן , העונה הכי טובה שיש |לב|

כמה מילים לדיירים נוספים שמאוד אהבתי.

טיטי , כתבתי לא פעם, אישה נפלאה, רגישה ומהממת מבפנים ומבחוץ. כל כך נהניתי לצפות בה.
והחברות הקסומה שלה עם ג'קו עשתה לי פרפרים בבטן כל פעם מחדש...כמה פעמים מצאתי את עצמי מחייכת מול המסך כמו ילדה קטנה בזכות השניים האלה.

אייל, אני יודעת שהוא לא היה אהוב בפורום או אהוב בכללי בחוץ,
אבל אליי ללב הוא הגיע.
בין כל התעופה העצמית שלו לרגעים הקלולסיים שלו , גיליתי בחור רגיש שלוקח ללב הרבה יותר מדי,
חבר טוב ונאמן ומישהו שבסך הכל מאוד רוצה שיאהבו אותו ופשוט יוצא לו עקום.
וגם החברות שלו עם ג'קו תמיד הקסימה אותי, אהבתי כמה שג'קו מרגיש נינוח וחופשי לידו ,היה מאוד פתוח איתו.
וזה לא קורה סתם, זה רק אם האדם שמולך נותן לך את ההרגשה הזאת שהוא איתך,הוא מקשיב ותומך. ואייל נתן.

ומילה לדנה.... אחח דנה.
נהניתי ממך לזמן קצר אבל כמה נהניתי. אחת הדיירות הכי נפלאות שהיו העונה בעיניי.
שילכו כולם לקיביניצ'ורץ.

וכבר הייתי קיטשית מספיק, חיבוק גדול לכל מי שיודע שמגיע לו חיבוק ממני |חיבוק|

ירוקה מהכרמל

Well-known member
עוד עונת עולב בחסות עוז והרייטיניג בהתאם, מצד שני היו כן כמה רגעים נחמדים. רציתי נורא שג'קו ינצח אבל נראה לי שהוא ניצח בדרכו, יצא וקיבל את האהבה והפרגון המוזיקלי. מאחלת לו שרק יפרח מפה כי הוא מוכשר ביותר וחסרים לנו זמרים איכותיים בארץ

ומה הייתי עושה בלי הפורום הנפלא הזה? כנראה שלא הייתי מחזיקה מעמד. הכותבים האיכותיים, השנונים והמצחיקים. נעמתם לי מאוד!
ותודה גדולה כמובן למרי המנהלת המופלאה ולרעמסס המסוקס
מאמינה שנתראה בעונה הבאה... אם תהיה והעיקר שבאמת הפעם בלי עוז רועי.

מנליק השני

Well-known member
עונה גרועה שרגעי הקסם היחידים היו ג'קו וטיטי
עונה גרועה שאיכשהו עוז "אנס" אותי לעודד לניצחון של אורן בגמר מרוב שלא היו אופציות טובות יותר .

נקווה לעונת אנונימיים שהמלהקים יעשו עבודה רצינית בלמצוא אותם.
ואהה...עוז הוא נמושה ,הדיירים לא סופרים אותו ,ראינו את יהודה שם עליו אלף ז... וההוא מתחנן אליו כמו לא יודע מה...
ואורן עם האבאל'ה הזה זלזל בו כל העונה ,נכנס לא בדברים ...קיצר שם עליו קצוץ.

למעלה