⚖👨‍⚖️סמוך על סול עונה 6 ואחרונה - חלק ראשון🏜☀

didalf

Well-known member

|פטיש|החלק השני יעלה ביולי, נפתח לו שרשור נפרד.
|פטיש| עוד לא ראיתי אבל ראיתי שכבר עלה ביס.
|פטיש|שימו לב שעלו שני פרקים ראשונים!
|פטיש|בנטפליקס יעלה בימי חמישי (אז ניק תשתמש בסטינג לעזאזל!!)

|פטיש|סיכומים ששמתי בשרשור הקודם:
סיכום עונה 5:
הסצנות הכי טובות:

Lhuna3

Well-known member
יש פה גם וידאו סיכום טוב של עונה 5:

אני גם מתלבטת אם לראות עכשיו כשעייפה או כבר לחכות למחר.

didalf

Well-known member
יאללה פרק 1+2
ראיתי ברצף אז אני לא זוכרת מה היה איפה כדי להפריד לפרקים, עמכם הסליחה.

אוקי מתחילים ב... עניבות. ואנשים מפנים אחוזה מפוארת מה שאני מניחה זה המשרד והבית של ג'ימי בעתיד שאחרי ש"ש כשהוא נעלם. הוא היה כזה עשיר?8-*
פרט מעניין הוא שמשידה כלשהי שהם מפנים נופל הפקק של הטקילה זפירו אנייחו שאם אנחנו זוכרים הוא משמעותי לג'ימי וקים כי זאת הטקילה שאיתה הם חגגו את הפעם הראשונה שהם הונו מישהו ומאז קים שומרת את הפקק. מה זה אומר לנו שכ"כ הרבה שנים אח"כ לג'ימי עדיין יש את הפקק הזה? לאדעת. נגלה בעתיד.

בחזרה לעבר.
פילטר צהוב, מקסיקו.
אוקי אז נצ'יטו המסכן בורח ומייק אומר לו לחכות במוטל אבל גאס זומם להרוג אותו בכלל ומייק רוצה להציל אותו. אוח מסכן נאצ'ו איזה שעיר לעזאזל של כולם|בוקס|. בהמשך, (בפרק השני כבר נראה לי) מייק עובד קשה בלהחליף את הכספת בבית של נאצ'ו רק כדי לשים שם מעטפה מסתורית. מסתבר שכל זה היה כדי שהאנשים של חואן בולסה ימצאו אותה ואת המספר של המלון. איזה מלוכלך!!:-0 אבל נצ'ו שם לב למשהו חשוד ומגלה שמישהו עוקב אחריו ושמייק שלח אותו. ואז הקרטל מגיע אבל הם רוצים לתפוס אותו חי ואז יש מלא פיו פיו ובתכלס למה התאומים הגאונים האלה לא ירו לנצ'ו בגלגלים???? לא היה לו איך לברוח בלי גלגלים ינעליים!! אבל טוב שכך אני מניחה כי נצ'ו הצליח לברוח ומייק עדיין מנסה לשכנע את גאס להציל אותו. מתה על איך שמייק עומד בפני גאס גם כשהדלת סגורה עם אקדח לפנים. (בתכלס אין פה מתח כי כל האנשים בסצנה חיים בש"ש).

לאלו האיש עם אלף הנשמות מסתובב לו במקסיקו והולך לשתות קפה אצל חברה. ואז הוא הרג אותם????? לא הבנתי!!! הוא בא אל האיש עם הסכין ואז מה???
לא הבנתי למה כולם בטוחים שהוא מת|תוהה| ויש איזה גופה שרופה ואמרו שהשיניים תואמות. איך?? מה שכחתי? הסדרה הזאת היא כמו משחק זכרון קשה נורא:-D
עריכה: אוקי הוסבר לי בכתבה של וואלה שלאלו הזכיר שהוא משלם על טיפולי שיניים לאיש הזה, אז הוא הרג אותו וזרק אותו שרוף בזירה וככה השינייים מתאימות. נבלה מחוכמת שכמותו.
לאלו כבר מתכן להתגנב לארה"ב בעגלת חציר של מבריחים אבל אחרי שהוא מספר לדוד הקטור שהוא עדיין חי ודוד הקטור, אולי משותק אבל עדיין חד, אומר לו שלא יהרוג את גאס אלא ימצא הוכחה לאלו עושה אחורה פנה, לא לפני שהוא הורג את המבריחים שלא רצו להחזיר לו את הכסף. אבל דואג לתת את הכסף לכל המקסיקנים המסכנים האחרים שהלך להם הטרמפ, ממש נשמה טובה:-D
אח"כ גאס בא לדבר עם הקטור על לשמור על השלום עאלק. יאוו המבטא שלו בספרדית כזה גרועעעעע!! אבל הקטור מעביר לו במבט בלבד שלאלו עדיין חי והוא יודע שזה גאס. לא הבנתי אם בכוונה הקטור הסתכל עליו ככה או שהוא לא יכל להתאפק|תוהה|

ובגזרת קים וג'ימי, שזה מרגיש כמו סדרה אחרת לגמרי כאילו יש פה שתי סדרות נפרדות שזה קצת מבאס. הכי מעניין היה כשקווי העלילה סופסוף התאחדו וקיבלנו דבירם מדהימים כמו קים יוצאת על לאלו. מקווה שזה יתמגז שוב בהמשך.
אניוואי קים וג'ימי חזרו הביתה וממשיכים לעבוד כרגיל וגם בתוכנית שלהם להפיל את האוורד. שלב ראשון מסתבר - לגרום לעו"ד הגי'נגי לחשוד שהאוורד מכור לקוק. מעניין מה המטרה הסופית. אז ג'ימי מתגנב למועדון הגולף כדי להכניס שקית שתיפול מהלוקר של הווארד. אבל אופס ההוא שנראה לי היה הבוס של קים במסה ורדה שם ודואג להעיף אותו. בהתחלה חשבתי שזה חלק מהתוכנית שהוא יראה אותו אבל מסתבר שלא. אניוואי ג'ימי שצריך להגיע למלתחות שולף את קלף האנטישמיות למרות שהוא בכלל לא יהודי. כל הקטע הזה הרג אותי מצחוק:-D גאוני:-D ומצליח בתוכנית ברגע האחרון כולל קצת טוסיק:-D בתכלס הקטעים של ג'ימי וקים הרבה יותר מעניינים מענייני הקרטל, ומרגיש שיש מעט מהם מידי. ג'ימי כמעט דמות משנית בסדרה של עצמו.
שלב ב' - לגרום להאוורד להראות עוד יותר חשוד ע"י להביא לקוח לפגישה עם איכקוראיםלוהג'ינג'י שיעיד שהווארד על קוק. והם הולכים על האלה מהעונה הראשונה שעשו איזה הונאה ועכשיו יש להם איזה עסק עלוב. ג'ימי אגב מקבל משם השראה לפסל החירות המתנפח שבמהשך יהיה במשרד שלו.
ג'ימי בפסיכולוגיה הפוכה קלאסית משכנע אותם שיש לו מידע ואז מחתים אותם שיעבדו רק איתו ואז מספר להם שהווארד מכור לקוק רק כדי שילכו לג'ינג'י שאת שמו הוא "בטעות" זרק כמישהו לא ללכת אליו. מלך|כתר| והם עושים בדיוק מה שג'ימי ציפה מהם ושותלים עוד ספקות במוחו של ג'ינג'י. אולסו המתמחה שלו זאת ג'ו סוכנת הכאוס!!!:-D
כמובן שאין להם באמת קייס ועכשיו הם רוצים שג'ימי יעזור להם אחרי שכל העו"ד האמיתים סירבו. ג'ימי מנסה להוריד אותם מזה בכסף נחמד אבל לקימי כפרה עליה אין סבלנות. היא מתקשרת לחבר סוכן כלשהו ומאיימת לספר לו על זה שהם *שוב* מגלגלים הונאה בעסק שלהם. חלאות כאלה. יאוו איזה מלכה הקים הזאת|כתר| חחח ואני מתה על הדואליות הזאת של איך היא סוחטת אותם באיומים ותוך כדי מכריחה אותם להחזיר כסף לקורבנות שלהם. מלאך ושטן באדם אחד. (כמעט כמו לאלו המקסים שרצח מבריחים ודאג שכולם יקבלו את הכסף:-D עכשיו אני תוהה אם זאת הקבלה מכוונת|תוהה|)

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
ביקורת/סיכום בוואלה כולל הסברים לדברים שלא הבנתי ותזכורות לדברים ששכחתי

Lhuna3

Well-known member
אוקי מתחילים ב... עניבות. ואנשים מפנים אחוזה מפוארת מה שאני מניחה זה המשרד והבית של ג'ימי בעתיד שאחרי ש"ש כשהוא נעלם. הוא היה כזה עשיר?8-*
אני גם נדהמתי מהעושר, אבל אני דווקא חשבתי שמדובר על התקופה שבין סמוך על סול לש"ש.
כי אחרי ש"ש הוא כבר לא סול גודמן, והוא עובד באיזה דוכן של סינבון בקניון וגר בבית רגיל שראינו.
ונדמה לי שמתישהו בעבר ראינו את ג'ימי וקים בודקים איזה בית ומפנטזים שיהיה להם בית עם ברזים ומקלחת מזהב ומשהו כזה, אז זה נראה שג'ימי השיג את זה - אבל כנראה שבלעדיה (לפחות בבית לא היה סימן לכך שאישה גרה שם, חוץ ממשהו ורוד באמבטיה, אבל לא נראה לי שזה רמז לקים).
ונדמה לי שהתמונה שראינו בעונה שעברה גם היתה שם בפח (שאני לא זוכרת מה הסיפור איתה בדיוק אבל היא היתה משמעותית, אני חייבת למצוא את הדיונים הקודמים שלנו).
פרט מעניין הוא שמשידה כלשהי שהם מפנים נופל הפקק של הטקילה זפירו אנייחו שאם אנחנו זוכרים הוא משמעותי לג'ימי וקים כי זאת הטקילה שאיתה הם חגגו את הפעם הראשונה שהם הונו מישהו ומאז קים שומרת את הפקק.
שמתי לב אליו גם, אבל שוב שכחתי מה היתה החשיבות של הפקק הזה אז טוב שהזכרת.
אוקי אז נצ'יטו המסכן בורח ומייק אומר לו לחכות במוטל אבל גאס זומם להרוג אותו בכלל ומייק רוצה להציל אותו. אוח מסכן נאצ'ו איזה שעיר לעזאזל של כולם|בוקס|. בהמשך, (בפרק השני כבר נראה לי) מייק עובד קשה בלהחליף את הכספת בבית של נאצ'ו רק כדי לשים שם מעטפה מסתורית. מסתבר שכל זה היה כדי שהאנשים של חואן בולסה ימצאו אותה ואת המספר של המלון. איזה מלוכלך!!:-0 אבל נצ'ו שם לב למשהו חשוד ומגלה שמישהו עוקב אחריו ושמייק שלח אותו. ואז הקרטל מגיע אבל הם רוצים לתפוס אותו חי ואז יש מלא פיו פיו ובתכלס למה התאומים הגאונים האלה לא ירו לנצ'ו בגלגלים???? לא היה לו איך לברוח בלי גלגלים ינעליים!! אבל טוב שכך אני מניחה כי נצ'ו הצליח לברוח ומייק עדיין מנסה לשכנע את גאס להציל אותו. מתה על איך שמייק עומד בפני גאס גם כשהדלת סגורה עם אקדח לפנים. (בתכלס אין פה מתח כי כל האנשים בסצנה חיים בש"ש).
מלא פיו פיו :-D
אין על מייק ואיך שהוא מנסה להציל את נאצ'ו ואת אבא שלו |לב|
אבל לא באמת הבנתי למה הוא השאיר את המעטפה שמובילה למוטל הזה.
אבל נאצ'ו הזה גם לא פראייר בכלל. אהבתי את הטריק שהוא עשה כשהוא מתקשר להגיד למייק שהוא הולך לעזוב ואז מחכה לראות אם זה שעוקב אחריו יקבל ממנו טלפון.
אגב כשאחד הבני דודים השתקנים ירה באחד שכמעט ירה בנאצ'ו ואז כהסבר אמר לאחד אחר "חי" כלומר שהם צריכים לתפוס אותו חי, האם זה המילה היחידה ששמענו מישהו מהם אומר עד עכשיו?
(אני לא בטוחה כבר, אבל יש מצב שכן שמענו אותם אומרים משהו כבר.)
לאלו האיש עם אלף הנשמות מסתובב לו במקסיקו והולך לשתות קפה אצל חברה. ואז הוא הרג אותם????? לא הבנתי!!! הוא בא אל האיש עם הסכין ואז מה???
זה נראה די בוודאות שהוא הרג את האיש והאישה שם. גם לי לא ברור למה.
לא הבנתי למה כולם בטוחים שהוא מת|תוהה| ויש איזה גופה שרופה ואמרו שהשיניים תואמות. איך?? מה שכחתי? הסדרה הזאת היא כמו משחק זכרון קשה נורא:-D
עריכה: אוקי הוסבר לי בכתבה של וואלה שלאלו הזכיר שהוא משלם על טיפולי שיניים לאיש הזה, אז הוא הרג אותו וזרק אותו שרוף בזירה וככה השינייים מתאימות. נבלה מחוכמת שכמותו.
וואו פאק!! איזה רמת תכנון מטורפת, זה ברמה של מייק! כלומר הוא חודשים לפני כן דאג שרופא שיניים יסדר למישהו תמים שיניים חדשות שמתאימות למבנה של עצמו, למקרה שהוא ירצה שיחשבו שהוא מת!!
אז זה ההסבר למה הוא הרג אותם... וואו. פאק. וואו.
לאלו כבר מתכן להתגנב לארה"ב בעגלת חציר של מבריחים אבל אחרי שהוא מספר לדוד הקטור שהוא עדיין חי ודוד הקטור, אולי משותק אבל עדיין חד, אומר לו שלא יהרוג את גאס אלא ימצא הוכחה לאלו עושה אחורה פנה, לא לפני שהוא הורג את המבריחים שלא רצו להחזיר לו את הכסף. אבל דואג לתת את הכסף לכל המקסיקנים המסכנים האחרים שהלך להם הטרמפ, ממש נשמה טובה:-D
כן זה קטע מצחיק האמת שלא פעם אנחנו רואים שהמאפיונרים המתוחכמים כאילו יש להם קטעים כאלו של הגינות, גם אצל גאס אני בטוחה שראינו כאלה.
אח"כ גאס בא לדבר עם הקטור על לשמור על השלום עאלק. יאוו המבטא שלו בספרדית כזה גרועעעעע!!
באמת?
אבל הקטור מעביר לו במבט בלבד שלאלו עדיין חי והוא יודע שזה גאס. לא הבנתי אם בכוונה הקטור הסתכל עליו ככה או שהוא לא יכל להתאפק|תוהה|
אני חשבתי שיצא לו החיוך בלי להתכוון, אבל עכשיו כשאת אומרת יש מצב שבכוונה. יותר הגיוני אפילו בהתחשב בזה שהוא צריך ממש להתאמץ בשביל לשלוט בשרירים שלו.
אניוואי קים וג'ימי חזרו הביתה וממשיכים לעבוד כרגיל וגם בתוכנית שלהם להפיל את האוורד. שלב ראשון מסתבר - לגרום לעו"ד הגי'נגי לחשוד שהאוורד מכור לקוק. מעניין מה המטרה הסופית.
להרוס לו את הקריירה, לא?
אז ג'ימי מתגנב למועדון הגולף כדי להכניס שקית שתיפול מהלוקר של הווארד. אבל אופס ההוא שנראה לי היה הבוס של קים במסה ורדה שם ודואג להעיף אותו. בהתחלה חשבתי שזה חלק מהתוכנית שהוא יראה אותו אבל מסתבר שלא. אניוואי ג'ימי שצריך להגיע למלתחות שולף את קלף האנטישמיות למרות שהוא בכלל לא יהודי. כל הקטע הזה הרג אותי מצחוק:-D גאוני:-D
סצינה אדירה כל ההצגה שהוא דפק להם שם! :-D |כתר||כתר||כתר||מאוהב| אין עליו די אם אין לו אמי וגלובוס הזהב בסוף השנה אני לא יודעת מה אני אעשה!!
ומצליח בתוכנית ברגע האחרון כולל קצת טוסיק:-D
:-D
שלב ב' - לגרום להאוורד להראות עוד יותר חשוד ע"י להביא לקוח לפגישה עם איכקוראיםלוהג'ינג'י שיעיד שהווארד על קוק. והם הולכים על האלה מהעונה הראשונה שעשו איזה הונאה ועכשיו יש להם איזה עסק עלוב. ג'ימי אגב מקבל משם השראה לפסל החירות המתנפח שבמהשך יהיה במשרד שלו.
לא זכרתי.
ג'ימי בפסיכולוגיה הפוכה קלאסית משכנע אותם שיש לו מידע ואז מחתים אותם שיעבדו רק איתו ואז מספר להם שהווארד מכור לקוק רק כדי שילכו לג'ינג'י שאת שמו הוא "בטעות" זרק כמישהו לא ללכת אליו. מלך|כתר| והם עושים בדיוק מה שג'ימי ציפה מהם ושותלים עוד ספקות במוחו של ג'ינג'י. אולסו המתמחה שלו זאת ג'ו סוכנת הכאוס!!!:-D
נכון ואני גם גאה בעצמי שזיהיתי אותה!! יואו איזה מלכה |כתר| חבל שלא השתמשו בה פה יותר.
כמובן שאין להם באמת קייס ועכשיו הם רוצים שג'ימי יעזור להם אחרי שכל העו"ד האמיתים סירבו. ג'ימי מנסה להוריד אותם מזה בכסף נחמד אבל לקימי כפרה עליה אין סבלנות. היא מתקשרת לחבר סוכן כלשהו ומאיימת לספר לו על זה שהם *שוב* מגלגלים הונאה בעסק שלהם. חלאות כאלה. יאוו איזה מלכה הקים הזאת|כתר| חחח ואני מתה על הדואליות הזאת של איך היא סוחטת אותם באיומים ותוך כדי מכריחה אותם להחזיר כסף לקורבנות שלהם. מלאך ושטן באדם אחד. (כמעט כמו לאלו המקסים שרצח מבריחים ודאג שכולם יקבלו את הכסף:-D עכשיו אני תוהה אם זאת הקבלה מכוונת|תוהה|)
טוב עכשיו אני אגיד שאני קרועה בליבי כי אני מצד אחד מתה עם קים וג'ימי והתוכניות שלהם, ומצד שני התוכנית שלהם להרוס להאוורד את החיים היא איומה ואכזרית והכי לא מגיע לו בעולם כי הוא איש טוב!!!!!!!!!!!!!
ושלא תעיזו להגיד לי אחרת כי אני אתעצבן.
אז אני ממש לא רוצה שהם יצליחו בסוף, אבל גם זה תענוג לראות אותם מתכננים ומבצעים דבר כזה גאוני, ואני לא יכולה לרצות שיתפסו אותם...
אז כל העלילה הזאת מצד אחד קשה לי,
אבל מה שאני כן אוהבת בה זה לראות שגם לג'ימי יש קושי עם זה, וקים פה זאת שדוחפת אותו לעשות דברים קיצוניים יותר ולו דווקא יש קצת מצפון וליבו נכמר לפחות קצת, גם על האוורד וגם על הזוג הזה, שהוא בסוף בכל זאת נותן להם את הכסף, ורואים על הפנים שלו שהוא לא מרגיש טוב כשקים מאיימת עליהם עם ה"מקל" החזק.

Lhuna3

Well-known member
אני מקווה שוינס גיליגאן לא יחליט פעם שהוא רוצה להרוס למישהו את החיים, כי המוח שלו מפחיד אותי.

didalf

Well-known member
אני גם נדהמתי מהעושר, אבל אני דווקא חשבתי שמדובר על התקופה שבין סמוך על סול לש"ש.
כי אחרי ש"ש הוא כבר לא סול גודמן, והוא עובד באיזה דוכן של סינבון בקניון וגר בבית רגיל שראינו.
לא זה מה שנשאר מסול אחרי שהוא ברח והפך לג'ין. כאילו זה מיד אחרי הסיום של ש"ש. זה לא של ג'ין כמובן.

כי הוא ידע שהאנשים של סלמנקה יחפשו שם, ימצאו את מספר הטלפון, יגלו באיזה מוטל נאצ'ו נמצא וילכו לחסל אותו בשבילם.

אבל נאצ'ו הזה גם לא פראייר בכלל. אהבתי את הטריק שהוא עשה כשהוא מתקשר להגיד למייק שהוא הולך לעזוב ואז מחכה לראות אם זה שעוקב אחריו יקבל ממנו טלפון.
חחח כן|כתר|

אגב כשאחד הבני דודים השתקנים ירה באחד שכמעט ירה בנאצ'ו ואז כהסבר אמר לאחד אחר "חי" כלומר שהם צריכים לתפוס אותו חי, האם זה המילה היחידה ששמענו מישהו מהם אומר עד עכשיו?
(אני לא בטוחה כבר, אבל יש מצב שכן שמענו אותם אומרים משהו כבר.)
יש מצב, אני גם לא בטוחה:-D

וואו פאק!! איזה רמת תכנון מטורפת, זה ברמה של מייק! כלומר הוא חודשים לפני כן דאג שרופא שיניים יסדר למישהו תמים שיניים חדשות שמתאימות למבנה של עצמו, למקרה שהוא ירצה שיחשבו שהוא מת!!
חחחחח ממש!!!

באמת? (המבטא הגרוע של גאס בספרדית)
כן, מאז ש"ש זה מציק לי כמה המבטא שלו גרוע ולא נשמע של מישהו שנולד במדינה דוברת ספרדית.

להרוס לו את הקריירה, לא?
אממ לא בדיוק. המטרה הסופית היא כפי שהוזכר לי בסיכום זה איכשהו לסגור את התביעה של הבתי אבות בצורה שתביא הרבה כסף לג'ימי ולדפוק את הווארד על הדרך. ובפרק הזה גם קים אמרה להרוס אותו אבל לא לגמרי, להשאיר אותו חבול אבל עומד. בכל מקרה התכוונתי איך זה שהוא כאילו מכור לקוק מקדם את המטרה הזאת.

סצינה אדירה כל ההצגה שהוא דפק להם שם! :-D |כתר||כתר||כתר||מאוהב| אין עליו די אם אין לו אמי וגלובוס הזהב בסוף השנה אני לא יודעת מה אני אעשה!!
לגמרי!!!!!!!

נכון ואני גם גאה בעצמי שזיהיתי אותה!! יואו איזה מלכה |כתר| חבל שלא השתמשו בה פה יותר.
חחחח מרשים יחסית לזה שאת לא מזהה פרצופים.

טוב עכשיו אני אגיד שאני קרועה בליבי כי אני מצד אחד מתה עם קים וג'ימי והתוכניות שלהם, ומצד שני התוכנית שלהם להרוס להאוורד את החיים היא איומה ואכזרית והכי לא מגיע לו בעולם כי הוא איש טוב!!!!!!!!!!!!!
ושלא תעיזו להגיד לי אחרת כי אני אתעצבן.
אז אני ממש לא רוצה שהם יצליחו בסוף, אבל גם זה תענוג לראות אותם מתכננים ומבצעים דבר כזה גאוני, ואני לא יכולה לרצות שיתפסו אותם...
אז כל העלילה הזאת מצד אחד קשה לי,
חחחחח אני יודעת. האמת אני לא שונאת את הווארד אבל גם לא ממש אכפת לי ממנו אז אני מקווה שיצליחו.

אבל מה שאני כן אוהבת בה זה לראות שגם לג'ימי יש קושי עם זה, וקים פה זאת שדוחפת אותו לעשות דברים קיצוניים יותר ולו דווקא יש קצת מצפון וליבו נכמר לפחות קצת, גם על האוורד וגם על הזוג הזה, שהוא בסוף בכל זאת נותן להם את הכסף, ורואים על הפנים שלו שהוא לא מרגיש טוב כשקים מאיימת עליהם עם ה"מקל" החזק.
נכון.
בינתיים קים היא יותר סול מסול.

Lhuna3

Well-known member
לא זה מה שנשאר מסול אחרי שהוא ברח והפך לג'ין. כאילו זה מיד אחרי הסיום של ש"ש. זה לא של ג'ין כמובן.
אה אוקיי.
כי הוא ידע שהאנשים של סלמנקה יחפשו שם, ימצאו את מספר הטלפון, יגלו באיזה מוטל נאצ'ו נמצא וילכו לחסל אותו בשבילם.
אבל הוא מנסה לשכנע את גאס לא להרוג אותו, אז למה הוא עוזר לצד השני כן להרוג אותו?
חחחח מרשים יחסית לזה שאת לא מזהה פרצופים.
כנראה שהקול והצורת דיבור שלה גם עזרה לי לזהות. (הרבה פעמים זה קורה לי ככה.)

didalf

Well-known member
אבל הוא מנסה לשכנע את גאס לא להרוג אותו, אז למה הוא עוזר לצד השני כן להרוג אותו?
הממ|תוהה|
לא בטוחה אבל נראה לי שהוא בהתחלה נכנע לרצון של גאס להרוג את נאצ'ו ולכן כל התוכנית עם הקרטל. אבל בסוף כשזה השתבש וכשהם מבינים שלאלו חי והקרטל רוצה את נאצ'ו חי בשביל מידע אז הוא מנסה שוב להציל את חייו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|פטיש|סיכומים ששמתי בשרשור הקודם:
סיכום עונה 5:
בסוף רק ראיתי את הפרק האחרון של עונה 5 ולא קראתי או ראיתי סרטון ריקאפ.
הרגשתי שהצפיה בפרק הסיום החזירה לי את רוב הזיכרון לגבי מה שהיה.

טוב, צפיתי והיה ממש טוב.
אני שמח שאני יכול להגיב ולא צריך לכתוב בעצמי מה קרה בפרקים
פרט מעניין הוא שמשידה כלשהי שהם מפנים נופל הפקק של הטקילה זפירו אנייחו שאם אנחנו זוכרים הוא משמעותי לג'ימי וקים כי זאת הטקילה שאיתה הם חגגו את הפעם הראשונה שהם הונו מישהו ומאז קים שומרת את הפקק. מה זה אומר לנו שכ"כ הרבה שנים אח"כ לג'ימי עדיין יש את הפקק הזה? לאדעת. נגלה בעתיד.
אה, שכחתי את הקטע עם הפקק הזה. קלטתי שזה פקק אבל חשבתי שנראה מתישהו בפרק הראשון מה הקטע איתו.
אבל עכשיו שאני נזכר אז נראה לי ברור שג'ימי שמר אותו.
תכלס הגיוני שג'ימי היה מאוד עשיר. ממה שראינו בסדרה הוא עוד פועל יחסית בתוך החוק והוא מרוויח די הרבה. כשראינו אותו בשובר שורות הוא היה הרבה פחות מוסרי ולכן הגיוני שהוא יהיה יותר עשיר. אם כי הוא באמת אף פעם לא נראה עשיר.

מה הקטע שכבר לא מתחילים או מסיימים עונה עם קטע של ג'ימי בעתיד של אחרי שובר שורות?
כלומר כן, היה את זה, אבל כאילו החליטו לזנוח את קו העלילה השחור לבן של ג'ימי בעתיד.
מסכן נאצ'ו באמת.
בהתחלה חשבתי שהוא בורח כל כך מהר ורחוק רק ליתר ביטחון למקרה שלאלו ישרוד את ההתנקשות. רק אחר כך הבנתי שזה יהיה ברור שהוא בגד ברגע שלא ימצאו אותו מת שם וכל הקרטל ובעיקר שארית משפחת סלמנקה ירדופו אחריו.
זה באמת היה נורא מלוכלך מצד גאס שהוא התכוון לתת לו למות. אבל גם מטופש מצידו שתוכנית שלו הייתה שהקרטל יגלה איפה הוא ויהרגו אותו. הוא היה צריך לקלוט שאם מישהו שם יהיה חכם מספיק הוא ידאג להשאיר את נאצ'ו חי כדי להוציא ממנו מידע לגבי עבור מי הוא עובד. ובאמת התאומים התכוונו להשאיר אותו חי (עד כדי כך שהם ירו באחד האנשים שלהם שירה עליו בחוסר אחריות). ואפילו אם נאצ'ו לא היה מגלה שגאס בגד בו, עדיין הגיוני שתחת עינויים הוא היה מספר שהוא עבד עבור גאס.
בכל מקרה אני שמח שלפחות מייק שומר על הכנות שלו. אומנם הוא שתל את המכתב בכספת של נאצ'ו שבעזרתה גילו איפה הוא נמצא, אבל הוא לא שיקר בשיחה עם נאצ'ו. והגיוני לדעתי שעצם זה שמייק לא דיבר איתו בטלפון החל משלב מסוים גרם לו לחשוד ולהיות ערני.
אני די בטוח שראיתי שלפחות אחד הגלגלים באוטו של נאצ'ו כן התפוצץ. אני לא יודע כמה זמן אוטו יכול לנסוע במצב כזה, אולי הוא החליף מהר אוטו. בכל מקרה אם גם השוטרים מחפשים אותו הוא יהיה חייב לנטוש את האוטו די מהר.
אוף, וואלה הרסו לי. כי אני הרגשתי נורא גאווה בכך שהבנתי את הקטע (לא מיד, מתישהו לקראת סוף הפרק)
די גאוני (באופן מזעזע) שלאלו שמר קרוב אליו מישהו בשביל שיוכל לזייף את המוות שלו. עם כנראה מבנה גוף דומה לשלו שהוא שילם עבורו לקבל טיפולי שיניים שבלי ידיעתו גרמו לשיניים שלו להתאים לשל לאלו. והוא עוד גרם לאיש הזה לגלח את הזקן שלו ככה שיתאים לזה של לאלו.
עם כמה שלאלו הוא פסיכי רצחני אני חצי ציפיתי שהוא ישרוף את טנדר הזה עם כל המקסיקנים המסכנים בתוכו. סתם מתוך זהירות יתרה וטירוף.

בכל מקרה מעניין אותי איזו הוכחה הוא חושב שיש לו סיכוי למצוא. קצת מטופש אם הוא חוזר בשביל למצוא את נאצ'ו כי ברור שכבר כולם מחפשים את נאצ'ו. אבל לגבי זה יש לי תיאוריה שאני אסביר בהמשך.

*מאוד אהבתי את הקטע שלאלו מדבר עם הקטור ובסבלנות נותן לו לומר לו מילה על ידי כך שהוא עובר על כל האותיות שוב ושוב. אני חושב שלי לא הייתה סבלנות.
אח"כ גאס בא לדבר עם הקטור על לשמור על השלום עאלק. יאוו המבטא שלו בספרדית כזה גרועעעעע!! אבל הקטור מעביר לו במבט בלבד שלאלו עדיין חי והוא יודע שזה גאס. לא הבנתי אם בכוונה הקטור הסתכל עליו ככה או שהוא לא יכל להתאפק|תוהה|
לדעתי הקטור לא רצה שגאס יידע שלאלו חי. אבל הוא חשב שעצם זה שהוא יעמיד פנים שהוא הולך עם השלום יהיה לטובתו כדי שגאס לא יחשוד שהוא יודע.
אבל זה עבד הפוך כי גאס ידע שהקטור לעולם לא יסכים ללחוץ לו את היד לא משנה מה.
ובגזרת קים וג'ימי, שזה מרגיש כמו סדרה אחרת לגמרי כאילו יש פה שתי סדרות נפרדות שזה קצת מבאס. הכי מעניין היה כשקווי העלילה סופסוף התאחדו וקיבלנו דבירם מדהימים כמו קים יוצאת על לאלו. מקווה שזה יתמגז שוב בהמשך.
זה כבר הרבה זמן מרגיש כמו שתי סדרות שונות - הסדרה של ג'ימי והסדרה של מייק ובאמת מעט נגיעות בינהם.
לרוב אני אוהב את שני קוי העלילה. אבל זה באמת מרגיש מגוחך רוב הזמן שהם בכלל באותה סדרה. (האמת זה מזכיר איך בשיימלס קוי עלילה של קווין וורוניקה הרגישו לפעמים כאילו הם בסדרה נפרדת לחלוטין)
כן עלתה לי מחשבה שאולי כבר ראינו בסוף הפרק השני את נגיעה הבאה בין קוי העלילה. אנחנו רואים ממש בסוף שאוטו כלשהו עוקב אחרי ג'ימי וקים (לפחות ככה זה נראה).
המחשבה הראשונה שעלתה לי היא שלאלו החליט שבעצם הגיוני שג'ימי כן עבד עם מישהו וכל הקטע עם המכונית שלו במדבר היה שקר. והוא קולט שאם הוא יתפוס את ג'ימי הוא יוכל דרכו להוכיח שגאס קשור להכל.
אם כי יש הרבה מאוד בעיות בתיאוריה הזאת. ראשית כי ראינו את לאלו חוזר לתוך מקסיקו בעוד שבשביל התוכנית הזאת הוא צריך כן להכנס לארה"ב.
ודבר שני זה שאפילו אם הוא מגלה שג'ימי עבד עם מישהו במדבר, זה עדיין רחוק מאוד מלהוכיח שגאס קשור להתנקשות שקרתה במקום אחר לחלוטין.
אניוואי קים וג'ימי חזרו הביתה וממשיכים לעבוד כרגיל וגם בתוכנית שלהם להפיל את האוורד. שלב ראשון מסתבר - לגרום לעו"ד הגי'נגי לחשוד שהאוורד מכור לקוק. מעניין מה המטרה הסופית. אז ג'ימי מתגנב למועדון הגולף כדי להכניס שקית שתיפול מהלוקר של הווארד. אבל אופס ההוא שנראה לי היה הבוס של קים במסה ורדה שם ודואג להעיף אותו. בהתחלה חשבתי שזה חלק מהתוכנית שהוא יראה אותו אבל מסתבר שלא. אניוואי ג'ימי שצריך להגיע למלתחות שולף את קלף האנטישמיות למרות שהוא בכלל לא יהודי. כל הקטע הזה הרג אותי מצחוק:-D גאוני:-D ומצליח בתוכנית ברגע האחרון כולל קצת טוסיק:-D בתכלס הקטעים של ג'ימי וקים הרבה יותר מעניינים מענייני הקרטל, ומרגיש שיש מעט מהם מידי. ג'ימי כמעט דמות משנית בסדרה של עצמו.
הקטע עם האנטישמיות היה מעולה.
לגבי המטרה הסופית, זה הוסבר (אולי בעצם בפרק האחרון של עונה 5) - הוא רוצה שהראש של חברת עורכי הדין השניה יחשוב שהווארד מכור לסמים. אז הוא יחשוש שאם זה יתגלה אז כל התביעה הגדולה של סאנדפייפר תהיה בסכנה ולכן הוא ירצה ליישב את התביעה כמה שיותר מהר. ברגע שהם מיישבים את התביעה של סאנדפייפר אז ג'ימי מקבל בערך 2 מיליון דולר (בגלל שהוא זה שהתחיל את התביעה הזאת לפני שהוא הביא אותה לHHM)
*התביעה של סאנדפייפר הייתה הדבר הזה שג'ימי קלט שאיזה תאגיד של בתי אבות מרמה את הדיירים שלו מכסף. והוא הגיע לזה בגלל שהוא התחיל לייצג הרבה זקנים. כל זה עוד בעונה 1 נראה לי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איזה קטע שחזרו לזוג הזה. אני לא קלטתי מי זאת האישה הזאת, עד שבעלה צץ מהקיוביקל מאחוריה ואז נזכרתי. אני כמובן לא זוכר הכל אבל זכור לי קטע שהמשפחה ממש ברחה בשלב מסוים - הם גרמו לזה להראות כאילו הם נחטפו או משהו, אבל הם פשוט ברחו בעצמם עם אוהל. ואני זוכר גם שהאישה הייתה בלתי נסבלת וכל הזמן טענה שהכסף שבעלה גנב הגיע להם.
*לא זכרתי שגם לו היה פסל חירות מתנפח.
אולסו המתמחה שלו זאת ג'ו סוכנת הכאוס!!!:-D
אה.... הייתה לי תחושה שהיא מוכרת לי.
ברגע שקים התעקשה לבוא עם ג'ימי היה לי ברור שהיא תתקע להם מקל חזק חזק. לחלוטין מלכה 👑. כמובן שהם שוב מרמים אנשים. ואהבתי את זה שהיא לא מתכוונת לתת להם להמשיך לעשות את זה. כלומר היא גם דואגת לכך שהם לא יספרו לאף אחד על מה שג'ימי עשה, אבל גם דואגת שהם יחזירו לכל האנשים את הכסף שלהם. ג'ימי לא היה עושה את זה לדעתי. מצחיק שג'ימי בסוף גם נותן להם את הקצת כסף שהוא התכוון לתת בתור שוחד. זה פשוט הסטייל שלו.

*אז לא שמת לב שבסוף זה נראה שיש מכונית שעוקבת אחריהם?

הכוונה היא שזה מיד אחרי שובר שורות (או ליתר דיוק מיד אחרי פרק 5X14 של שובר שורות או משהו כזה. כשמתגלה כל מה שוולט עשה ואז גם מגלים הכל על סול ולכן הוא גם ברח.
ואז בטח המשטרה החרימה את כל הרכוש שלו שנשאר.
אין על מייק ואיך שהוא מנסה להציל את נאצ'ו ואת אבא שלו |לב|
הוא שם את המעטפה כי זאת ההוראה של גאס. הוא לא היה מוכן ללכת ישירות נגד הוראה של גאס בעניין. וזה לא שהייתה לו דרך להציל את נאצ'ו.
אבל אהבתי שאחר כך הוא התעמת עם גאס וגם מול הבחור האחר (טייטוס נראה לי) עמד וסירב לוותר על הכוונה להרוג את נאצ'ו (אם כי זה באמת באיחור אחרי שהוא כבר היה מוכן לתת לו למות).
אגב, אני די בטוח שמי שנאצ'ו התקשר אליו היה טייטוס. גם כי בנטפליקס היה כתוב שזה טייטוס מדבר בטלפון (אני מתכוון כשנאצ'ו אמר שהוא עומד לעזוב), אבל גם בגלל שמייק אמר שנאצ'ו מנסה להתקשר אליו מאז שהוא הגיע למלון ההוא. לדעתי מייק בכוונה לא דיבר איתו כי הוא לא היה מוכן לשקר לו ולומר שהם הולכים להוציא אותו משם כשהוא יודע שזה שקר. ולכן נאצ'ו דיבר רק עם טייטוס החל מהרגע שמייק ידע את האמת על הכוונה של גאס.
להרוס לו את הקריירה, לא? [לגבי הווארד]
לא. הם דווקא חשבו בהתחלה על דברים שהם יוכלו לעשות שממש יהרסו להווארד את הקריירה או אפילו יותר מזה. אבל ג'ימי בסופו של דבר סירב לעשות משהו שממש יהרוס אותו לחלוטין והתעקש שיחשבו על משהו שיפגע בו, אבל רק מעט ומספיק כדי שיישבו את התביעה של סאנדפייפר.
אז כמו שאמרתי את לא צריכה לדאוג.
הרעיון הוא לפגוע קצת באמינות שלו כדי שלאנשים יהיה חשש מסויים.
ברגע שהוא יקלוט שאנשים חושבים שיש לו בעיית סמים הוא יוכל להוכיח בקלות שאין לו עם בדיקת סמים.
לחלוטין ג'ימי הפך להיות זה שיותר עדין. מעניין אם הקשיחות הזאת של קים היא מה שתגרום למפלה שלה או מווות שלה או משהו (משהו שיגרום לכך שהיא תעלם מחייו של ג'ימי)
אבל לגבי ההתנהלות עם הזוג הזה אני דווקא חושב שהיא צודקת. לה גם אכפת מזה שהם פוגעים באנשים אחרים.

*רק אני שמתי לב למכונית שנראה שעוקבת אחריהם בסוף?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
משהו הטריד אותי ושכחתי לציין - למה לכך לקרטל כל כך הרבה זמן להגיע לבית של נאצ'ו. הרי הם מיד אחרי ההתנקשות מבינים שהוא בוגד. אבל איכשהו היה למייק ושאר אנשיו של גאס זמן להגיע לבית שלו, לפרוץ לכספת שלו ולהכניס משאית עם כספת חדשה. ואם מישהו מהקרטל היה מגיע כבר אז כשהמשאית שם הם לא היו חושדים?
כן, מאז ש"ש זה מציק לי כמה המבטא שלו גרוע ולא נשמע של מישהו שנולד במדינה דוברת ספרדית.
תהיתי אם זה רק קטע שלך כי את בעניין של מבטא ספרדי די ספציפי. אבל אז ראיתי שהוא בכלל נולד בדנמרק ואף אחד אפילו מההורים שלו לא קשור לארץ דוברת ספרדית. איכשהו תמיד הנחתי שהשחקן עצמו הוא היספני.
אני הרבה פעמים תוהה עד כמה טוב שחקנים מדברים כשהם עושים שפה זרה משלהם. כשאיזה שחקן אמריקאי אומר שורות בספרדית, צרפתית, סינית או משהו כזה אני תמיד מניח שהם מדברים טוב. במיוחד כי נראה שמי שהם מדברים איתו בשפה הזאת מבין אותם.
ואז לפני איזה 5 שנים בסדרה קוונטיקו היה איזה שחקן שהיה אמור להיות דובר עברית והוא דיבר עם מישהו עברית, והשחקן האחר היה באמת ישראלי כנראה כי הוא דיבר עברית כמו שאמורה להשמע, אבל השחקן הראשי דיבר בעברית כל כך רצוצה שלא הייתי בכלל מצליח להבין את המילים שהוא אמר אם לא היו כתוביות.
הממ|תוהה|
לא בטוחה אבל נראה לי שהוא בהתחלה נכנע לרצון של גאס להרוג את נאצ'ו ולכן כל התוכנית עם הקרטל. אבל בסוף כשזה השתבש וכשהם מבינים שלאלו חי והקרטל רוצה את נאצ'ו חי בשביל מידע אז הוא מנסה שוב להציל את חייו.
מה שנראה לי זה שמייק היה בטוח שהם כן הולכים להציל את נאצ'ו, אז כשגאס אומר לו שהם לא הולכים להציל אותו אז אין לו מה לעשות נגד זה. נכון שהוא עוזר למוות של נאצ'ו בכך שהוא שותל את המעטפה הזאת, אבל בכל מקרה אין לו דרך להציל את נאצ'ו משם.
אבל כשגאס אומר שהוא רוצה שילכו לשם ויחסלו את נאצ'ו זה כבר יותר מידי בשביל מייק.

didalf

Well-known member
כלומר כן, היה את זה, אבל כאילו החליטו לזנוח את קו העלילה השחור לבן של ג'ימי בעתיד.
תסמוך עליהם ששום דבר לא נזנח או נשכח. בטוח עוד נחזור לג'ין והכל ויל מייק סנס.

זה באמת היה נורא מלוכלך מצד גאס שהוא התכוון לתת לו למות. אבל גם מטופש מצידו שתוכנית שלו הייתה שהקרטל יגלה איפה הוא ויהרגו אותו. הוא היה צריך לקלוט שאם מישהו שם יהיה חכם מספיק הוא ידאג להשאיר את נאצ'ו חי כדי להוציא ממנו מידע לגבי עבור מי הוא עובד.
אני לא בטוחה אבל אני הבנתי שהתוכנית לתפוס אותו חי הייתה הוראה מהקטור אחרי שהוא גילה שלאלו חי. אחרת הם כן היו פשוט הורגים אותו ועל זה גאס בנה|תוהה| כאילו גם אם הקטור לא שיתף אותם בזה שלאלו חי הוא אמר להם לתפוס את נאצ'ו חי.

אוף, וואלה הרסו לי. כי אני הרגשתי נורא גאווה בכך שהבנתי את הקטע (לא מיד, מתישהו לקראת סוף הפרק)
חחח כל הכבוד אתה מאד חכם.

*מאוד אהבתי את הקטע שלאלו מדבר עם הקטור ובסבלנות נותן לו לומר לו מילה על ידי כך שהוא עובר על כל האותיות שוב ושוב. אני חושב שלי לא הייתה סבלנות.
וואי לגמרי, אני גם חשבתי כל הכבוד על הסבלנות:-D

המחשבה הראשונה שעלתה לי היא שלאלו החליט שבעצם הגיוני שג'ימי כן עבד עם מישהו וכל הקטע עם המכונית שלו במדבר היה שקר. והוא קולט שאם הוא יתפוס את ג'ימי הוא יוכל דרכו להוכיח שגאס קשור להכל.
אם כי יש הרבה מאוד בעיות בתיאוריה הזאת. ראשית כי ראינו את לאלו חוזר לתוך מקסיקו בעוד שבשביל התוכנית הזאת הוא צריך כן להכנס לארה"ב.
לא נראה לי, כי ראינו שלאלו חוזר למקסיקו.

*אז לא שמת לב שבסוף זה נראה שיש מכונית שעוקבת אחריהם?
לא זוכרת אם שמתי לב או לא|תוהה|

אגב, אני די בטוח שמי שנאצ'ו התקשר אליו היה טייטוס. גם כי בנטפליקס היה כתוב שזה טייטוס מדבר בטלפון (אני מתכוון כשנאצ'ו אמר שהוא עומד לעזוב), אבל גם בגלל שמייק אמר שנאצ'ו מנסה להתקשר אליו מאז שהוא הגיע למלון ההוא. לדעתי מייק בכוונה לא דיבר איתו כי הוא לא היה מוכן לשקר לו ולומר שהם הולכים להוציא אותו משם כשהוא יודע שזה שקר. ולכן נאצ'ו דיבר רק עם טייטוס החל מהרגע שמייק ידע את האמת על הכוונה של גאס.
כן? זה לא היה הקול של מייק?
וגם שכחתי שלבריון הזה קוראים טייטוס:-D

תהיתי אם זה רק קטע שלך כי את בעניין של מבטא ספרדי די ספציפי. אבל אז ראיתי שהוא בכלל נולד בדנמרק ואף אחד אפילו מההורים שלו לא קשור לארץ דוברת ספרדית. איכשהו תמיד הנחתי שהשחקן עצמו הוא היספני.
לא, כי אני יודעת לזהות מבטאים שונים (לא אגיד לך כל מדינה ומדינה בדרום אמריקה, אבל ארנטינאי, ספרדי, ושאר דרום אמריקה ולפעמים את המקסיקני בנפרד משאר דרום אמריקה) בכל מקרה המבטא שלו נשמע כמו אמריקאי שמנסה לדבר ספרדית. זה בולט במיוחד כי שאר השחקנים שמדברים ספרדית בסדרה הזאת הם כן דוברי ספרדית.
אני הרבה פעמים תוהה עד כמה טוב שחקנים מדברים כשהם עושים שפה זרה משלהם. כשאיזה שחקן אמריקאי אומר שורות בספרדית, צרפתית, סינית או משהו כזה אני תמיד מניח שהם מדברים טוב. במיוחד כי נראה שמי שהם מדברים איתו בשפה הזאת מבין אותם.
ואז לפני איזה 5 שנים בסדרה קוונטיקו היה איזה שחקן שהיה אמור להיות דובר עברית והוא דיבר עם מישהו עברית, והשחקן האחר היה באמת ישראלי כנראה כי הוא דיבר עברית כמו שאמורה להשמע, אבל השחקן הראשי דיבר בעברית כל כך רצוצה שלא הייתי בכלל מצליח להבין את המילים שהוא אמר אם לא היו כתוביות.
חחחח בד"כ זה גרוע ושומעים נורא את המבטא האמריקאי מנסה לדבר שפה אחרת, לפחות ממה שאני מזהה שזה עברית וספרדית. למשל כשזיווה בNCIS הייתה מדברת עברית זה היה נורא והיא אמורה להיות ישראלית זה היה נורא מצחיק!!
אלא אם השחקן באמת דובר את השפה ואז זה נשמע נורמלי.

מה שנראה לי זה שמייק היה בטוח שהם כן הולכים להציל את נאצ'ו, אז כשגאס אומר לו שהם לא הולכים להציל אותו אז אין לו מה לעשות נגד זה. נכון שהוא עוזר למוות של נאצ'ו בכך שהוא שותל את המעטפה הזאת, אבל בכל מקרה אין לו דרך להציל את נאצ'ו משם.
אבל כשגאס אומר שהוא רוצה שילכו לשם ויחסלו את נאצ'ו זה כבר יותר מידי בשביל מייק.
|כן|
וגם גאס רצה שוב להשתמש באבא של נאצ'ו ולזה מייק מתנגד לחלוטין. (גם ציינו בוואלה או בקבוצת פייסבוק כששמייק התעסק עם הכספת הוא לקח משם את הרשיון של אבא של נאצ'ו שלא יתן לקרטל רעיונות).

Lhuna3

Well-known member
נדמה לי שראינו את זה גם בשובר שורות מתישהו.

אז כמו שאמרתי את לא צריכה לדאוג.
הרעיון הוא לפגוע קצת באמינות שלו כדי שלאנשים יהיה חשש מסויים.
ברגע שהוא יקלוט שאנשים חושבים שיש לו בעיית סמים הוא יוכל להוכיח בקלות שאין לו עם בדיקת סמים.
אני כן דואגת ואני חושבת שזה הרבה יותר חמור ממה שאתה מתאר את זה וכן יכול להרוס לו את הקריירה (הם פוגעים בשמו הטוב) ואולי את החיים.
וזה חלק גדול מהמטרה שלהם, לפחות מבחינת קים, לא רק העסקה של בית האבות.

*רק אני שמתי לב למכונית שנראה שעוקבת אחריהם בסוף?
כמובן שראינו את זה. פשוט לא היה לי מה לכתוב על זה.
תסמוך עליהם ששום דבר לא נזנח או נשכח. בטוח עוד נחזור לג'ין והכל ויל מייק סנס.
|כן| אם יש כותבים שאפשר לסמוך עליהם זה כאן.

בכל מקרה המבטא שלו נשמע כמו אמריקאי שמנסה לדבר ספרדית. זה בולט במיוחד כי שאר השחקנים שמדברים ספרדית בסדרה הזאת הם כן דוברי ספרדית.
אני חייבת להגיד שזה ממש מאכזב אותי לשמוע, בסדרה כזאת פרפקציוניסטית שיש כזה דבר מהותי שפוגע באמינות.
אבל מצד שני הליהוק שלו כל כך מעולה והדמות כל כך מעולה, שאני סולחת על זה. מן הסתם קל לי יותר לסלוח כי אני לא שומעת את ההבדלים בעצמי.
וגם גאס רצה שוב להשתמש באבא של נאצ'ו ולזה מייק מתנגד לחלוטין. (גם ציינו בוואלה או בקבוצת פייסבוק כששמייק התעסק עם הכספת הוא לקח משם את הרשיון של אבא של נאצ'ו שלא יתן לקרטל רעיונות).
שמתי לב גם לזה, שכחתי לציין.
אבל אני עדיין מאוד חוששת שגורלו של אבא של נאצ'ו הולך להיות רע ומר.

didalf

Well-known member
אני חייבת להגיד שזה ממש מאכזב אותי לשמוע, בסדרה כזאת פרפקציוניסטית שיש כזה דבר מהותי שפוגע באמינות.
כן גם לי זה תמיד הציק מהסיבה הזאת אבל
אבל מצד שני הליהוק שלו כל כך מעולה והדמות כל כך מעולה, שאני סולחת על זה
מה שאמרת ^^

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא בטוחה אבל אני הבנתי שהתוכנית לתפוס אותו חי הייתה הוראה מהקטור אחרי שהוא גילה שלאלו חי. אחרת הם כן היו פשוט הורגים אותו ועל זה גאס בנה|תוהה| כאילו גם אם הקטור לא שיתף אותם בזה שלאלו חי הוא אמר להם לתפוס את נאצ'ו חי.
לא נראה לי שזה משנה מהבחינה הזאת שלאלו חי. גם אם הוא היה מת, הסלמנקז היו רוצים לגלות עבור מי נאצ'ו עבד. ואפילו אם ברור להם שזה גאס, הם ירצו לתפוס אותו חי כדי שתהיה להם הוכחה.
כן? זה לא היה הקול של מייק?
וגם שכחתי שלבריון הזה קוראים טייטוס:-D
אוקי, בדקתי והשם שלו זה טיירוס, לא טייטוס.
גם לי זה נשמע כמו הקול של מייק, אבל בכתוביות של נטפליקס היה כתוב שזה טיירוס. ואז כשמייק אמר שהוא לא דיבר עם נאצ'ו מאז שהוא הגיע למלון אז הבנתי שזה הגיוני.
|כן|
נכון, הוא קודם כל התנגד במיוחד בחריפות לרעיון של להשתמש באבא של נאצ'ו.
ושמתי לב באמת לכך שמייק לקח את הרישיון של אבא של נאצ'ו.
אבל האמת שלא ברור לי למה הקרטל לא הלך מיד ותפס את אבא של נאצ'ו כדי לנקום דרכו. כסוג של אזהרה לכל אדם אחר שיחשוב על לבגוד. האם אני יותר אכזר מהקרטל?

אגב, נורא ריחמתי על נאצ'ו שעכשיו בגלל איך שגאס ניצל אותו אז הוא בסכנת חיים ואפילו אביו.
אבל תכלס זאת הייתה החלטה שלו להכנס לכל עסקי הסמים האלו. וזה נאיבי מצידו לחשוב שהוא יכול להיות בטוח שאבא שלו יהיה בטוח מזה.
נדמה לי שראינו את זה גם בשובר שורות מתישהו.
אני זוכר שבשובר שורות היה קטע שעובדת בהוסטל של הקטור הייתה באה אליו עם טבלה של כל האותיות ועוברת עליהם והוא היה מצלצל כל פעם שהיא הגיעה לאות שהוא רצה. אבל זה היה בנוי חכם ככה שזה מחולק לשורות והיא בהתחלה עוברת בין השורות והוא מצלצל על השורה ואז היא עוברת על האותיות בשורה.
אני כן דואגת ואני חושבת שזה הרבה יותר חמור ממה שאתה מתאר את זה וכן יכול להרוס לו את הקריירה (הם פוגעים בשמו הטוב) ואולי את החיים.
וזה חלק גדול מהמטרה שלהם, לפחות מבחינת קים, לא רק העסקה של בית האבות.
קים רצתה לפגוע בו יותר באמת. אבל ג'ימי מיתן אותה והם בסוף הסכימו בינהם לפגוע בו רק קצת, ולא ממש להרוס לו את החיים.
מה שיכול באמת להיות זה שלמרות שהתוכנית היא לא להרוס לו את החיים, זה יתגלגל למשהו שכן יהרוס לו את החיים.
כמובן שראינו את זה. פשוט לא היה לי מה לכתוב על זה.
להעלות השערות מי זה יכול להיות ולמה.

didalf

Well-known member
לא נראה לי שזה משנה מהבחינה הזאת שלאלו חי. גם אם הוא היה מת, הסלמנקז היו רוצים לגלות עבור מי נאצ'ו עבד. ואפילו אם ברור להם שזה גאס, הם ירצו לתפוס אותו חי כדי שתהיה להם הוכחה.
אני חושבת שהם חמומי מוח ונקמנים ולכן דבר ראשון רוצים להרוג. ג'וס דריין ג'וס דאון*. רק הוראה מלמעלה של מישהו חושב יותר תגרום להם לרצות למצוא הוכחה. גם לאלו דבר ראשון תכנן להרוג את גאס ורק בעקבות הקטור עשה אחורה פנה להביא הוכחה.
*מישהו אפילו אמר את זה בפרק "סנגרה פור סנגרה" - "דם עבור דם". אני מיד הכרזתי בשמחה בראש "ג'וס דריין גו'ס דאון":-D

גם לי זה נשמע כמו הקול של מייק, אבל בכתוביות של נטפליקס היה כתוב שזה טיירוס. ואז כשמייק אמר שהוא לא דיבר עם נאצ'ו מאז שהוא הגיע למלון אז הבנתי שזה הגיוני.
אוקי

אבל האמת שלא ברור לי למה הקרטל לא הלך מיד ותפס את אבא של נאצ'ו כדי לנקום דרכו. כסוג של אזהרה לכל אדם אחר שיחשוב על לבגוד. האם אני יותר אכזר מהקרטל?
אולי הם לא יודעים עליו. מייק מתאמץ לשמור אותו סוד מחוץ למשחק בדיוק בשביל זה.

אגב, נורא ריחמתי על נאצ'ו שעכשיו בגלל איך שגאס ניצל אותו אז הוא בסכנת חיים ואפילו אביו.
אבל תכלס זאת הייתה החלטה שלו להכנס לכל עסקי הסמים האלו. וזה נאיבי מצידו לחשוב שהוא יכול להיות בטוח שאבא שלו יהיה בטוח מזה.
אני לא זוכרת איך הוא נכנס לזה בכלל|פנים|

להעלות השערות מי זה יכול להיות ולמה.
לא אוהבת השערות ותיאוריות, רוצה לתת לסדרה לספר לי בזמנה.

didalf

Well-known member
פרק 3

מתחילים בצילום של מדבר מדבר מדבר, פרח יפה וכחול באמצע המדבר, יורד גשם, יורד גשם על חתיכת זכוכית.
מה זה אומר? לאדעת אני לא מורה לספרות.

חזרה לעניינים. נצ'יטו המסכן עכשיו בורח ונכנס לאיזה צינור של... זפת? ביוב? מקווה שזפת כי האפשרות השניה יותר גרועה.. והתאומים בעקבותיו. פשיי הוא אשכרה צולל בגועל הזה כדי שהתאום לא ימצא אותו, איזה מחוייבות.
הוא מחכה שם איזה נצח מסתבר ואז בלילה ממשיך לברוח עד למקום שיש בו איש נחמד שנותן לו להשטף בצינור ולהשתמש בטלפון. נצ'ו מתקשר לאבא שלו במה שנשמע כמו שיחה אחרונה. הוא יודע שזמנו קצוב:-(
ואז הוא מתקשר למייק ודורש לוודא שכלום לא יקרה לאבא שלו ושהוא יודע טוב מאד מה גאס רוצה. הוא מסכים לחזור ומוברח במשאית לאיזה מחסן, שם מייק ליטרלי נותן לו ארוחה אחרונה. אוי הוא הסכים למות בשבילם? דאממ. וכאילו זה לא מספיק גם צריך להרביץ לו כדי שיראה אמין. גאד מסכן.
ולמחרת גאס "מסגיר" את נצ'ו לסלמנקות, כשהתוכנית היא שהוא יפיל את האשמה על מישהו אחר ואז מישהו מהאנשים של גאס יהרוג אותו. דאמממ איזה הקרבה והכל בשביל אבא שלו כי בתכלס לא מגיע לגאס כלום. היי מי הוציא את הקטור מהבית אבות לשומקום הזה?
לרגע חשבתי כבר שנצ'ו במילא עומד למות אז הוא הולך לבגוד בגאס אבל עדיין יש לו את אבא שלו להגן עליו. אז הוא אכן מאשים אלוורז כלשהו. אבל הוא לא מסתפק בזה. הוא מעליב את גאס טיפה ("איש העופות הזה? פחחחחח") ואומר לכולם כמה הוא שונא אותם חחחחח יו גו גירל גם ככה אתה מת תוציא הכל. ומספר להקטור שהוא זה שהחליף את הכדורים שלו:-0 וואי נכון שכחתי מזה. הוידוי הזה נשמע לי כמו "אני הרגתי את מופסההההההההההההה":-D (עריכה: טוב אנשים באינטרנט אומרים שזה מזכיר את וולט "איימ דה וואן הו נוקס" או וולט "אני הרגתי את ג'יין" מה שיותר מתאים לדעתי וגם אהאעההה;-( אבל לא, עדי חשבה על מלך האריות:-D)
בינתיים הוא הצליח גם לחתוך אז האזיקים בסתר עם זכוכית ומאיים על חואן בולסה עם אקדח. ואז הוא יורה בעצמוווווווו:-0 נבהלתי בקול!!! זהו נצ'יטו מת. איזה דמות טראגית;-( והקטור החלאה הזה עוד מרגיש צורך להמשיך לירות בגופה|פנים|
הזכוכית שנאצ'ו השתמש בה לחתוך את האזיקים זאת הזכוכית שראינו בתחילת הפרק שירד עליה גשם, כנראה הרבה זמן אח"כ, במקום נאצ'ו גדל פרח יפה או משהו? זאת מטאפורה?
לדעתי חבל שלא הקשיבו לי אי אז בעבר כשרציתי רומן סודי בין גאס לנצ'ו, יכל להוסיף לטרגיות, רק אומרת:-P:.
מייק עצוב כי הוא חיבב את נצ'ו באמת והבין כמה הוא הסתבך מעבר למה שמגיע לו:-(

ואצל קים וג'ימי המשני בסדרה של עצמו ממשיכים בתוכנית להפיל את הווארד, במשהו שקשור במכונית שלו, ולשם כך משתמשים בהיול המותק הכייס המדופלם לשכפל את המפתח שלו. מעניין מה יעשו עם המכונית|תוהה|
היה נורא חמוד איך הם עוזרים אחד לשני להתלבש בבוקר|מאוהב| וכמובן איך שג'ימי נהיה קרימנלי קצת זה מדליק את קים|פנים| אבל נשיקה חמודה|מאוהב|
חוצמזה מישהי מבית המשפט מספרת לקים שלאלו מת ושהם יודעים שג'ימי יצג אותו תחת שם בדוי, אבל הזאתי נותנת לג'ימי קרדיט שלא מגיע לו שאולי הוא לא ידע. פחחחח:-D וגם מזכירה שהוא יצג עוד כמה אנשים מהקרטל (נצ'ו וטוקו). נחמד שלרגע העלילות מצטלבות. גברת משפט אומרת שהיא חושבת שדרך קים יהיה קל יותר לשכנע אותו לדבר כי אנשים עדיין חושבים שקים טובה ותמימה וג'ימי רע ומשקר לה, מה שתמיד מרגיז את קים, אז קים רק מדגישה ששמו הוא סול עכשיו. מתה על זה שאנשים חושבים שהם מספרים לקים דברין נוראים על ג'ימי וקים יודעת את הכל.
ואז בבית קים מספרת לגי'מי והוא מתבלט מה לעשות והיא "אתה רוצה להיות חבר של הקרטל או מלשין"? דאמממ קימי:-0
מעניין אם ג'ימי יגלה שלאלו לא מת, ושנאצ'ו כן מת.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
מתחילים בצילום של מדבר מדבר מדבר, פרח יפה וכחול באמצע המדבר, יורד גשם, יורד גשם על חתיכת זכוכית.
מה זה אומר? לאדעת אני לא מורה לספרות.

חזרה לעניינים. נצ'יטו המסכן עכשיו בורח ונכנס לאיזה צינור של... זפת? ביוב? מקווה שזפת כי האפשרות השניה יותר גרועה.. והתאומים בעקבותיו. פשיי הוא אשכרה צולל בגועל הזה כדי שהתאום לא ימצא אותו, איזה מחוייבות.
יותר כמו הישרדות הייתי אומרת. אין לו עוד אופציות.
הוא מחכה שם איזה נצח מסתבר ואז בלילה ממשיך לברוח עד למקום שיש בו איש נחמד שנותן לו להשטף בצינור ולהשתמש בטלפון. נצ'ו מתקשר לאבא שלו במה שנשמע כמו שיחה אחרונה. הוא יודע שזמנו קצוב:-(
ואז הוא מתקשר למייק ודורש לוודא שכלום לא יקרה לאבא שלו ושהוא יודע טוב מאד מה גאס רוצה. הוא מסכים לחזור ומוברח במשאית לאיזה מחסן, שם מייק ליטרלי נותן לו ארוחה אחרונה. אוי הוא הסכים למות בשבילם? דאממ. וכאילו זה לא מספיק גם צריך להרביץ לו כדי שיראה אמין. גאד מסכן.
ולמחרת גאס "מסגיר" את נצ'ו לסלמנקות, כשהתוכנית היא שהוא יפיל את האשמה על מישהו אחר ואז מישהו מהאנשים של גאס יהרוג אותו. דאמממ איזה הקרבה והכל בשביל אבא שלו כי בתכלס לא מגיע לגאס כלום. היי מי הוציא את הקטור מהבית אבות לשומקום הזה?
לרגע חשבתי כבר שנצ'ו במילא עומד למות אז הוא הולך לבגוד בגאס אבל עדיין יש לו את אבא שלו להגן עליו. אז הוא אכן מאשים אלוורז כלשהו. אבל הוא לא מסתפק בזה. הוא מעליב את גאס טיפה ("איש העופות הזה? פחחחחח") ואומר לכולם כמה הוא שונא אותם חחחחח יו גו גירל גם ככה אתה מת תוציא הכל. ומספר להקטור שהוא זה שהחליף את הכדורים שלו:-0 וואי נכון שכחתי מזה. הוידוי הזה נשמע לי כמו "אני הרגתי את מופסההההההההההההה":-D (עריכה: טוב אנשים באינטרנט אומרים שזה מזכיר את וולט "איימ דה וואן הו נוקס" או וולט "אני הרגתי את ג'יין" מה שיותר מתאים לדעתי וגם אהאעההה;-( אבל לא, עדי חשבה על מלך האריות:-D)
:-D
בינתיים הוא הצליח גם לחתוך אז האזיקים בסתר עם זכוכית ומאיים על חואן בולסה עם אקדח. ואז הוא יורה בעצמוווווווו:-0 נבהלתי בקול!!! זהו נצ'יטו מת. איזה דמות טראגית;-( והקטור החלאה הזה עוד מרגיש צורך להמשיך לירות בגופה|פנים|
אוקיי מבחינתי זה היה WTF אחד ענקי שהוא מת!!
בגלל ש - אני לא יודעת איך זה קרה אבל - משום מה היה לי כל הזמן בראש שאנחנו מכירים אותו גם משובר שורות ולכן יודעים שהוא הולך לצאת מהסיפור הזה חי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|פנים|
לגמרי הכי דמות טראגית... לפחות אני מקווה שלא נראה עכשיו שבסוף אבא שלו מת בכל זאת מסיבה כלשהי (כלומר לפני זמנו).
הזכוכית שנאצ'ו השתמש בה לחתוך את האזיקים זאת הזכוכית שראינו בתחילת הפרק שירד עליה גשם, כנראה הרבה זמן אח"כ, במקום נאצ'ו גדל פרח יפה או משהו? זאת מטאפורה?
אמממ נשמע לי good enough.
לדעתי חבל שלא הקשיבו לי אי אז בעבר כשרציתי רומן סודי בין גאס לנצ'ו,
:-D חחח WTF אפעם איגזמת!!
מייק עצוב כי הוא חיבב את נצ'ו באמת והבין כמה הוא הסתבך מעבר למה שמגיע לו:-(
כן האמת אני חשבתי שמייק איכשהו יציל אותו בסוף.
ואצל קים וג'ימי המשני בסדרה של עצמו ממשיכים בתוכנית להפיל את הווארד,
;-(
במשהו שקשור במכונית שלו, ולשם כך משתמשים בהיול המותק הכייס המדופלם לשכפל את המפתח שלו.
אהבתי את הסצינה שהוא שואל את ג'ימי למה הוא צריך לעשות דברים כאלה, וג'ימי מסביר שזה בכלל מעשה טוב, לשם שמיים, זה הכל בשביל הזקנים מבית האבות בכלל. אבל הפרצוף שלו בסוף הסיפור הראה שהוא לא לגמרי מאמין למה שהוא מספר לעצמו שזה הכל מסיבה טובה.
מעניין מה יעשו עם המכונית|תוהה|
היה נורא חמוד איך הם עוזרים אחד לשני להתלבש בבוקר|מאוהב| וכמובן איך שג'ימי נהיה קרימנלי קצת זה מדליק את קים|פנים|
כן כרגיל זו השריטה שלה.
אבל נשיקה חמודה|מאוהב|
חוצמזה מישהי מבית המשפט מספרת לקים שלאלו מת ושהם יודעים שג'ימי יצג אותו תחת שם בדוי, אבל הזאתי נותנת לג'ימי קרדיט שלא מגיע לו שאולי הוא לא ידע. פחחחח:-D וגם מזכירה שהוא יצג עוד כמה אנשים מהקרטל (נצ'ו וטוקו). נחמד שלרגע העלילות מצטלבות. גברת משפט אומרת שהיא חושבת שדרך קים יהיה קל יותר לשכנע אותו לדבר כי אנשים עדיין חושבים שקים טובה ותמימה וג'ימי רע ומשקר לה, מה שתמיד מרגיז את קים, אז קים רק מדגישה ששמו הוא סול עכשיו. מתה על זה שאנשים חושבים שהם מספרים לקים דברין נוראים על ג'ימי וקים יודעת את הכל.
ואז בבית קים מספרת לגי'מי והוא מתבלט מה לעשות והיא "אתה רוצה להיות חבר של הקרטל או מלשין"? דאמממ קימי:-0
לגמרי דאמממ
מעניין אם ג'ימי יגלה שלאלו לא מת, ושנאצ'ו כן מת.
נכון.

חוץ מזה רציתי סתם להעיר ששתי סצנות שהיו הפרק עם נאצ'ו נורא הזכירו לי - מבחינה ויזואלית - סצנות של וולטר בשובר שורות.
אחת היתה המיכלית נפט הזאת, עם הפתחים העגולים מלמעלה. היא נורא הזכירה לי (עונה אחרונה של שובר שורות) את הרכבת מסע שוולט וג'סי + הבלונדיני הצעיר שבעונה האחרונה (נדמה לי) עשו איזה תכסיס בשביל לעכב אותה באמצע הדרך ואז לגנוב ממנה משהו ולמלא אותה במים במקום זה או משהו כזה. נדמה לי שזה הפרק שנגמר ביריה של הבלונדיני בילד תמים שעבר שם עם אופניים.
אני מניחה שזה רק הדימיון שלי אבל יש איזשהו סיכוי שזה היה מכוון?

השניה היתה כשנאצ'ו שוטף את עצמו בצינור ליד המוסך/קראוון של האיש הנחמד, שהזכירה לי, שוב, ויזואלית בלבד, את הסצינה הכי מפורסמת מעונה 1 של שובר שורות של וולטר בתחתונים ואקדח ליד הקראוון שלו באמצע שום מקום.

למעלה