⚖👨‍⚖️סמוך על סול עונה 6 ואחרונה - חלק ראשון🏜☀

didalf

Well-known member
אומייגאד זה מה שהוא עשה לו? זה היו כמה שניות שלא העזתי להסתכל על המסך בכלל.
לא רוצה פרטים! מעדיפה לחשוב שהוא רק חתך אותו קצת...
לא בטוחה אני גם לא התעמקתי יותר מידי בשוט הזה.

לא זוכרת אבל נשמע הגיוני. בטח ניק ידע.
ובכן לפי האינטרנט זה לא, אבל זה וטרינר שטיפל בג'ימי ומייק כבר בעונה הראשונה של הסדרה הזאת.

:-D למזלנו זה ידוע לנו גם בלי לצפות בזה.
כן בסדר הבנו כבר בפרק שעבר שאתם יותר חכמים ממני|שפם|

ואז כל הלקוחות ה-Lowlife המלוכלכים של ג'ימי מתיישבים לה שם, היתה צריכה ללכת עם סגנון הסבתא עד הסוף ולהשאיר על הספות את הניילונים.
חחחחחחחחחח ממש:-D

הפרק הבא זה האחרון של החצי-עונה?
כן.
גם אני ראיתי, מאמינות
מה יהיה עם זה שכל שבוע אתם מתעכבים יותר?:-[

ומי שיחקה את אמא שלה? היא ממש הרגישה כמו קים רק יותר מעם הארץ כזה.
זכור לי כאילו היה כבר בעבר איזה פלאשבק לעבר של קים. היה משהו כזה?
או שרק דיברו על זה פעם?
היה פלשאבק כבר לאמא שלה. אם אני זוכרת נכון היא שכחה לאסוף אותה והגיעה מאוחר וקים הקטנה התעקשה ללכת ברגל.

האם ידענו שהוא נשוי? לא זכור לי בכלל.
בפרק שהוא היה עם הפסיכולוג הייתה איזה שורה על זה שיש בעיות עם אשתו, לפני זה לא ידענו אני חושבת.

אבל האמת שדווקא את זה אני חושב שאני זוכר.
אני בכלל לא זוכר שהיה את הוטרינר בשובר שורות, אבל אני כן זוכר שהיה אותו בעונות מוקדמות יותר של סמוך על סול. אם אני זוכר נכון אז גם ג'ימי וגם מייק בנפרד פגשו אותו כמה פעמים. אם אני זוכר נכון מייק השתמש בו כשהוא חיפש עבודות לא חוקיות. דברים כמו זה שהוא עבד בשביל איזה רוקח שמכר סמים לנאצ'ו. אני גם די בטוח שג'ימי השתמש בו בעבר, אבל אני לא זוכר למה.
וואנס אגיין מסתבר שניק רק מעמיד פנים שהוא לא זוכר כלום כשזה נוח לו|שפם|

*טוב הייתי חייב לבדוק ומסתבר שD-DAY היה ביטוי צבאי מקובל למבצעים מורכבים, יחד עם H-HOUR. היו משתמשים בו עוד ממלחמת העולם הראשונה לפחות וכנראה בעוד כל מיני מבצעים קודמים במלחמת העולם השניה.
הנחתי ככה.

תמיד נראה לי הרבה יותר קשה לביים משהו שאתה בעצמך מופיע בו ולכן זה נראה לי הגיוני שהוא יבחר בפרק שהוא לא מופיע בו.
גם לדעתי.

didalf

Well-known member
פרק 7

לאלו יוצא לו מפתח ביוב באמצע אלברקוקי. ליטרלי לקח פניה לא נכונה בלאברקקי:-D
מסתבר שלאלו הפך לצב נינג'ה והוא חי בביוב עכשיו. ויוצא מידי פעם למקלחת בתחנת דלק ופאוור נאפ ברכב. איזה חיים עצובים.
וכל זה מסתבר כדי לתצפת על המכבסה של גאס.

ג'ימי וקים אוספים את כל הצוות ומצלמים את התמונות מחדש הפעם עם יד שבורה לשופט. מסתבר שהחוקר הפרטי של הווארד היה איש של ג'ימי! וגם התמונות שג'ימי נצפה בהן מוציא סכום כסף הם מכוונות. נפלא. ובכן הפגישה יוצאת לדרך וגם התוכנית. קים וג'ימי מאזינים דרך הטלפון. חחחח ג'ו בטלפון מצחיקה אותי. הם גם מורחים את התמונות בחומר שהם לקחו מהוטרינר שגורם להווארד להזיע ולאישונים שלו להתרחב כך שהוא נראה עוד יותר משוגע. כהשהשופט מגיע הווארד מזהה אותו מהתמונה ומאשים אותו בשוחד ולגמרי מתחרפן וקים וג'ימי מאושרים שהכל מתקתק לפי התוכנית. תכלס מסכן הווארד. החוקר גם החליף את התמונות והוא נראה לגמרי משוגע. חתכת גאזלייט הם עושים לו, מסכן. אבל הם כ"כ מרוצים מעצמם שבזמן שהעו"ד מסכימים על פשרה הם כבר מתזמזמים ברקע כי אין דבר שיותר מדליק אותם מנוכלות שהצליחה:-D|לב| זה דפוק ואני מתה על זה.

צב הנינג'ה לאלו מצלם הודעה לדון אלדיו שהוא הולך להוכיח מה גאס עושה. כיוון שהמעבדה חיה וקיימת בש"ש יש לי תחושה שהקלטת הזאת לא תראה אור יום. ואז הוא מתקשר לדוד הקטור לספר לו גם אבל נבהל באמצע. ואז מתקשר שוב ומספר לו שאין הוכחה והוא הולך ישירות להרוג את גאס. ואני קצת מבולבלת אבל אז מסתבר שלאלו החכם קלט שגאס מצוטט להקטור. ואכן, מייק ממהר לדווח לגאס שהולך להתחבא בבית ומוריד את השמירה מרוב המקומות. כולל....

ג'ימי וקים החמודים רואים להם סרט מחובקים מרוצים מעצמם כשהווארד מגיע להתעמת איתם. צודק בכל מה שאמר להם אבל מה אני אגיד הלוואי היה לי אכפת. הם אכן עושים את זה בעיקר בשביל הכיף כי זה מדליק אותם, קליטה טובה הווארד. אבל אני נהנית מזה אז סורי הווארד. אבל אז ג'ימי וקים נבהלים פתאום. אהבתי איך ג'ימי מחבק את קים כזה להגן עליה. אופסי דופסיייי לאלו בא לביקור! אואו. כי מייק הוריד את השמירה מהם. דאממ הוא טוב! הווארד תברח!! ואז לאלו יורה בהווארד :eek: :eek: :eek: אמאלה!! מסכן סתם היה במקום הלא נכון. וקים וג'ימי המסכנים מזועזעים. לונה את בסדר?|חיבוק|

סיכום יפה מוואלה

ועכשיו צריך לחכות ליולי סעמקקקקקקקקקקק

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Active member
מי עלתה מהאוב כדי להגיב??

1653582858090.png

וואו. נתחיל מהסוף. אימלה!!!! אבל גם פאק. ככה עושים את זה. זה היה כ"כ מפתיע ועם זאת נבנה בצורה מעולה כך ששום דבר לא נראה אאוט אוף דה בלו. לאלו כבר היה אצל ג'ימי וקים (אני אקרא להם קימי |מאוהב|), אנחנו יודעים שלאלו קל על ההדק ובקלות (ובעיני אפילו בהנאה מסויימת, אבל זה נתון לפרשנות) הורג אנשים שהם "מחוץ למשחק" (כמו הנער שאותו הרג בסוף עונה 5, הנער שעבד במקום ההוא שבו מייק ניסה לאתר את זינגלר. אז כשלאלו מופיע במקום כבר דיי ברור מה יקרה.
אני אוהבת שאצל גיליגאן, כמו תמיד יש השלכות למעשים. קימי יצאו מצולקים מהלילה הזה, אבל היי, זה חלק מהעניין.
שניה לפני האוורד עושה לקימי קינק שיימינג מעצבן. סליחה אדוני, אבל יש אנשים שמתחרמנים מלענות ולשגע אנשים אחרים! תניח להם!
טוב כאילו האוורד צוד בכל מה שהוא אמר, אבל למי אכפת, מי בא לראות סדרה של וינס גילגאן כדי לראות אנשים טובים עושים דברים טובים?
כשהעונה הזאת התחילה התחלתי לצפות בפרק הראשון ולא הבנתי כלום כי לא זכרתי כלום. לא זכרתי למה אף אחד מהדמויות נמצאות איפה שהם נמצאות ומי נגד מי, כך שחזרתי להתלבטות הרגילה שלי- האם לצפות בסדרה מההתחלה או לראות ריקאפ ממש ארוך. לפני כל עונה חדשה (מחל מהעונה 3 אני חושבת), זו תמיד הייתה התלבטות שלי לפני הצפייה, ותמיד בסוף ויתרתי, אבל הרגשתי שלקראת הישורת האחרונה הפעם כדאי לעשות את זה. אז במקום להתחיל לראות את העונה, התחלתי בינג' של הסדרה מההתחלה, ובנתיים הצטברו לי פרקים העונה הזאת, שזה היה עוד בונוס לדעת שאת רובם אראה ברצף ולא אצטרך לחכות שבוע.
האמת, זה דיי השתלם כי היו המון דמויות מהעונות ודמות שחזרו בעונה הזאת. הקטלמנים שבחיים לא הייתי זוכרת מה בדיוק היה הסיפור איתם, למשל. את קליף גם לא ממש הייתי זוכרת, או יודעת איפה למקם אותו בעלילה בלי הצפייה החוזרת, בלי קשר שהשחקן ממש היה לי ממש מוכר, והייתי דיי בטוחה שהוא שיחק את אחד ממושאי האהבה של רות' ב"עמוק באדמה" (ואכן צדקתי, אבל השחקן הופיע בעוד מלא דברים לפי עמוד ה-IMDB שלו). וכמובן את הוטרינר, מהצצה קצת בתגובות של השירשור ראיתי שיש בלבול, אז קצת סדר- הוטרינר לא היה בש"ש. מייק מכיר אותו לראשונה עוד בעונה 1, לא ברור איך, כנראה מצא אותו. מעבר לסדר לו עבודות, הוטרינר גם טיפול בפצע הירייה של מייק, אחרי שהרג את השוטרים שהרגו את הבן שלו. ג'ימי קיבל את הקשר לוטרינר דרך מייק, ובעיקר השתמש בו כדי למצוא נוכלים נוספים לעשות איתם שנניגנס, כמו יול, וההוא שעזר לו לגנוב את בובת הפורצלינה הזאת בעונה 4. מייק אגב קנה כלב מהוטרינר ונתן לנכדה, אבל נדמה לי שלא כ"כ רואים את הכלב יותר אחרי עונה 2, אז קל לשכוח את זה. ג'ימי קנה מהוטרינר את הדג המפורסם. הוטרינר גם עזר לטפל בפצעי הירידיה של נאצ'ו, אחרי שאנשיו של גאס היו צריכים לביים התנקשות בו ובשותף שלו, כשהעבד כסוג של סוכן כפול בשביל גאס והסלמנקות. ובפרק הזה גם פגשנו שוב את איירין, הזקנה החמודה שג'ימי עינה בעונה 3 של הסדרה כדי לקבל את ההסדר של סנדפייפר (אבל אז תיקן את מה שעשה לה).
אני חושבת שכתבתי מתישהו בעבר על הסדרה שמייק הוא דמות מעט קלישאתית בעיני. זה נכון. הוא הפושע עם לב הזהב והקוד המוסרי. אבל גם ראינו וידענו את זה מש"ש. הוא היחיד שבאמת היה אכפת לו מג'סי. עם זאת, בצפייה הזאת, וככל שהעונות התקדמות התרככתי אליו מעט. אני עדיין חושבת שהארק שלו בעונה 4 שבסופו הוא צריך להרוג את זינגלר זה הארק הכי טוב שלו בסדרה. כן זה צפוי, ועם זה עשוי אפקטיבי מאוד. זה גרם ללב שלי לדמם בצפייה הראשונה, וגרם ללב שלי שוב לדמם בצפייה השניה. גאס עדיין מיותר בעיני, כי לא לומדים שום דבר ממש חדש ע הדמות שלו בסדרה הזאת, אבל אני מבינה שצריך אותו בשביל ההקשר.
אהבתי את החסות שמייק לקח על נאצ'ו ושרצה להציל אותו כל הזמן, וגם כששניהם ידעו שהוא ימות, מייק התעקש להיות שם כדי לירות בו מרחוק ירייה שתהרוג אותו מהר למקרה שדברים ישתבשו, כדי שהוא ימות מהר ולא יסבול. הקשר בניהם הזכיר לי את החסות שפרש מייק על ג'סי בש"ש שריגשה אותי יותר, נאצ'ו חמוד, אבל הוא לא ג'סי.
- אני רוצה סדרת ספינאוף על הסטודנטים לקולנוע!
- אני היחידה שלאלו ממש עושה לה את זה? אני לא יודעת מה יש בבחור הזה, אבל יש לו כריזמה ונוכחות סקסית וכייפית כ"כ |מובך| ואני לא יודעת אם זה למרות שהוא פסיכופת או בגלל שהוא פסיכופת.
- החלק שהכי קרע אותי מצחוק היה כשגי'מי מאשים את מועדון הגולף ההוא באנטישמיות. "אני רוצה שתדע שאני לא מאשים אותך, אתה רק מילאת פקודות :-D"

לאיזה מימדי טראומה יצנחו קימי אחרי הפרק הזה? מה לאלו רוצה מג'ימי? מה יקרה לקים. כל זאת עוד 7 שבועות עם פרק אחד לשבוע |בוכה|

didalf

Well-known member
הנה אתתתתתתתתתתתת איפה נעלמת חצופה:-[

וואו. נתחיל מהסוף. אימלה!!!! אבל גם פאק. ככה עושים את זה. זה היה כ"כ מפתיע ועם זאת נבנה בצורה מעולה כך ששום דבר לא נראה אאוט אוף דה בלו. לאלו כבר היה אצל ג'ימי וקים (אני אקרא להם קימי |מאוהב|), אנחנו יודעים שלאלו קל על ההדק ובקלות (ובעיני אפילו בהנאה מסויימת, אבל זה נתון לפרשנות) הורג אנשים שהם "מחוץ למשחק" (כמו הנער שאותו הרג בסוף עונה 5, הנער שעבד במקום ההוא שבו מייק ניסה לאתר את זינגלר. אז כשלאלו מופיע במקום כבר דיי ברור מה יקרה.
|כן|
כאילו ברור שהווארד לא יצא משם בחיים כי לאלו לא משאיר עדים ועדיין השתנקתי בבהלה.

(אני אקרא להם קימי |מאוהב|)
חחחח אבל קימי נשמע כמו סתם כינוי לקים. אני בכלל קוראת להם כל הזמן ג'ים וקימי במקום קים וג'ימי.

שניה לפני האוורד עושה לקימי קינק שיימינג מעצבן. סליחה אדוני, אבל יש אנשים שמתחרמנים מלענות ולשגע אנשים אחרים! תניח להם!
טוב כאילו האוורד צוד בכל מה שהוא אמר, אבל למי אכפת, מי בא לראות סדרה של וינס גילגאן כדי לראות אנשים טובים עושים דברים טובים?
חחחחח יאססס!!
אני רואה בקבוצה בפייסבוק שאנשים כועסים עליהם וזה על מה שהם מעוללים להווארד ואני כאילו "כן זה לא יפה אבל זה מדליק אותי שזה מדליק אותם"|מאוהב|:-D

אז במקום להתחיל לראות את העונה, התחלתי בינג' של הסדרה מההתחלה, ובנתיים הצטברו לי פרקים העונה הזאת, שזה היה עוד בונוס לדעת שאת רובם אראה ברצף ולא אצטרך לחכות שבוע.
כל הכבוד על הסבלנות, לי אין. אני נעזרת באנשי האינטרטנט אחרי הפרק:-D

בלי קשר שהשחקן ממש היה לי ממש מוכר, והייתי דיי בטוחה שהוא שיחק את אחד ממושאי האהבה של רות' ב"עמוק באדמה" (ואכן צדקתי, אבל השחקן הופיע בעוד מלא דברים לפי עמוד ה-IMDB שלו)
אהההההההההההההההההההה
הוא זה שהתחתן עם רות והם היו מוזרים ביחד נכון???

ג'ימי קנה מהוטרינר את הדג המפורסם.
חשוב:-D

ובפרק הזה גם פגשנו שוב את איירין, הזקנה החמודה שג'ימי עינה בעונה 3 של הסדרה כדי לקבל את ההסדר של סנדפייפר (אבל אז תיקן את מה שעשה לה).
כן אני זוכרת, זה עדיין הדבר הכי נורא שהוא עשה בעיניי, עם ההתעללות בהווארד והכל.

נאצ'ו חמוד, אבל הוא לא ג'סי.
|כן||כן|

:-D

- אני היחידה שלאלו ממש עושה לה את זה? אני לא יודעת מה יש בבחור הזה, אבל יש לו כריזמה ונוכחות סקסית וכייפית כ"כ |מובך| ואני לא יודעת אם זה למרות שהוא פסיכופת או בגלל שהוא פסיכופת.
חחחחחחחח חצי מבינה אותך. כאילו לא הייתי אומרת נמשכת אליו אבל כן יש לו נוכחות וכריזמה כ"כ כיפית שאני לא יכולה לשנוא אותו, לא משנה כמה הוא רע. איך הוא יורה באנשים ככה ונשאר חמוד לעזאזל????

- החלק שהכי קרע אותי מצחוק היה כשגי'מי מאשים את מועדון הגולף ההוא באנטישמיות. "אני רוצה שתדע שאני לא מאשים אותך, אתה רק מילאת פקודות :-D"
לגמרי:-D

keren or5

Active member
מי אני? אני הייתי פה כל הזמן! |תוהה| היי הנה ציפור...

חחחח אבל קימי נשמע כמו סתם כינוי לקים. אני בכלל קוראת להם כל הזמן ג'ים וקימי במקום קים וג'ימי.
נכון, אבל הם צריכים שיפ ניים. זה או קימי או ג'ים :-D או סולי או סים.
אני רואה בקבוצה בפייסבוק שאנשים כועסים עליהם וזה על מה שהם מעוללים להווארד ואני כאילו "כן זה לא יפה אבל זה מדליק אותי שזה מדליק אותם"|מאוהב|:-D
כן!!! גם אותי. כמו בימים הטובים אנחנו מתפנגרלות על זוגות רעילים, אבל יאללה, חלאס עם הסאחיזם. כל אווירת בוני וקלייד שלהם סקסית ממש. בכלל, עכשיו אחרי הצפיה החוזרת, יש משהו כזה חמוד בג'ימי ביחס שלו אל קים מאז החתונה שלהם אני חושבת בעונה 5. אני מתה שהוא כזה שואל את האישור שלה על כל דבר. מרגיש לי כמו ילד קטן כזה שרוצה שתתגאה בו. זה כזה חמוד |מאוהב| ולא רק עם ל המזימות, אלא גם כשהוא שאל אותה מה דעתה על המשרד, ראו שממש חשוב לו מה דעתה על זה. חוץ מזה, יש כל מיני דיבורים ותיאוריות כמובן על מה יקרה לקים, ואני לא שוללת את האפשרות שקים חיה קיימת, ונשואה לג'ימי ב-ש"ש ואף מנהלת אולי דברים מאחורי הקלעים. מבחינתה סול זה דמות, היא יודעת שהוא עושה הצגה ללקוחות והיא יודעת שכשהוא איתה הוא ג'ימי ולא סול. היא אפילו מעודדת אותו לטפח את הדמות שלו כשהיא מייעצת לו על המשרד, על הבגדים, על המכונית, מתקנת אנשים שלא קוראים לו סול וכו. זה כנראה לא יהיה אז אני לא יותר מדי מפתחת ציפיות. עוד משהו ששמתי לב שהרבה פעמים היא שואלת אותו משהו ביחיד והוא עונה לה ברבים (נגיד כשהיא שאלה אותו בסוף העונה הקודמת מתי הוא מקבל את הכסף שלו של סנדפייפר והוא מתקן אותה תמיד ל-"הכסף שלנו". הוא עושה את זה הרבה וכל פעם שזה קורה יש לי חיוך דבילי על הפנים.)
אהההההההההההההההההההה
הוא זה שהתחתן עם רות והם היו מוזרים ביחד נכון???
חחחח ספוילר עמוק באדמה נראה לי שכן, אבל ממה שאני זוכרת כל החברים שלה בסדרה היו ממש מוזרים, כך שהוא היה יותר בין הנורמליים נראה לי. היה לה איזה אחד רוסי ממש מוזר
כן אני זוכרת, זה עדיין הדבר הכי נורא שהוא עשה בעיניי, עם ההתעללות בהווארד והכל.
אני זוכרת שלא אהבת את זה, ואת דיי צודקת, זה באמת היה עצוב מאוד לראות (אבל לפחות הוא תיקן את זה אז, הוא גרם לכך ש"במקרה המיקרופון של הבינגו יהיה פתוח כשהוא דיבר על זה שהוא עשה את כל הדברים שגרמו לזקנות לשנוא את איירין, ואז הם שנאו אותו וחזרו לאהוב אותה).

didalf

Well-known member
מי אני? אני הייתי פה כל הזמן! |תוהה| היי הנה ציפור...
:-[
חחחח הכל גרוע:-D נשאר עם קימי.

כן!!! גם אותי. כמו בימים הטובים אנחנו מתפנגרלות על זוגות רעילים, אבל יאללה, חלאס עם הסאחיזם. כל אווירת בוני וקלייד שלהם סקסית ממש.
חחח כןן יאיייי|מאוהב|

אני מתה שהוא כזה שואל את האישור שלה על כל דבר. מרגיש לי כמו ילד קטן כזה שרוצה שתתגאה בו. זה כזה חמוד |מאוהב| ולא רק עם ל המזימות, אלא גם כשהוא שאל אותה מה דעתה על המשרד, ראו שממש חשוב לו מה דעתה על זה. חוץ מזה, יש כל מיני דיבורים ותיאוריות כמובן על מה יקרה לקים, ואני לא שוללת את האפשרות שקים חיה קיימת, ונשואה לג'ימי ב-ש"ש ואף מנהלת אולי דברים מאחורי הקלעים. מבחינתה סול זה דמות, הוא יודע שהוא עושה הגה ללקוחות והיא יודעת שכשהוא איתה הוא ג'ימי ולא סול. היא אפילו מעודדת אותו לטפח את הדמות שלו כשהיא מייעצת לו על המשרד, על הבגדים, על המכונית, מתקנת אנשים שלא קוראים לו סול וכו. זה כנראה לא יהיה אז אני לא יותר מדי מפתחת ציפיות. עוד משהו ששמתי לב שהרבה עמים היאשואלת אותו משהו ביחיד והוא עונה לה ברבים (נגיד כשהיא שאלה אותו בסוף העונה הקודמת מתי הוא מקבל את הכסף שלו של סנדפייפר והוא מתקן אותה תמיד ל-"הכסף שלנו". הוא עושה את זה הרבה וכל פעם שזה קורה יש לי חיוך דבילי על הפנים.)
אוי לא שמתי לדברים הקטנים האלה זה כזה חמוד|מאוהב|
לגבי התיאוריות אני מנסה לא לקרוא אותן אבל גם אני נתקלתי בכל מיני ומרגיש לי שכולם טועים אבל אין לי מושג מה כן ואני גם לא רוצה לנסות לנחש, אני רוצה שהסדרה תגלה לי. אבל זאת בהחלט השאלה הכי מסקרנת.

אבל ממה שאני זוכרת כל החברים שלה בסדרה היו ממש מוזרים,
חחחח ממש|פנים| לא שהיא הייתה נורמלית:-D
אני זוכרת שלא אהבת את זה, ואת דיי צודקת, זה באמת היה עצוב מאוד לראות (אבל לפחות הוא תיקן את זה אז, הוא גרם לכך ש"במקרה המיקרופון של הבינגו יהיה פתוח כשהוא דיבר על זה שהוא עשה את כל הדברים שגרמו לזקנות לשנוא את איירין, ואז הם שנאו אותו וחזרו לאהוב אותה).
כן מזל שהוא עשה את זה|מזיע|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי והנה אני מגיב.
ובמקומות רבים בעולם זה עדיין יום חמישי.
איזה טקס אפל היה צריך לעשות כדי להעלות את הרוח שלך באוב?
אני בכלל לא זוכר שהיה את הוטרינר בשובר שורות, אבל אני כן זוכר שהיה אותו בעונות מוקדמות יותר של סמוך על סול. אם אני זוכר נכון אז גם ג'ימי וגם מייק בנפרד פגשו אותו כמה פעמים. אם אני זוכר נכון מייק השתמש בו כשהוא חיפש עבודות לא חוקיות. דברים כמו זה שהוא עבד בשביל איזה רוקח שמכר סמים לנאצ'ו. אני גם די בטוח שג'ימי השתמש בו בעבר, אבל אני לא זוכר למה.
וכמובן את הוטרינר, מהצצה קצת בתגובות של השירשור ראיתי שיש בלבול, אז קצת סדר- הוטרינר לא היה בש"ש. מייק מכיר אותו לראשונה עוד בעונה 1, לא ברור איך, כנראה מצא אותו. מעבר לסדר לו עבודות, הוטרינר גם טיפול בפצע הירייה של מייק, אחרי שהרג את השוטרים שהרגו את הבן שלו. ג'ימי קיבל את הקשר לוטרינר דרך מייק, ובעיקר השתמש בו כדי למצוא נוכלים נוספים לעשות איתם שנניגנס, כמו יול, וההוא שעזר לו לגנוב את בובת הפורצלינה הזאת בעונה 4.
לפעמים אני בעצמי מופתע שהזיכרון שלי עדיין עובד
אני תוהה אם ג'ימי משלם לחוקר הפרטי הזה מהצד כדי שלא יראה להאוורד את האמת. פשוט קשה להאמין שג'ימי מצליח לא לעשות דברים חשודים. למשל זה שהוא הולך לוטרינר ועושה פיקניק עם קים מול HHM - נכון שאלו דברים שהוא עושה אחרי הפגישה שראינו של החוקר הפרטי עם האוורד, אבל זה אומר שהאוורד יגלה עליהם.
מסתבר שהחוקר הפרטי של הווארד היה איש של ג'ימי!
Called It!
ג'ימי וקים (אני אקרא להם קימי |מאוהב|),
זה מזכיר לי את סוגיית ג'ים ופאם מהמשרד. שם הפשרה הייתה לקרוא להם ג'אם.
אבל בתכלס מה שעושים כשאין שם שיפ טוב עם השמות הפרטיים זה לעשות את זה עם השמות משפחה.
כלומר ווקסלר מצד אחד ומק'גיל מהצד השני (או טכנית אפשר גודמן). אז ווקסגיל או מקסלר.
לוקח לזה רגע להתגלגל מהלשון. אבל זה בטוח טוב יותר מקימי.
לאלו יוצא לו מפתח ביוב באמצע אלברקוקי. ליטרלי לקח פניה לא נכונה בלאברקקי:-D
חחחח מעולה
מסתבר שלאלו הפך לצב נינג'ה והוא חי בביוב עכשיו. ויוצא מידי פעם למקלחת בתחנת דלק ופאוור נאפ ברכב. איזה חיים עצובים.
וכל זה מסתבר כדי לתצפת על המכבסה של גאס.
מרגיש לי שלאלו די נהנה מכל העניין. מעניין כל כמה זמן הוא מגיח משם בשביל מקלחת ושעה של שינה
ג'ימי וקים אוספים את כל הצוות ומצלמים את התמונות מחדש הפעם עם יד שבורה לשופט.
לפחות בשלב הזה התחלתי לקלוט מה התוכנית - כלומר שיגרמו להאוורד לחשוב שהשופט קיבל שוחד.
אבל בשלב הזה שכחתי מהקטע של החומר שיגרום לו להראות מסומם. כשהם שמו חומר על התמונה חשבתי שזה יגרום לה לההרס אחרי כמה זמן ואז אי אפשר יהיה לראות אותה. אבל הפתרון שהחוקר פשוט החליף מעטפות הוא קל יותר.
תכלס מסכן הווארד.
לחלוטין מסכן האוורד. בפרק הזה כבר ממש התחלתי לרחם עליו. וזה עוד היה לפני הסוף.
אבל הם כ"כ מרוצים מעצמם שבזמן שהעו"ד מסכימים על פשרה הם כבר מתזמזמים ברקע כי אין דבר שיותר מדליק אותם מנוכלות שהצליחה:-D|לב| זה דפוק ואני מתה על זה.
כן, זה מצחיק
צב הנינג'ה לאלו מצלם הודעה לדון אלדיו שהוא הולך להוכיח מה גאס עושה. כיוון שהמעבדה חיה וקיימת בש"ש יש לי תחושה שהקלטת הזאת לא תראה אור יום.
נראה לי שהיה צריך לשלוח מיד את ההקלטה הזאת לדון אלדיו למקרה שהוא לא ישרוד.

*עדיין לא ברור לי איך לאלו גילה איפה הבור של המעבדה כי הפועלים שעבדו עליו לא היו אמורים לדעת איפה זה.
ואז הוא מתקשר לדוד הקטור לספר לו גם אבל נבהל באמצע. ואז מתקשר שוב ומספר לו שאין הוכחה והוא הולך ישירות להרוג את גאס. ואני קצת מבולבלת אבל אז מסתבר שלאלו החכם קלט שגאס מצוטט להקטור.
קלטתי שלאלו הבין שמצוטטים לשיחה ולכן אמר מה שאמר. אבל לא הבנתי מה קרה בהתחלה שגרם לו להבין שמצטטים. זה היה כאילו משהו במוזיקת המתנה גרם לו להבין את זה. חשבתי שאולי זה היה אותה מוזיקת המתנה שיש בחברה של גאס. אבל למה שגאס ישים את זה וייתן ללאלו להבין את זה שמצוטטים.
ואכן, מייק ממהר לדווח לגאס שהולך להתחבא בבית ומוריד את השמירה מרוב המקומות. כולל....
הקטע שלי היה ברור שהמטרה של זה היא להוריד שמירה מהמכבסה. בכלל בכלל לחלוטין לא חשבתי על כך שזה גם מוריד שמירה מג'ימי וקים ושלאלו ילך אליהם.

*אגב, כשמחליפים שומרים במכבסה אז לאלו רואה את מייק ואומר "מייקל". מאיפה הוא בעצם מכיר את מייק? הדוד סלמנקה אמור לזכור את מייק כי היה את כל הקטע של מייק עם טוקו, אבל אני לא זוכר שלאלו פגש אותו.
ג'ימי וקים החמודים רואים להם סרט מחובקים מרוצים מעצמם כשהווארד מגיע להתעמת איתם. צודק בכל מה שאמר להם אבל מה אני אגיד הלוואי היה לי אכפת. הם אכן עושים את זה בעיקר בשביל הכיף כי זה מדליק אותם, קליטה טובה הווארד. אבל אני נהנית מזה אז סורי הווארד.
אני לא רוצה להיות יותר מידי לונה כאן. האוורד הוא לא טהור לב או משהו כזה. אבל כן ריחמתי עליו. והוא צודק הם עשו את זה פחות כעונש ובטח שלא בשביל הזקנים ואפילו לא ממש בשביל הכסף שהם יקבלו מהר יותר.זה באמת סוג של שעשוע. והקטע הוא שזאת דווקא קים שדחפה לזה הכי חזק ולא נראה לי שהאוורד הבין את זה.
אבל אז ג'ימי וקים נבהלים פתאום. אהבתי איך ג'ימי מחבק את קים כזה להגן עליה. אופסי דופסיייי לאלו בא לביקור! אואו. כי מייק הוריד את השמירה מהם. דאממ הוא טוב! הווארד תברח!! ואז לאלו יורה בהווארד :eek: :eek: :eek: אמאלה!! מסכן סתם היה במקום הלא נכון. וקים וג'ימי המסכנים מזועזעים.
וואי היה את הקטע שהלהבה של הנר מרצדת ולא הבנתי מה הקטע של זה. ורק אחר כך קלטתי שזה בטח היה מהרוח כי לאלו פתח חלון כדי להכנס. אבל זה הרגיש כמו סימן מהעולם הבא או משהו שמשהו רע עומד לקרות.
הייתה לי תחושה שמשהו רע יקרה להאוורד כתוצאה ממה שג'ימי וקים עשו. כלומר משהו משמעותי יותר גרוע ממה שהם עשו. חשבתי שאולי הוא יגיע אליהם שיכור, יאיים באלימות ואז הם בטעות יהרגו אותו. או שהוא יעשה להם משהו נורא. לא ציפיתי שלאלו יופיע ויהרוג אותו.
ומה בכלל לאלו רוצה מהם? האם הוא עכשיו קולט שהם שיקרו לו בסוף עונה קודמת לגבי מה שקרה לג'ימי במדבר? בכל מקרה איך זה קשור לכך שהוא רוצה לחשוף את המעבדה של גאס?
ועכשיו צריך לחכות ליולי סעמקקקקקקקקקקק
לפחות זה יולי. ויולי של השנה.
עונה 4 הייתה ב2018 ועונה 5 הייתה ב2020.

כשהעונה הזאת התחילה התחלתי לצפות בפרק הראשון ולא הבנתי כלום כי לא זכרתי כלום. לא זכרתי למה אף אחד מהדמויות נמצאות איפה שהם נמצאות ומי נגד מי, כך שחזרתי להתלבטות הרגילה שלי- האם לצפות בסדרה מההתחלה או לראות ריקאפ ממש ארוך. לפני כל עונה חדשה (מחל מהעונה 3 אני חושבת), זו תמיד הייתה התלבטות שלי לפני הצפייה, ותמיד בסוף ויתרתי, אבל הרגשתי שלקראת הישורת האחרונה הפעם כדאי לעשות את זה. אז במקום להתחיל לראות את העונה, התחלתי בינג' של הסדרה מההתחלה, ובנתיים הצטברו לי פרקים העונה הזאת, שזה היה עוד בונוס לדעת שאת רובם אראה ברצף ולא אצטרך לחכות שבוע.
אני גם חשבתי לעשות את זה, אבל בסוף החלטתי שאין לי כוח. אולי באמת היה טוב אם הייתי עושה. אבל באופן כללי הפתעתי את עצמי בכך שזכרתי לא רע.
שפם באופן כללי זה לא בשבילי.
וגם כל הוייב ההיפראקטיבי (שלא לדבר על פסיכי) לא עושה לי את זה.

אי אפשר לדעת. אני זוכר כשהכריזו על הספין אוף על סול וזה היה נראה הזוי.
אז לא על הסטודנטים לקולנוע.
אבל אולי ספין אוף על הילדות של קים
ובפרק הזה גם פגשנו שוב את איירין, הזקנה החמודה שג'ימי עינה בעונה 3 של הסדרה כדי לקבל את ההסדר של סנדפייפר (אבל אז תיקן את מה שעשה לה).
אה, לא זכרתי שזאת אותה אחת.
זה באמת היה עצוב מה שג'ימי עשה לה. אבל אז ג'ימי באמת הקריב לחלוטין את התוכנית שלו בשביל לעזור לה. וגם הקריב לחלוטין את הקשר האישי עם האנשים שם.
את קליף גם לא ממש הייתי זוכרת, או יודעת איפה למקם אותו בעלילה בלי הצפייה החוזרת, בלי קשר שהשחקן ממש היה לי ממש מוכר, והייתי דיי בטוחה שהוא שיחק את אחד ממושאי האהבה של רות' ב"עמוק באדמה" (ואכן צדקתי, אבל השחקן הופיע בעוד מלא דברים לפי עמוד ה-IMDB שלו).
לי זה היה מוזר לראות אותו העונה כי הוא במקביל מופיע בתפקיד משנה כמעט קבוע בסדרה שלדון הצעיר.
אבל חוץ מזה הוא באמת שיחק במיליון דברים שונים

didalf

Well-known member
כל הכבוד יש לך מוח של נוכל.

נראה לי שאפשר להגדיר כל מה שקרה להווארד כתוצאה של טקס אפל.

אבל בתכלס מה שעושים כשאין שם שיפ טוב עם השמות הפרטיים זה לעשות את זה עם השמות משפחה.
גאלאביץ':-P:

איך? זה הרבה לפני תקופת הווטסאפ.

קלטתי שלאלו הבין שמצוטטים לשיחה ולכן אמר מה שאמר. אבל לא הבנתי מה קרה בהתחלה שגרם לו להבין שמצטטים. זה היה כאילו משהו במוזיקת המתנה גרם לו להבין את זה. חשבתי שאולי זה היה אותה מוזיקת המתנה שיש בחברה של גאס. אבל למה שגאס ישים את זה וייתן ללאלו להבין את זה שמצוטטים.
לפי אנשי האינטרנט היו רעשים בקו שקורים כשיש עליו ציטוט.

הקטע שלי היה ברור שהמטרה של זה היא להוריד שמירה מהמכבסה. בכלל בכלל לחלוטין לא חשבתי על כך שזה גם מוריד שמירה מג'ימי וקים ושלאלו ילך אליהם.
אני גם לא חשבתי שהוא ילך לג'ים וקימי בכלללללל. אבל אנשים באינטנרט שוב אמרו שהוא רואה פתאום ג'וק בביוב וזה מזכיר לו את ג'ימי כי פעם הוא קרא לו קוקרצ'ה ובגלל זה הוא משנה כיוון אליו. אני מניחה שטוב שלא קלטתי את זה? כי נורא הופתעתי כשהוא צץ שם.

*אגב, כשמחליפים שומרים במכבסה אז לאלו רואה את מייק ואומר "מייקל". מאיפה הוא בעצם מכיר את מייק? הדוד סלמנקה אמור לזכור את מייק כי היה את כל הקטע של מייק עם טוקו, אבל אני לא זוכר שלאלו פגש אותו.
אז כשזייגלר ברח הוא עקב אחרי מייקל שחיפש את זיגלר. יש לי זיכרון פתאום שמייק עיכב אותו ביציאה מחניון עם מסטיק או משהו כזה. לא זוכרת אם הם גם מתישהו נפגשו ודיברו. ואני מתה על איך שלאלו אומר "מייקל" מצחיק כזה.

אני לא רוצה להיות יותר מידי לונה כאן. האוורד הוא לא טהור לב או משהו כזה. אבל כן ריחמתי עליו.
לא שלא ריחמתי עליו כן? הוא היה נורא מסכן וזה לא הגיע לו. אבל אני יותר נהנית מאיך קים וג'ימי נהנים מזה לכן לא מספיק אכפת לי.

וואי היה את הקטע שהלהבה של הנר מרצדת ולא הבנתי מה הקטע של זה. ורק אחר כך קלטתי שזה בטח היה מהרוח כי לאלו פתח חלון כדי להכנס. אבל זה הרגיש כמו סימן מהעולם הבא או משהו שמשהו רע עומד לקרות.
נראה לי שהוא פשוט נכנס בדלת לא? נדמה לי שהם לא נעלו אותה שוב אחרי שהווארד נכנס. ואז גם הפתיחה של הדלת מכניסה טיפה רוח לנר.

לפחות זה יולי. ויולי של השנה.
עונה 4 הייתה ב2018 ועונה 5 הייתה ב2020.
כן אה?|בוקס|

Lhuna3

Well-known member
;-(:-[ ולא אני לא בסדר.וגם אתם לא בסדר. וגם ג'ימי קימי לא בסדר. שום דבר פה לא בסדר.

didalf

Well-known member
;-(:-[ ולא אני לא בסדר.וגם אתם לא בסדר. וגם ג'ימי קימי לא בסדר. שום דבר פה לא בסדר.
|נחמה||חיבוק|
אבל זה לא ששמחנו שהווארד מת, זה היה מזעזע ובהחלט לא הגיע לו.
ודבר ראשון דאגתי לך!|חיבוק|

Lhuna3

Well-known member
אחרי שנרגענו.
חחחח ג'ו בטלפון מצחיקה אותי.
היא מעולה אפילו בתפקיד הקטנטן הזה.
חייבים לתת לה סדרה משלה.

תכלס מסכן הווארד.
חתכת גאזלייט הם עושים לו, מסכן.
לא שלא ריחמתי עליו כן? הוא היה נורא מסכן וזה לא הגיע לו.
לחלוטין מסכן האוורד. בפרק הזה כבר ממש התחלתי לרחם עליו. וזה עוד היה לפני הסוף.
שמחה לראות שיש לכם נשמה.

אבל אני יותר נהנית מאיך קים וג'ימי נהנים מזה לכן לא מספיק אכפת לי.
צודק בכל מה שאמר להם אבל מה אני אגיד הלוואי היה לי אכפת.
או שלא.

סיכום יפה מוואלה
רוצה לקרוא אבל עוד לא.
הנה אתתתתתתתתתתתת איפה נעלמת חצופה:-[
מצטרפת לטענות.

1653582858090.png
|כן||כן|
אני אוהבת שאצל גיליגאן, כמו תמיד יש השלכות למעשים.
|כן| יפה.
קימי יצאו מצולקים מהלילה הזה,
וסליחה אבל זה מגיע להם.
אבל הוא לא מעצבן, הוא צודק.
טוב כאילו האוורד צודק בכל מה שהוא אמר,
תודה
אבל למי אכפת,
לי
מי בא לראות סדרה של וינס גילגאן כדי לראות אנשים טובים עושים דברים טובים?
אה... עכשיו התקלת.

חחחחחחחח חצי מבינה אותך. כאילו לא הייתי אומרת נמשכת אליו אבל כן יש לו נוכחות וכריזמה כ"כ כיפית שאני לא יכולה לשנוא אותו, לא משנה כמה הוא רע. איך הוא יורה באנשים ככה ונשאר חמוד לעזאזל????
אני לא בדיוק נמשכת אליו, כמו ניק גם בגלל השפם וזה, אבל מסכימה שיש לו המון כריזמה וסקסיות והוא דמות כייפית ומגניבה ואני זוכרת שבהתחלה כשהדמות שלו הופיעה חשבתי שהוא סתם איזה מעפאן שלא מבין שהוא מסתבך עם אנשים מתוחכמים כמו גאס ומייק שיאכלו אותו לארוחת בוקר עם מלח, ואני מופתעת ומרוצה מזה שהוא התגלה כדמות מעולה כל כך ולא נופל מהם ברמת התחכום שלו.

זה היה אדיר.
לאיזה מימדי טראומה יצנחו קימי אחרי הפרק הזה?
בהנחה שקים גם יוצאת בחיים מהסצינה הזאת...
ואני מקווה שלמימדים קשים, ולא כי אני נגדם, אני למרות הכל כמובן מאוד אוהבת אותם, ודווקא בגלל זה אני כן רוצה לראות את המצפון שלהם חי ובועט, גם אם זה כבר מאוחר מידי. אנחנו אמנם יודעים לפחות על ג'ימי שהוא לא בדיוק הולך מכאן ל"דרך הישר", אבל עדיין אני רוצה להרגיש סוג של כפרה בשבילו, ובשבילה כמובן. כי כן יש לה לב טוב ואנחנו יודעים שחשוב לה להרגיש אדם טוב, בגלל זה היא פרשה ממסה ורדה ועושה פרו בונו.
מה לאלו רוצה מג'ימי? מה יקרה לקים. כל זאת עוד 7 שבועות עם פרק אחד לשבוע
מישהו יודע אם כבר צולם החצי השני?
כי אני מפחדת עכשיו גם על ג'ונתן בנקס וגם על בוב אודנקירק.

לגבי התיאוריות אני מנסה לא לקרוא אותן אבל גם אני נתקלתי בכל מיני ומרגיש לי שכולם טועים אבל אין לי מושג מה כן ואני גם לא רוצה לנסות לנחש, אני רוצה שהסדרה תגלה לי. אבל זאת בהחלט השאלה הכי מסקרנת.
|כן| כנ"ל.
ראיתי והנה אני מגיב.
ובמקומות רבים בעולם זה עדיין יום חמישי.
גם אני מגיבה.
ומכל הפלנטות בכל הגלקסיות שאנחנו לא מכירים ביקום ובכל היקומים האחרים, בטוח שיש לפחות מקום אחד שבו זה גם עכשיו עדיין יום חמישי.

מרגיש לי שלאלו די נהנה מכל העניין. מעניין כל כמה זמן הוא מגיח משם בשביל מקלחת ושעה של שינה
אני אהבתי שיש שם סופר שגם נותן שירותי מקלחת.
מעניין אם באמת יש כאלו (תכל'ס הגיוני שיהיה ביקוש נגיד לחסרי בית או לאנשים שעושים קמפינג באיזור וכאלו).

איך? זה הרבה לפני תקופת הווטסאפ.
וואו איזה הזוי לחשוב שלא היתה אז דרך באמת לשלוח משהו כזה מהר!

אני לא רוצה להיות יותר מידי לונה כאן.
חס ושלום!
האוורד הוא לא טהור לב או משהו כזה.
נו אז מה גם אתם לא.
אבל כן ריחמתי עליו. והוא צודק הם עשו את זה פחות כעונש ובטח שלא בשביל הזקנים ואפילו לא ממש בשביל הכסף שהם יקבלו מהר יותר.זה באמת סוג של שעשוע. והקטע הוא שזאת דווקא קים שדחפה לזה הכי חזק ולא נראה לי שהאוורד הבין את זה.
נכון.
הייתה לי תחושה שמשהו רע יקרה להאוורד כתוצאה ממה שג'ימי וקים עשו. כלומר משהו משמעותי יותר גרוע ממה שהם עשו.
זה היה לי ברור לחלוטין ממזמן.
חשבתי שאולי הוא יגיע אליהם שיכור, יאיים באלימות ואז הם בטעות יהרגו אותו. או שהוא יעשה להם משהו נורא.
נו באמת... רואים שאתה לא מכיר אותו.

חחחחחחחחחחח יופי עדי!

אני גם לא חשבתי שהוא ילך לג'ים וקימי בכלללללל. אבל אנשים באינטנרט שוב אמרו שהוא רואה פתאום ג'וק בביוב וזה מזכיר לו את ג'ימי כי פעם הוא קרא לו קוקרצ'ה ובגלל זה הוא משנה כיוון אליו.
:-D וואלה.
כשהוא ראה את הג'וק הבנתי שזה מעלה לו איזה רעיון, אבל עד עכשיו לא קישרתי.
אז כשזייגלר ברח הוא עקב אחרי מייקל שחיפש את זיגלר. יש לי זיכרון פתאום שמייק עיכב אותו ביציאה מחניון עם מסטיק או משהו כזה.
כן, זה אחת הסצינות הכי זכורות שלהם לדעתי.

מצד אחד חייבים ספינאוף על משהו כי אי אפשר להשאיר אותנו בלי כלום.
מצד שני אי אפשר כבר להתעלות על זה. (אבל חשבתי ככה גם אחרי ש"ש, ובכל זאת הופתעתי)
אי אפשר לדעת. אני זוכר כשהכריזו על הספין אוף על סול וזה היה נראה הזוי.
וואו לגמרי! צריך למצוא את ההודעות שכתבנו בפורום כשיצאה ההודעה על זה.
אז לא על הסטודנטים לקולנוע.
אבל אולי ספין אוף על הילדות של קים
על מייק! (הבעיה לגרום לו להראות הרבה יותר צעיר)

didalf

Well-known member
שמחה לראות שיש לכם נשמה.
ממש קצת:-P:

רוצה לקרוא אבל עוד לא.
למה? זה לא שיש שם ספוילרים.

מישהו יודע אם כבר צולם החצי השני?
כי אני מפחדת עכשיו גם על ג'ונתן בנקס וגם על בוב אודנקירק.
כןכן צילמו הכל כבר. סתם פיצלו את זה לשני חלקים כדי למרוח (או כדי להיות מועמדים לשני טקסי אמי? כי המועמדים הם תמיד עד ה31.5 מה שאומר שחצי עונה יכולה להיות מועמדת לטקס של 2022 וחצי העונה הבאה תוכל להיות מועמדת לטקס של 2023).
בקצב שלוקח להם נראה לך שהיו מעלים את העונה הבאה עוד חודש וחצי אם לא היה הכל כבר מצולם וערוך?:-D

אני אהבתי שיש שם סופר שגם נותן שירותי מקלחת.
מעניין אם באמת יש כאלו (תכל'ס הגיוני שיהיה ביקוש נגיד לחסרי בית או לאנשים שעושים קמפינג באיזור וכאלו).
אני גם חשבתי שזה מגניב וכשהתאמצתי להזכר אני חושבת שגם עברתי בכזה בטיול בארה"ב בגיל 15. זה בעיקר דווקא פשוט בגלל שלפעמים אפשר לנסוע שעות על גבי שעות בארה"ב רק כדי להגיע ממקום א' לב' בלי שום דבר באמצע, אז שיהיה איפה להתרענן. או גם כמו שראיתי בקבוצה בפייסבוק בשביל נהגי משאיות שנוסעים ממקום למקום במשך שבועות.

נו אז מה גם אתם לא.
:-D:-D
אני ומיקי אפילו לא טוענות שאנחנו טוהרות. אנחנו אוהבות דברים דפוקים וגאות בזה:-D
1653855432689.png

(למה לעזאזל לכל שורה בסצנה הזאת יש גיף חוץ מזאת???)

חחחחחחחחחחח יופי עדי!
חחחח מה? ניק אמר שכשלא מצליחים לשלב שמות פרטיים משלבים שמות משפחה וזאת דוגמה טובה. לא המצאתי את זה! זה שם השיפ שלהם בכל האינטרנט. אפילו השתמשו בשם הזה כשם הפרק בפרק החתונה שלהם!

מצד אחד חייבים ספינאוף על משהו כי אי אפשר להשאיר אותנו בלי כלום.
מצד שני אי אפשר כבר להתעלות על זה. (אבל חשבתי ככה גם אחרי ש"ש, ובכל זאת הופתעתי)
על מייק! (הבעיה לגרום לו להראות הרבה יותר צעיר)
לא נראה לי כזה מעניין.
אני בעד ספינסאוף על גאס אבל רק בתנאי שמאשרים לנו את התיאוריה שהוא גיי וזה יהיה רומנטי. כיוון שסיכוי לכך הוא אפסי בהכירנו את היוצרים אני חושבת שהגיע זמן לתת לווינסוורס לנוח.
אגב יצאה איזה סדרת אנימציה על סליפינ' ג'ימי הילד שלא הבנתי אם זה רשמי או לא ובכל מקרה נשמע טיפשי.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
למה? זה לא שיש שם ספוילרים.
לא יודעת, מרגישה תמיד שצריכה אנרגיות לקרוא את הסיכומים האלה, קשה להסביר.
אבל הם טובים בד"כ.
כןכן צילמו הכל כבר. סתם פיצלו את זה לשני חלקים כדי למרוח (או כדי להיות מועמדים לשני טקסי אמי? כי המועמדים הם תמיד עד ה31.5 מה שאומר שחצי עונה יכולה להיות מועמדת לטקס של 2022 וחצי העונה הבאה תוכל להיות מועמדת לטקס של 2023).
בקצב שלוקח להם נראה לך שהיו מעלים את העונה הבאה עוד חודש וחצי אם לא היה הכל כבר מצולם וערוך?:-D
פיו|מזיע| תכלס נכון.
חחחח מה? ניק אמר שכשלא מצליחים לשלב שמות פרטיים משלבים שמות משפחה וזאת דוגמה טובה. לא המצאתי את זה! זה שם השיפ שלהם בכל האינטרנט. אפילו השתמשו בשם הזה כשם הפרק בפרק החתונה שלהם!
תרגעי אני יודעת אני זוכרת את השם הזה! :-D
זה היה יותר "יופי עדי" בקטע של "יופי הנה מצאת תירוץ להזכיר את השיפ האהוב עליך"!
אני בעד ספינסאוף על גאס אבל רק בתנאי שמאשרים לנו את התיאוריה שהוא גיי וזה יהיה רומנטי.
בעיני הסיפור עם הבן זוג שלו היה מאוד ברור.
וכן, זה גם יכול להיות טוב, למרות שקשה לי לראות את עצמי מזדהה עם מישהו אכזרי וקר רוח ברמה כזאת, ועם מייק שיש לו לב טוב כזה אני יותר הייתי מתחברת. (חוץ מזה הוא גם יכול להיות גיי, אין לנו הוכחה שלא חחח) אבל כן את ומיקי הייתן נהנות עם השריטה שלכן עם פסיכופטים! :p

didalf

Well-known member
זה היה יותר "יופי עדי" בקטע של "יופי הנה מצאת תירוץ להזכיר את השיפ האהוב עליך"!
ezgif.com-gif-makertsg.gif
tumblr_7616e5fa7caab5aef293d8d4caeb5372_676343c2_500.gif

וכן, זה גם יכול להיות טוב, למרות שקשה לי לראות את עצמי מזדהה עם מישהו אכזרי וקר רוח ברמה כזאת, ועם מייק שיש לו לב טוב כזה אני יותר הייתי מתחברת. (חוץ מזה הוא גם יכול להיות גיי, אין לנו הוכחה שלא חחח) אבל כן את ומיקי הייתן נהנות עם השריטה שלכן עם פסיכופטים! :p
אוו עכשיו כשהזכרת שיש לנו שריטה עם פסיכופטים גייז הרעיון הזה אפילו יותר מוצא חן בעיני:-D:-D

keren or5

Active member
אתם לוקחים את מה שאני אומרת ברצינות מדי, אני לא באמת רוצה ספינאוף על הסטודנטים לקולנוע. התכוונתי להגיד שאני אוהבת את הדמויות האלה ושמחה תמיד כשיש סצנה איתם, אבל עם כל אהבתי ל-ש"ש, וסע"ל, אני לגמרי מוכנה כבר שה-VGCU (היקום הסינמטי של וינס גיליגאן) יסתיים. אני מרגישה תחושת מיצוי.
לגבי גאס- לא הייתי רוצה סדרת ספינאוף שלו, אבל, בהחלט חבל שלא מנצלים את הסדרה הזאת לספק לנו כמה פלשבקים שלו והפרנטר שלו. נדמה לי שהיוצרים אישרו שהם היו בני זוג.

didalf

Well-known member
אתם לוקחים את מה שאני אומרת ברצינות מדי, אני לא באמת רוצה ספינאוף על הסטודנטים לקולנוע. התכוונתי להגיד שאני אוהבת את הדמויות האלה ושמחה תמיד כשיש סצנה איתם, אבל עם כל אהבתי ל-ש"ש, וסע"ל, אני לגמרי מוכנה כבר שה-VGCU (היקום הסינמטי של וינס גיליגאן) יסתיים. אני מרגישה תחושת מיצוי.
לגבי גאס- לא הייתי רוצה סדרת ספינאוף שלו, אבל, בהחלט חבל שלא מנצלים את הסדרה הזאת לספק לנו כמה פלשבקים שלו והפרנטר שלו. נדמה לי שהיוצרים אישרו שהם היו בני זוג.
אני לגמרי מסכימה. אני גם סתם צחקתי לגבי גאס כי כמו שלונה אמרה אני אוהבת גייז פסיכופטים:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתם לוקחים את מה שאני אומרת ברצינות מדי, אני לא באמת רוצה ספינאוף על הסטודנטים לקולנוע.
אני לא חושב שמישהו לקח אותך ברצינות לגבי ספיןאוף עליהם.
אבל אני לא אתפלא אם וינס גיליגאן כן ינסה לעשות עוד משהו בעולם הזה (ונראה לי שצריך לקרוא לזה או BBCU או WWCU)
אני לא בטוח אם אני בעד זה, אבל אני כנראה אצפה בזה אם זה יקרה.
...עלילות באדג'ר החבר של ג'סי?

*רוצים לשמוע משהו עצוב על מצב המוח שלי - אני לא הצלחתי להזכר בשם של ג'סי עכשיו והייתי צריך לגגל את זה.

למעלה