☎️ הבחירה הפופולרית האמיתית ☎️

Lhuna3

Well-known member
לונה מה עובר עליך? אח״כ את מתנשאת מעליי באותיות גדולות שאת יודעת לשרשר:-D
אני אולי שרשרתי עקום, אבל ציטוט בתוך ציטוט זה כבר רמות של טרול בפורום האח הגדול.
אני מאוכזבת ממך.

צפה בקובץ המצורף 20926
תרגעי, זה לא אשמתי, זה בגלל שתרנגול רב עצמה הגיב בתוך השאלון שלי, ואז אין דרך נורמלית לצטט מההודעה שלו!
ואני ידעתי שזה יקרה, אבל הייתי חייבת לצטט אז לא היה אכפת לי כבר שיצא ככה :p

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תרגעי, זה לא אשמתי, זה בגלל שתרנגול רב עצמה הגיב בתוך השאלון שלי, ואז אין דרך נורמלית לצטט מההודעה שלו!
ואני ידעתי שזה יקרה, אבל הייתי חייבת לצטט אז לא היה אכפת לי כבר שיצא ככה :p
למזלכם אני כאן ואפילו שאין לי זמן להגיב היום, היה לי זמן לתקן אותכם

LeAnnDylan

Well-known member
תרגעי, זה לא אשמתי

זה בגלל שתרנגול רב עצמה הגיב בתוך השאלון שלי, ואז אין דרך נורמלית לצטט מההודעה שלו!
ואני ידעתי שזה יקרה, אבל הייתי חייבת לצטט אז לא היה אכפת לי כבר שיצא ככה
בטח שיש דרך נורמלית לצטט. זה לוקח עוד כמה שניות מהחיים. אבל אפשרי בהחלט.
את עצלה וטרולית!

Lion_Heart

Well-known member
עכשיו בעצם נזכרתי שאהבתי גם מאוד את איך ששרלוק מהסדרה הבריטית היה מנתח דברים בקטע בלשי כזה אז גם הוא נגיד.
TBH-אני...אני...אני...שרלוק הולמס לא מנתח דברים בקטע בלשי כזה ,שרלוק הולמס הוא "הבלש" ויש שיטענו הבלש הידוע ביותר בכל הספרות...
(יש שיטענו לטובת פוארו\מארפל, אני מעדיף את הולמס,)ברצינות - you just blew my mind |אליהו|

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
חייבת להודות שיש שאלות שאני כבר לא זוכרת מה חשבתי לענות בהתחלה, כי הושפעתי מהתשובות שכבר ניתנו בסבבים הקודמים.
סיבוב 1
1. דמות של גיבורת על - למרות כמה אהבות חדשות שצברתי, אני נשארת נאמנה לבאפי אהובתי הנצחית |מאוהב|
2. דמות של גיבור על - טוב, עכשיו יש לי את ת'ור אז כולם מתגמדים לידו (תרתי משמע)
3. דמות של נבל/ית, אבל לא בסדרה של גיבורי על. דוקטור הו נכנסת לקטגוריה של גיבורי על? כי אם לא אז אני בוחרת את המאסטר. אם היא כן בקטגוריה וצריך משהו אחר אז אני אלך על שיידראסל מה 100
4. סדרה קומית על משפחה - נראה לי שאבחר בגולדברגים
5. מגיש טלויזיה ישראלי - אין לי בחירה

סיבוב 2
1. סדרה שהתחילה טוב אבל אז התדרדרה? אמממ, נראה לי לגיון
2. הפתיח הכי יפה של סדרה.- נראה לי שאני אשאר עם חומריו האפלים, למרות שגם הפתיח של המרחב יפה
3. דמות של בלש/ית (פרטי או משטרתי). פמבלטון האחד והיחיד |מאוהב| |מאוהב| מרצח מאדום לשחור
4. דמות של חיה (לא אדם) מצוירת (באנימציה) - אין לי בחירה
5. שתי דמויות שהיה ביניהן מתח מיני הכי מוצלח (נמנע מספוילרים ולכן לא נכתוב אם הוא מומש בסוף) הדוקטור ורוז, ווינונה ארפ ודוק, קראולי ואזירפאל

סיבוב 3
1. שחקן/ית קולנוע ש"עברו" גם (או רק) לטלויזיה - צ'בי צ'ייס. חבל שהוא לא אהב את התפקיד שלו בקומיוניטי
2. מתמודד/ת בתוכנית ריאליטי מוזיקה ישראלית - נינט, אבל של פעם. לפני שהיא הפכה למעצבנת
3. מתמודד/ת בתוכנית ריאליטי מוזיקה אמריקאית - אני לא מכירה מספיק כדי לחשוב על מישהו
4. אישיות מעולם הטלויזיה שהועלו נגדה האשמות בגל החשיפה של metoo. - מי האישיות שהכי אכזבה אותכם? אני זוכרת שביל קוסבי היה הלם מוחלט בשבילי. לא מגיע לו צבע והדגשה.
5. סדרת שמתרחשת ברובה לפחות בבית חולים - סקראבס

סיבוב 4
1. דמות של מישהו/י, שאחד המאפיינים שלו/ה זה אהבה לאוכל - ג'ואי
2. דמות של גבר ג'ינג'י - מיטשל ממשפחה מודרנית
3. דמויות של זוג נשוי שהם גבר ואישה בלי ילדים - חיפוש בגוגל הזכיר לי את זואי ו-ווש מפיירפלי
4. שחקן טלויזיה ששמו הפרטי הוא ג'ון - ג'ון האם
5. דמות של אישה מצחיקה - ג'נה מארוני (ג'יין קרסינסקי) 30רוק

סיבוב 5
1. סדרה שכבר נגמרה ויש עליה את הקונצנזוס העולמי הכי גדול שהיא טובה (איזה מבין אלו הכי טובה באמת לדעתכם) - אני נשארת עם באפי קוטלת הערפדים. לימדו עליה קורסים באוניברסיטה! אבל אולי שובר שורות שלא ראיתי וזה הדיבור
2. סדרה תקופתית - מתלבטת בין למה נשים רוצחות לבין קרניבל המהפנטת
3. סדרה שמתרחשת בעתיד המרחב
4. סדרה שהשם שלה הוא השם של הדמות הראשית האנה
5. שם של במאי/במאית טלויזיה אני לא טובה בדמויות מאחורי הקלעים ולא מכירה יותר מידי חוץ מווידון. בעצם יש לי! ר.ט. דיוויס (דוקטור הו)

סיבוב 6
1. דמות שמאופיינת כמאוד חכמה, בעלת אינטלגנציה גבוהה - וולטר בישופ מפרינג' הוא הראשון שעלה לי לראש
2. דמות שמאופיינת כטיפשה ג'ואי
3. דמות נוירוטית מוניקה
4. שחקנית שאתם מעריצים (ציינו רק אחת) שרה מישל גלר
5. שחקן שאתם מעריצים (ציינו רק אחד) דיוויד טננט

סיבוב 7
1. צמד טלויזיוני ישראלי - אסי וגורי
2. catch phrase הכי חביב עליכם Clear eyes, full hearts, can't lose |מאוהב|
3. סדרה (לא ריאליטי) מוזיקלית - Fame מביש שלא זכרתי אותה בסבב הקודם
4. סדרה שעוסקת בעיקר בפוליטיקה - הבית הלבן
5. מישהו/י שעבר מעולם הטלויזיה להיות פוליטיקאי/ת - יאיר לפיד

Lion_Heart

Well-known member
חייבת להודות שיש שאלות שאני כבר לא זוכרת מה חשבתי לענות בהתחלה, כי הושפעתי מהתשובות שכבר ניתנו בסבבים הקודמים.
סיבוב 1
1. דמות של גיבורת על - למרות כמה אהבות חדשות שצברתי, אני נשארת נאמנה לבאפי אהובתי הנצחית |מאוהב|
3. דמות של נבל/ית, אבל לא בסדרה של גיבורי על. דוקטור הו נכנסת לקטגוריה של גיבורי על? כי אם לא אז אני בוחרת את המאסטר. אם היא כן בקטגוריה וצריך משהו אחר אז אני אלך על שיידראסל מה 100
4. סדרה קומית על משפחה - נראה לי שאבחר בגולדברגים
5. מגיש טלויזיה ישראלי - אין לי בחירה

סיבוב 2
2. הפתיח הכי יפה של סדרה.- נראה לי שאני אשאר עם חומריו האפלים, למרות שגם הפתיח של המרחב יפה
3. דמות של בלש/ית (פרטי או משטרתי). פמבלטון האחד והיחיד |מאוהב| |מאוהב| מרצח מאדום לשחור
4. דמות של חיה (לא אדם) מצוירת (באנימציה) - אין לי בחירה
5. שתי דמויות שהיה ביניהן מתח מיני הכי מוצלח (נמנע מספוילרים ולכן לא נכתוב אם הוא מומש בסוף) הדוקטור ורוז, ווינונה ארפ ודוק, קראולי ואזירפאל

סיבוב 3
1. שחקן/ית קולנוע ש"עברו" גם (או רק) לטלויזיה - צ'בי צ'ייס. חבל שהוא לא אהב את התפקיד שלו בקומיוניטי
2. מתמודד/ת בתוכנית ריאליטי מוזיקה ישראלית - נינט, אבל של פעם. לפני שהיא הפכה למעצבנת
3. מתמודד/ת בתוכנית ריאליטי מוזיקה אמריקאית - אני לא מכירה מספיק כדי לחשוב על מישהו
4. אישיות מעולם הטלויזיה שהועלו נגדה האשמות בגל החשיפה של metoo. - מי האישיות שהכי אכזבה אותכם? אני זוכרת שביל קוסבי היה הלם מוחלט בשבילי. לא מגיע לו צבע והדגשה.
5. סדרת שמתרחשת ברובה לפחות בבית חולים - סקראבס

סיבוב 4
1. דמות של מישהו/י, שאחד המאפיינים שלו/ה זה אהבה לאוכל - ג'ואי
2. דמות של גבר ג'ינג'י - מיטשל ממשפחה מודרנית
3. דמויות של זוג נשוי שהם גבר ואישה בלי ילדים - חיפוש בגוגל הזכיר לי את זואי ו-ווש מפיירפלי
4. שחקן טלויזיה ששמו הפרטי הוא ג'ון - ג'ון האם
5. דמות של אישה מצחיקה - ג'נה מארוני (ג'יין קרסינסקי) 30רוק

סיבוב 5
1. סדרה שכבר נגמרה ויש עליה את הקונצנזוס העולמי הכי גדול שהיא טובה (איזה מבין אלו הכי טובה באמת לדעתכם) - אני נשארת עם באפי קוטלת הערפדים. לימדו עליה קורסים באוניברסיטה! אבל אולי שובר שורות שלא ראיתי וזה הדיבור
2. סדרה תקופתית - מתלבטת בין למה נשים רוצחות לבין קרניבל המהפנטת
3. סדרה שמתרחשת בעתיד המרחב
4. סדרה שהשם שלה הוא השם של הדמות הראשית האנה
5. שם של במאי/במאית טלויזיה אני לא טובה בדמויות מאחורי הקלעים ולא מכירה יותר מידי חוץ מווידון. בעצם יש לי! ר.ט. דיוויס (דוקטור הו)

סיבוב 6
1. דמות שמאופיינת כמאוד חכמה, בעלת אינטלגנציה גבוהה - וולטר בישופ מפרינג' הוא הראשון שעלה לי לראש
2. דמות שמאופיינת כטיפשה ג'ואי
3. דמות נוירוטית מוניקה
4. שחקנית שאתם מעריצים (ציינו רק אחת) שרה מישל גלר
5. שחקן שאתם מעריצים (ציינו רק אחד) דיוויד טננט

סיבוב 7
1. צמד טלויזיוני ישראלי - אסי וגורי
2. catch phrase הכי חביב עליכם Clear eyes, full hearts, can't lose |מאוהב|
3. סדרה (לא ריאליטי) מוזיקלית - Fame מביש שלא זכרתי אותה בסבב הקודם
4. סדרה שעוסקת בעיקר בפוליטיקה - הבית הלבן
5. מישהו/י שעבר מעולם הטלויזיה להיות פוליטיקאי/ת - יאיר לפיד
באפי אכן גיבורת על מאגניבה |כן|
אבל תהיי רצינית, הענק לגמרי מגמד את ת'ור,וראו את זה|מרובע|
בקומיקס שאחרי הסדרה,ראו שכשווש מת זואי היתה בהריון ונולדה להם בת|מרובע|
וכחני? אני? לעולם לא!

Shiri from the block

Active member
וופ וופ שאלון העדפה אמיתיייייייי

סיבוב 1
1. דמות של גיבורת על - קאטוומן אובייסלי|מיצי||חתול|
2. דמות של גיבור על - סופרמן|מאוהב| זה משנה איזה סופרמן? סופרמן בכללי|כתר|
3. דמות של נבל/ית, אבל לא בסדרה של גיבורי על - לא מאמינה שהספקתי לשכוח את שמו, אבל הילד הפוחלץ ההוא ממשחקי הכס, הבן של סרסיי:-D וליטל פינגר אם כבר אנחנו שם.
4. סדרה קומית על משפחה - משפחה מודרנית? :p סתם, לא ראיתי את זה אז לא זה. חברים נחשב?:-D אם לא אז נשואים פלוס, הנסיך המדליק מבל אייר.
5. מגיש טלויזיה ישראלי - אין לי שמץ

סיבוב 2
1. סדרה שהתחילה טוב אבל אז התדרדרה? - אפשר לומר משחקי הכס. והעונה השמינית של האוס |חבול| אולי גם חברים. נמלטים בטוח!!
2. הפתיח הכי יפה של סדרה - זינה? :-P: או חברים! האא גם נשואים פלוס, האא והנסיך המדליקקק!! האמת שגם הפתיח של דם אמיתי היה מיוחד.
3. דמות של בלש/ית (פרטי או משטרתי) - לוסי לולס בתפקיד אורח בישנן בנות?:-D סתם סתם חחח ורוניקה מארס כמובןןןןןן
4. דמות של חיה (לא אדם) מצוירת (באנימציה) - סימבה|מאוהב||מאוהב|
5. שתי דמויות שהיה ביניהן מתח מיני הכי מוצלח (נמנע מספוילרים ולכן לא נכתוב אם הוא מומש בסוף) - אני רוצה להגיד סקאלי ומולדר למרות שלא ראיתי תיקים באפלה, אבל אני רק זוכרת כמה רעש (עוד בזמנו!!) ה(חוסר) זוגיות ביניהם עשה! אממ מעבר לכך ברור שאני אגיד סוואן קווין|כתר|

Shiri from the block

Active member
ממשיכה פה קיצר כוסעמק

סיבוב 3

1. שחקן/ית קולנוע ש"עברו" גם (או רק) לטלויזיה - גלן קלוז הראשונה או בין הראשונות שעשתה את זה אז בא לי להביא לה את הכבוד|זורו|

2. מתמודד/ת בתוכנית ריאליטי מוזיקה ישראלית - 🥴

3. מתמודד/ת בתוכנית ריאליטי מוזיקה אמריקאית - 🥴

4. אישיות מעולם הטלויזיה שהועלו נגדה האשמות בגל החשיפה של metoo. - מי האישיות שהכי אכזבה אותכם? - ג'וס ווידון איי גס. על קווין ספייסי לא התפלאתי משום מה :censored:

5. סדרת שמתרחשת ברובה לפחות בבית חולים - האוסססססס|מאוהב|

סיבוב 4

1. דמות של מישהו/י, שאחד המאפיינים שלו/ה זה אהבה לאוכל - ג'ואי טריביאני? :-D

2. דמות של גבר ג'ינג'י - דקסטר נחשב?

3. דמויות של זוג נשוי שהם גבר ואישה בלי ילדים - משום מה לא מצליחה לחשוב על אף אחד

4. שחקן טלויזיה ששמו הפרטי הוא ג'ון - יו יש לי בלאקאאוט

5. דמות של אישה מצחיקה - פיבי בופהההה, טינה פיי ב30 רוק, רייצ'ל בלום כ-רבקה באנץ' ב-האקסית המטורפת, איימי פולר במחלקת גנים ונוףףף

סיבוב 5

1. סדרה שכבר נגמרה ויש עליה את הקונצנזוס העולמי הכי גדול שהיא טובה (איזה מבין אלו הכי טובה באמת לדעתכם) - חחחחח אני מניחה הסופרנוס... אולי אני צריכה לראות את זה כבר 🤔

2. סדרה תקופתית - זינה|מאוהב|

3. סדרה שמתרחשת בעתיד - ה-100

4. סדרה שהשם שלה הוא השם של הדמות הראשית - זינה|מאוהב|

5. שם של במאי/במאית טלויזיה - ג'וס ווידון חחח, אבל מעבר אליו רוב טפרט וסאם סמית'- היוצרים של זינה:-]

סיבוב 6

1. דמות שמאופיינת כמאוד חכמה, בעלת אינטלגנציה גבוהה - האוס, שלדון, בא לי להגיד גם פה זינה:-D

2. דמות שמאופיינת כטיפשה - ג'ואי טריביאני

3. דמות נוירוטית - שלדון, מוניקה, האוס

4. שחקנית שאתם מעריצים (ציינו רק אחת) - לוסי לולס

5. שחקן שאתם מעריצים (ציינו רק אחד) - וויל סמית'

סיבוב 7

1. צמד טלויזיוני ישראלי - למרות שאני שונאת את שניהם אבל נגיד אסי עזר ורותם סלע. יש להם יציאות מצחיקות אבל לא שמעתם את זה ממנייייי

2. catch phrase הכי חביב עליכם - i have many skills (זינה), בזינגה (המפץ), how you doin (ברור)

3. סדרה (לא ריאליטי) מוזיקלית - האקסית המטורפת|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||כתר|

4. סדרה שעוסקת בעיקר בפוליטיקה - הבית הלבן? אבל בגלל שלא ראיתי את זה אז אני אבחר ב-האישה הטובה

5. מישהו/י שעבר מעולם הטלויזיה להיות פוליטיקאי/ת - טלויזיה או קולנוע? כי אם זה קולנוע נגיד אז ארנולד שוורנצגר. מעבר לזה אין לי מושגגג

Lhuna3

Well-known member
אחלה תשובות |מאוהב| אני גם אוהבת את המאסטר (בצורת ג'ון סימס) אבל נראה לי שהדוקטור נחשב גיבור על בעקרון.
הוא היה מעולה באמת. כבר שכחתי ממנו.
עם הדוקטור ורוז אני ברגשות מעורבים. קראולי ואזירפאל |מאוהב|
וואו נכון. ההאשמות נגדו התחילו עוד לפני הגל של METOO, והוא גם הואשם בדברים ממש חמורים כמו אונס תחת סם אונס של נשים ונערות.

Aranel Nenharma

Well-known member
הפתיח הכי יפה של סדרה - זינה? :-P: או חברים! האא גם נשואים פלוס, האא והנסיך המדליקקק
שכחתי ממנו לגמרי, מבחינת שיר הנסיך המדליק מבאל אייר הוא הכי טוב by far (למרות שגם הקליפ שלו מוצלח)
אך גראהם |מאוהב|
5. שתי דמויות שהיה ביניהן מתח מיני הכי מוצלח (נמנע מספוילרים ולכן לא נכתוב אם הוא מומש בסוף) קראולי ואזירפאל
The greatest love story in all time
דמות של אישה מצחיקה - ג'נה מארוני (ג'יין קרסינסקי) 30רוק
זו תשובה טובה. כי גם השחקנית מצחיקה, גם הדמות מצחיקה וגם הדמות היא קומיקאית אז היא אישה מצחיקה. (כשפורסם השאלה אני הנחתי שמדברים על אישה שהיא מצחיקה כקומיקאית ולא דמות שהיא פשוט מצחיקה)

didalf

Well-known member
אלך על שיידראסל מה 100
שיידי שמח

אוי כן:-(

יאסס|מאוהב|
4. דמות של חיה (לא אדם) מצוירת (באנימציה) - סימבה|מאוהב||מאוהב|
|כן||!||מאוהב||מאוהב|

Shiri from the block

Active member
אוף יש לי ממש באג עם ההודעות שלי, לא מבינה למה :-/
כל מה שאני באה לעדכן זה עושה לי ERROR. למההההההה??;-(
1618248233748.png

Shiri from the block

Active member
גם לי.
אני מעתיקה מוחקת ומדביקה ואז זה בסדר.
עשיתי את זה 50 אלף פעם וזה לא עזר לי היום בכלל :-/
כל השאלון שעשיתי הוא שיבש לי. עשיתי בולד, צימצמתי שורות. הורדתי את התמונות וזה עדיין לא עזר.
משו בהעתק הדבק כנראה לא תקין ואני לא אענה על השאלון מחדש אז ממש באסה. הוא נראה מכוער אבל לפחות עניתי :-(

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב אני אנסה לענות למרוות שברור לי שזה יעצבן אותי כי אני לא אצליח לחשוב על דברים.
בכל מקרה אם אני אנסה לחשוב על הכי מתאים בכל שאלה אז אני אהיה כאן שעות אז אני אלך על הדבר הראשון שעולה לי לראש.

סיבוב 1
1. דמות של גיבורת על. באפי אם אנחנו מחשיבים אותה לגיבורת על. סופרגירל אם צריך ממש עם התואר של גיבורת על.
2. דמות של גיבור על. ספיידרמן (אני מתבייש שחשבתי בכלל לרגע)
3. דמות של נבל/ית, אבל לא בסדרה של גיבורי על. ראש העיר ווילקינס מבאפי קוטלת הערפדים
4. סדרה קומית על משפחה. נשואים פלוס
5. מגיש טלויזיה ישראלי. האם אייל קיציס נחשב?

סיבוב 2
1. סדרה שהתחילה טוב אבל אז התדרדרה? דקסטר
2. הפתיח הכי יפה של סדרה. הנותרים
3. דמות של בלש/ית (פרטי או משטרתי). ורוניקה מארס
4. דמות של חיה (לא אדם) מצוירת (באנימציה) בוג'אק הורסמן
5. שתי דמויות שהיה ביניהן מתח מיני הכי מוצלח (נמנע מספוילרים ולכן לא נכתוב אם הוא מומש בסוף) באפי ואנג'ל

סיבוב 3
1. שחקן/ית קולנוע ש"עברו" גם (או רק) לטלויזיה. קיפר סאת'רלנד
2. מתמודד/ת בתוכנית ריאליטי מוזיקה ישראלית נינט טייב
3. מתמודד/ת בתוכנית ריאליטי מוזיקה אמריקאית אדם למברט
4. אישיות מעולם הטלויזיה שהועלו נגדה האשמות בגל החשיפה של metoo. - מי האישיות שהכי אכזבה אותכם? קווין ספייסי (חשבתי קודם על ג'וס ווידון, אבל זה לא נחשב לדעתי לחלק מMeToo)
5. סדרת שמתרחשת ברובה לפחות בבית חולים ER

סיבוב 4
1. דמות של מישהו/י, שאחד המאפיינים שלו/ה זה אהבה לאוכל ניק (מהסדרה "ניק ופורום הטלוויזיה") או דייויד רוז משיטס קריק
2. דמות של גבר ג'ינג'י מיטש ממשפחה מודרנית
3. דמויות של זוג נשוי שהם גבר ואישה בלי ילדים אני רק מצליח לחשוב על כך שג'ון מולאייני דיבר על כך שלו ולאשתו אין ילדים והם לא רוצים ילדים. אבל אני לא זוכר דמויות כאלו. מעניין מה כתבתי במשחק לגבי זה. אני מניח שחיפשתי בגוגל מקרים כאלו. מייק ופיבי מחברים הם היחידים שאני מצליח לחשוב עליהם כרגע.
4. שחקן טלויזיה ששמו הפרטי הוא ג'ון ג'ון קרזינסקי
5. דמות של אישה מצחיקה גברת מייזל

סיבוב 5
1. סדרה שכבר נגמרה ויש עליה את הקונצנזוס העולמי הכי גדול שהיא טובה (איזה מבין אלו הכי טובה באמת לדעתכם) שובר שורות (יש סדרות טובות יותר לדעתי, אבל יש עליהם הרבה פחות קונצנזוס)
2. סדרה תקופתית מד מן
3. סדרה שמתרחשת בעתיד מסע בין כוכבים: הדור הבא
4. סדרה שהשם שלה הוא השם של הדמות הראשית ג'סיקה ג'ונס (כי כבר כתבתי את ורוניקה מארס) (ואני מניח שהכוונה ששם הסדרה הוא רק שם הדמות כי אחרת הייתי בוחר בבאפי קוטלת הערפדים)
5. שם של במאי/במאית טלויזיה ג'וס ווידון (מה לעשות, אני לא מכיר הרבה)

סיבוב 6
1. דמות שמאופיינת כמאוד חכמה, בעלת אינטלגנציה גבוהה שלדון קופר
2. דמות שמאופיינת כטיפשה קווין (שיימלס)
3. דמות נוירוטית דייויד רוז
4. שחקנית שאתם מעריצים (ציינו רק אחת) מגי סמית' (הגיוני שיש כאלו שיותר, אבל לא עלה לי כרגע)
5. שחקן שאתם מעריצים (ציינו רק אחד) טום הולנד

סיבוב 7
1. צמד טלויזיוני ישראלי אייל קיציס וטל פרידמן?
2. catch phrase הכי חביב עליכם D'oh (משפחה סימפסון)
3. סדרה (לא ריאליטי) מוזיקלית האקסית המטורפת
4. סדרה שעוסקת בעיקר בפוליטיקה מותק בול באמצע
5. מישהו/י שעבר מעולם הטלויזיה להיות פוליטיקאי/ת השחקן הזה ממוצא הודי ששיחק בהאוס ואז קיבל עבודה בבית הלבן של אובמה (קאל פן?)

למעלה