שרשור הכוונה ומודיעין 14/05

מצב
הנושא נעול.

asaf939

New member
מהקריות לראשל"צ

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מהקריות לראשל"צ
אני צריך להגיע לרחוב שמריהו לוין ראשל"צ
בדרך כלל אני נוסע ברכבת עד להגנה ומשם מהתחנה המרכזית לוקח מונית שירות לראשל"צ או רחובות שמוריד אותי כ 2-3 דקות הליכה מהרחוב הנ"ל.
איזה קווי אוטובוס מגיעים לשם
אני נוסע בעיקר בימי שישי ועולה על הרכבת האחרונה או הלפני אחרונה מהקריות לת"א .

olli3

New member
מנהל
קו 274 מתחנת רכבת ההגנה - מהיר וישיר לשם.

מהקריות לראשל"צ
אני צריך להגיע לרחוב שמריהו לוין ראשל"צ
בדרך כלל אני נוסע ברכבת עד להגנה ומשם מהתחנה המרכזית לוקח מונית שירות לראשל"צ או רחובות שמוריד אותי כ 2-3 דקות הליכה מהרחוב הנ"ל.
איזה קווי אוטובוס מגיעים לשם
אני נוסע בעיקר בימי שישי ועולה על הרכבת האחרונה או הלפני אחרונה מהקריות לת"א .
קו 274 מתחנת רכבת ההגנה - מהיר וישיר לשם.
תחנת קו 274 נמצאת ברחוב החרש (הרחוב שמתחת לגשר ההגנה שמוביל למרכזית). הייחוד של 274 זה שמרכבת ההגנה הוא עוצר רק בצומת הול. והתחנה הבאה שלו היא צומת בית דגן. קו 274 פשוט נוסע דרך כביש 1 ולא דרך כביש 44 כמו שאר האוטובוסים ומוניות השירות.

אפשר לעלות על 274 גם מרכבת מרכז (על דרך נמיר) ומרכבת השלום (מדרך בגין בצד של הקריה), אך ההליכה בין תחנת הרכבת לתחנות של 274 היא ארוכה יותר כך.

קו 274 האחרון יוצא מאוניברסיטת ת"א בשעה 16:00, ייקח לו לפחות חצי שעה עד שהוא יגיע לרכבת ההגנה.

ממרכזית ת"א גם קו301 של אגד (מהיר) ו201 של אגד מאסף (דרך דרום תל אביב - כמו המונית שירות אם אני לא טועה, הדרך היותר ארוכה).

ניתן לעלות על 201/301 גם בצומת חולון, לשם כך יש להחליף רכבת בת"א שיעדה הוא שדרות ועוצרת בצומת חולון. זה עולה יותר מנסיעה לת"א... אבל בצומת חולון יש לך גם את 201 וגם את 301 באותה התחנה ו201 כבר אחרי הסיבוב שלו בדרום תל אביב.

301 האחרון יוצא מהמרכזית בשעה 16:40 (רציף 635) ו201 האחרון יוצא בשעה 17:30 מהמרכזית (רציף 636).

*אם הגעת לרציפים 601-629 אתה בצד הלא נכון, תעבור לצד שממול לרציפים האלו ותגיע לרציפים הרלוונטיים.

חן 1990

New member
הכוונה לתל אביב ובתוך תל אביב

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום
אני מגיע מחיפה וצריך להגיע עד השעה 13:00 לכתובת יגאל אלון 65,מגדלי טויוטה.
לאחר מכן אני צריך להגיע לניסים אלוני 16.
אני מעריך שאני צריך לרדת בתל אביב השלום,ומשם איך מגיעים ליעד הראשון?ומהיעד הראשון איך מגיעים ליעד השני?
תודה רבה

olli3

New member
מנהל
אתה יורד בתחנת השלום.

שלום
אני מגיע מחיפה וצריך להגיע עד השעה 13:00 לכתובת יגאל אלון 65,מגדלי טויוטה.
לאחר מכן אני צריך להגיע לניסים אלוני 16.
אני מעריך שאני צריך לרדת בתל אביב השלום,ומשם איך מגיעים ליעד הראשון?ומהיעד הראשון איך מגיעים ליעד השני?
תודה רבה
אתה יורד בתחנת השלום.
יוצא מתחנת השלום לרחוב יגאל אלון והולך ברגל כ-15 דקות. מומלץ בחום לצאת ביציאה הדרומית של התחנה (לא בצד של עזריאלי).

אם תרצה אוטובוס: במידה ויצאת ביציאה הדרומית, איך שעלית לגשר תוכל לקחת משם את קו 239 של דן. אם הוא בדיוק עבר, לך לרחוב יגאל אלון, פנה ימינה ומשם יש לך תחנת אוטובוס בה עוצרים הקווים 7/54/239 דן ו59 של קווים. כולם טובים לך לנסיעה של שתי תחנות לסינרמה.

כדי להגיע לניסים אלוני - תחזור לסינרמה ותפנה ימינה לגשר יצחק שדה. משם תעלה על כל קו שעוצר בתחנה לנסיעה של שתי תחנות (או שתלך ברגל) ורד בביטוח הלאומי (התחנה נקראת יצחק שדה/גשר מעריב), תחזור אחורה לרמזור ותחצה לצד השני של המסגר (תחצה לכיוון שמאל) ומשם תעלה על 71/171/271/274/501 של אגד עד לנמיר פינת פנקס. תחזור אחורה לרמזור, תחצה לכיוון הבניינים הגבוהים, פנה שמאלה לגשר ההלכה ומיד ימינה לניסים אלוני.

חן 1990

New member
לגבי ההגעה לניסים אלוני

אתה יורד בתחנת השלום.
יוצא מתחנת השלום לרחוב יגאל אלון והולך ברגל כ-15 דקות. מומלץ בחום לצאת ביציאה הדרומית של התחנה (לא בצד של עזריאלי).

אם תרצה אוטובוס: במידה ויצאת ביציאה הדרומית, איך שעלית לגשר תוכל לקחת משם את קו 239 של דן. אם הוא בדיוק עבר, לך לרחוב יגאל אלון, פנה ימינה ומשם יש לך תחנת אוטובוס בה עוצרים הקווים 7/54/239 דן ו59 של קווים. כולם טובים לך לנסיעה של שתי תחנות לסינרמה.

כדי להגיע לניסים אלוני - תחזור לסינרמה ותפנה ימינה לגשר יצחק שדה. משם תעלה על כל קו שעוצר בתחנה לנסיעה של שתי תחנות (או שתלך ברגל) ורד בביטוח הלאומי (התחנה נקראת יצחק שדה/גשר מעריב), תחזור אחורה לרמזור ותחצה לצד השני של המסגר (תחצה לכיוון שמאל) ומשם תעלה על 71/171/271/274/501 של אגד עד לנמיר פינת פנקס. תחזור אחורה לרמזור, תחצה לכיוון הבניינים הגבוהים, פנה שמאלה לגשר ההלכה ומיד ימינה לניסים אלוני.
לגבי ההגעה לניסים אלוני
משהו שלא הובן.כשאני יוצא מיגאל אלון אני מגיע לכביש הראשי שמוביל לכיוון דרך השלום,נכון?
אני יכול לחזור את הדרך הזו ברגל עד האיזור של עזריאלי ושם לעלות על אחד הקווים שציינת?

olli3

New member
מנהל
ההיפך.

לגבי ההגעה לניסים אלוני
משהו שלא הובן.כשאני יוצא מיגאל אלון אני מגיע לכביש הראשי שמוביל לכיוון דרך השלום,נכון?
אני יכול לחזור את הדרך הזו ברגל עד האיזור של עזריאלי ושם לעלות על אחד הקווים שציינת?
ההיפך.
לך דרומה, לכיוון הסינרמה (הכיוון שמנגוד לעזריאלי), שם פנה ימינה ולך על גשר יצחק שדה. תמשיך עד שתגיע לרמזור של המסגר ואז תפנה ימינה להמסגר ומשם תעלה על הקווים שציינתי.

הליכה עד לעזריאלי תהיה ארוכה יותר כי שם עליך גם להגיע לדרך בגין (מול הקריה) ומשם לעלות על האוטובוס.

אתה יכול לנסוע גם עם 239 לכיוון רידינג (כיוון עזריאלי), לרדת ממנו בפתח רכבת השלום, לעבור לדרך בגין ומשם להמשיך. אופציה זו תקפה החל מ9 בבוקר בלבד מכיוון שלפני 9 בבוקר קו 239 נוסע מדרך יצחק שדה.

korkusal

New member
ממירון קבר שמעון בר יוחאי ביום שני לראשון משה דיין

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

ממירון קבר שמעון בר יוחאי ביום שני לראשון משה דיין
אם יש דרך מהירה למשה דיין שעה 13:00

מצב
הנושא נעול.
למעלה