‫צילומי חוץ בגשם

85balerafon

New member
‫צילומי חוץ בגשם

שלום, התחלתי לאחרונה לצלם חתונות וצילומי חוץ לפני החתונה. עד עכשיו הכל היה מצויין, מצאתי כמה לוקיישנים טובים מאוד לצילומי החוץ וזה עבד מעולה. עד כה התמזל מזלי ונפלתי על ימי צילומים עם מזג אויר נעים ולא הייתה לי כל בעיה לצלם בחוץ. עכשיו, יש לי כמה חתונות שאני מצלם בחודשים הקרובים ואני פוחד שאני אתקע ביום גשום ובלי אפשרות לצלם במקומות שאני רגיל אליהם - כל המקומות הם בחוץ. רציתי לשאול אותכם, האם אתם מכירים מקומות טובים שאפשר לצלם בהם זוגות מתחתנים ביום גשום? בתודה רבה מראש, מיכאל.

sagiKor

New member
רצוי מקומות סגורים

תפעיל את הדמיון... מוזיאון, קניון, סופר-מרקט, תחנת מרכזית, האנגר מתפורר... [רצוי לבדוק את הצורך בהשגת אישורים לצלם בחלק מהמקומות לפני שנוחתים שם עם הזוג המאושר והציוד]

ami3371

New member
<<<>>>

אם יש לך סטודיו במשרד/בבית , אתה מסודר, כי יש עשרות רקעים שניתנים לרכישה, מצוירים או צבועים, יש גם רקעים ירוקים לצורך עריכה אח"כ בפוטושופ. ...בגדול אין מצב לצלם בחוץ בגשם, כשהמדובר בחתן/כלה. אם אתה יצירתי תוכל לשלב פוזות בתמונות רקעים כדוגמת אלו http://www.photofreak.co.il/site/de...XT=886716&menuProductBOO=&iPageNum=4&seaWord= אם תוסיף גם אביזרים כמו כסא עתיק או קלקר צבוע מגולף שאתה יכול ליצור בבית זה יראה מקסים. אך גם ניתן לרכוש דברים מוכנים (רקעים ואביזרים). כמובן שצריך תאורה מתאימה למקום סגור, כמה פלאשים, מרככים, מפזרים. וכו' וכו'... בהצלחה...

dudi4321

Member
הכי הכי זה סופה ליד חוף הים ביפו

גלים מתנפצים על השובר ורסיסים מותזים לכל עבר. כנ"ל בנמל עכו במסעדה. חבל"ז

eyalsch3

New member
לא, זה מתאים למזג אויר של קצת לפני גשם.

שיש גלים גבוהים ורוח אבל עדיין אין גשם

sagiKor

New member
תמיד אפשר....

לצלם את צילומי החוץ ביום אחר כשאין גשם....

sagiKor

New member
תתפלא...

כמה פעמים יוצאים למקצה שיפורים...
זה לא אידיאלי אבל אבל המציאות מכתיבה דרישות שונות... אם הכלה חולמת על צילומים בנווה צדק או בנמל יפו אז אין דרך אחרת לרצות אותה מאשר לבצע את צילומי החוץ ביום נפרד.

dudi4321

Member
ובבתי כנסת. יש את בית הכנסת עם הפסיפסים בעכו

ומהקומה השניה לתוך האולם. והזכרתי כבר את הנמל עם גלים נשברים. לא כל היום יורד גשם.

BitNunit

New member
אם היית יודע כמה שוחטים היום

על איפור/שיער ליום החתונה לא היית מציע את זה
מה גם שלרוב שמלות כלה מושכרות וצריכות לחזור.. מצד שני מצ'וגעים תמיד יש

FantaCriz

New member
התכוונת מצ'וגעות ....

סורי...הרמת לי להנחתה.....הייתי חייב

BitNunit

New member
כשאתה צודק אתה צודק

גם אני לקיתי באי שפיות זמנית (קלה) ביום המיועד

steiff

New member
גיסי וזוגתו. הצטלמו בסופרמרקט

עם עגלת קניות, בתור קופאים, מעמיסים סחורה, מתייגים מחירים ועוד...

prizman

New member
טבעת מונח חדש

גיסי וזוגתו. כל פעם שאתה מדבר על אחותך אתה אומר זוגתו של גיסי?

Jack D Ripper

New member
תלוי במוצא

אצל אשכנזים בד"כ ההגדרות גמישות, למשל דוד שלך תמיד נשוי לדודה שלך או ילדים של אח/אחות של אשתך הם אחיינים שלך. אצל ספרדים יש נטייה "לדייק" כלומר דוד שלך נשוי לאשתו (שהיא לא דודה שלך) ויש הבדל בין אחיינים שלך לאחיינים של אשתך ואז בעל של אחות האישה הוא גיס של אישתך.

למעלה