‫חיידק סטרפטוקוקוס חוזר אצל ילדה בגיל 8

‫חיידק סטרפטוקוקוס חוזר אצל ילדה בגיל 8

שלום, בתי בת ה 8 סובלת מחיידק סטרפטוקוקוס בגרון, מזה 3 חודשים, כמעט ברצף. זאת לאחר היסטוריה לא מעטה שסבלה מחיידק זה (דלקות באוזנים, מוגלה בפה, פצעים בגפיים וכו'). היא קיבלה 4 או 5 מנות שונות של אנטיביוקטיקה (אוגמנטין, מוקסיפן וכו') בשלושת החודשים האחרונים. היום, לאחר קבלת תשובה חיובית נוספת של החיידק אנו מתלבטים בהמשך הטיפול: האם להמשיך למנה נוספת של אנטיביוטיקה. היינו אצל רופאת אף אוזן גרון שהציעה אפשרויות של ניתוח להוצאת השקדים, או מתן זריקות Durabiotic כל 3 שבועות: סה"כ 3 פעמים. האם ישנם דרכים נוספות (ואלטרנטיביות) לטיפול בחיידק זה? הבנתי שהשקדים חיוניים להפחתת זיהומים.

אסתר84

New member
היי

מנקודת הראות שלי (ואני מניחה של מרבית שוכני הבית) לא סתם התיישב לו חיידק הסטרפטקוקס בגרון וגרם למערכת צרות. זה אזור "חלש" והחיידקים מתיישבים איפה שחלש. שקדים זה האיבר הראשון בלוע שנפגש עם החיידקים והפולשים למינהם. אם לא ממש אבל ממש ומדגישה ממש חייבים אז ממש לא רצוי להוריד אותם. אם לא תטפלי בשורש הבעיה היא תשוב במקום אחר והפעם גם בלי שקדים. במילים אחרות יש בהחלט שיטות מצויינות לטפל בזה. חשוב מאוד לחזק את המערכת החיסונית של הילדה ואת העמידות של הגוף שלה. רפלקסולוגיה מצויינת לצורך זה. היא תוכל לטפל מערכתית באף אוזן גרון, לטפל בקיבה שאחראית לא מעט למוגלה בפה וגם לבעיית הדלקת , בכלל בכל המערכת. ילדים מגיבים מצויין לרפלקסולוגיה משום שהגוף שלהם יודע מה נכון לו ולוקח מהטיפול את מה שנחוץ לו. מה גם שבד"כ אצל ילדים הטיפול קצר יותר ואפקטיבי ביותר. כמו כן מאוד חשוב לטפל בנזקים שהאנטיביוטיקה גורמת (לא להיבהל). אם האנטיביוטיקה לא עזרה עד עתה כנראה שהיא לא תעזור וכדאי לחתוך. לילה טוב אסתר

0 אור 0

New member
בגדול אני מסכימה מאד עם המלצתך

אבל אני רוצה להתסייג מהמשתמע מהמשפט "אם האנטיביוטיקה לא עזרה עד עתה כנראה שהיא לא תעזור וכדאי לחתוך" אין לי ספק שעבודה על ניקוי נזקי האנטיביוטיקה, חיזוק המערכת החיסונית ואיזון המערכות בגוף, תביא לשיפור הבריאות והפחתה עד הפסקה של חזרת המחלה, אבל עד אז ובכל פעם שיש מחלה אקוטית - כשהרופא רושם אנטיביוטיקה, צריך לקחת אותה, ורק אחרי כן לקחת את הפרוביוטיקה ושאר האמצעים לשיקום מערכת העיכול. הדרך שלנו היא במניעה של השנות המחלה, אך עד שזה יקרה צריך לשמוע בקול הרופא (לא בהמלצה על ניתוח שאינו הכרחי, אלא בטיפול למניעת הסתבכות נזקי החידק). אני משוכנעת שלכך אכן התכוונת. .

אסתר84

New member
הי

|נכון שכאשר יש חיידק במערכת העיכול הוא עשוי לגרום לנזק למעטפת הלב. מסכימה איתך לגמרי... בד"כ גם לא תשמעי אותי ממליצה ללכת נגד המלצות הרופאים. לדבי לשמוע בקול הרופא זה מתחלק לשניים- לקחת אחריות על עצמנו ולקחת אחריות האחר. בואי נודה בפה מלא שהרבה פעמים אנחנו חוששים להמליץ משהו למטופל מתוך החשש לתביעות משפטיות.
יום טוב אסתר

0 אור 0

New member
בגרון ../images/Emo13.gif

ההנחיה לעבוד בשיתוף עם הרופא, באה גם מסיבות של לקיחת אחריות משפטית, אבל גם הגיון בריא - אני מאמינה בסינרגיה בין מה שאנו מציעים ברפואה משלימה לבין הידע והיכולות של הרפואה המערבית באבחונים ובמצבים אקוטיים. כשצריך להתמודד עם רופא מהדור הישן שפוסל כל דבר אלטרנטיבי על הסף, ומאמין בכל מיני פתרונות שנחשבים מיושנים היום כמו ניתוח שקדים או מתן אנטיביוטיקה למניעה במשך שנה שלמה, אז אני ממליצה על חוות דעת רפואית נוספת, או אפילו החלפת רופא במקרים קיצוניים (בכל זאת היע שאספתי במהלך החיים מאפשר לי לזהות רופא מזיק, לצערי מסיון אישי). אבל בשום מקרה אני לא מתיימרת להחליף את הרופא המטפל. במקרה מסויים, ונכון שזה רופא שאני מכירה אותו וממש סומכת על שיקול דעתו, אפילו ביקשתי אישור בכתב מהרופא לפני שלקחתי מישהו לטיפול רפלקסולוגי.

אסתר84

New member
כן

לפעמים בשביל הכסת"ח צריך לבקש אישור מרופא. לפעמים זה באמת הכרחי. אין לזה שום קשר לרופא נאור או לרופא חשוך... אף אחד לא מתכוון להחליף את הרופא הקונבנציונלי שכבודו במקומו מונח.. אבל כנראה שפה כבודו המלומד לא מספק את הסחורה. אם האנטיביוטיקה לא עזרה עד עכשיו היא לא תעזור. יש פה מצב סבוך וצריך לטפל בזה בזהירות רבה מאוד. לדלקות יש השלכות רבות מאוד הרבה מעבר לגרון עצמו.. כדאי שהאמא תתן את הדעת על כך ויפה שעה אחת קודם. טיפול תזונתי ובזה אני מסיכמה עם HAL - להוריד את מוצרי החלב, ביצים, צ'יפס ועוד שאר מיני חולריע ולהתחיל טיפול שיעבוד על המערכות הפנימיות. כאמור מניסיון אישי רפלקסולוגיה עובדת מצויין בנושא דלקות.. עובדת לעומק לשורש הבעיה . יום טוב אסתר

הילי RCHom

New member
יש טיפול

חיידק שעובר מאיבר לאיבר, הוא דבר מאוד שכיח כאשר לא מטפלים בו מהשורש. טיפול נקודתי סימפטומטי אינו הפיתרון ולכן רואים הישנות של המחלה, מה גם שהאנטיביוטיקה לאורך זמן, מחלישה את הגוף, את מערכת החיסון ומפרה את האיזון של החיידקים הטובים בגוף. לכן הפיתרון היעיל במקרים כאלו הוא טיפול עמוק ושורשי, כזה שייחזק את הילדה ואת ה"איברים החלשים" שנפגעים, ייחזק את מערכת החיסון ויימנע מחלות עתידיות כמה שניתן. הומאופתיה מצויינת למטרה זו והיא פועלת ביעילות ובמהירות גם במצבי דלקת כך שהאנטיביוטיקה נשארת מחוץ לתמונה ( זהו הסבר כללי ואינו עומד כנגד המלצת הרופא המטפל, ההחלטה כמובן היא שלכם בלבד). השאלה הנשאלת היא מה קרה לפני 3 חודשים, אז התפרץ החיידק? לאחר בירור מעמיק של מכלול מאפייניה של הילדה תותאם לה הכנה אישית המדוייקת למצבה. רפואה שלמה, ובהצלחה, הילי

לא לניתוח../images/Emo31.gif

ניתוח להוצאת השקדים לא פותר את הבעיה, הדלקת "נודדת" למקום אחר ובד"כ עמוק יותר . השקדים "שעמדו בשער" לא חוסמים את כניסת החיידקים ולכן הם ממשיכים בדרכם אל הריאות. טוב את עושה שבשלב זה את פונה לרפואה המשלימה. דרכי הטיפול כאן לא מזיקות ויותר הוליסטיות-רואות את האדם השלם ולא איבר אחד בלבד. אם את שואלת אותי אז הטיפול המומלץ הוא הומאופתיה כמובן.... כל טוב עירית

ניתן לתת סיוע ראשוני עם שמן אתרי תימוס

וולגאריס (תימוס אדום) במריחה חיצונית (בגלל גילה הצעיר) במקביל - בדיקה קיניסיולוגית IPEC של הגורמים הפיזיים והרגשיים שמחלישים את המערכת החיסונית. ניתן לפנות במסר לפרטים נוספים

hal767

New member
החיידק אינו הבעיה

החיידק מתקיים היכן שיש לו תנאי קיום. תנאי הקיום שלו הם זיהום ופסולת. הטבע משתמש בחיידק כדי לפרק את הפסולת הזאת למרכיביה ולהחזירם לטבע. למעשה החיידק מסייע לנקות את הגוף מהפסולת הזאת. דלקת בגרון אינה מחלה. היא מצביעה על תהליך ריפוי טבעי שהגוף מבצע בתוכו. הימצאות החיידק אינה הוכחה שהוא מהווה גורם בעיה. החיידק לא יפגע בתא בריא ותקין. הריגת החיידק הינה טיפול סימפטומטי. החיידק הוא תוצאה של בעיה ולא הבעיה. לכן הבעיה חוזרת שוב כשפגע השפעת רעל התרופה. האנטיביוטיקה הינה רעל שהורג חיידקים ופוגע בכל חלקה טובה בגוף, כולל במערכת החיסון שלו. היא מהווה גורם מחלה ולא דרך ריפוי. הוצאת שקדים הינו פשע רפואי. אלו הם איברים חיוניים המהווים חלק חשוב במערכת ההגנה של הגוף. מאחר והגוף מזוהם, הם נמצאים בפעילות יתר כדי להגן עליו. במקרים כאלה הם יכולים להיות מוגדלים ומודלקים, אך אלה סימנים לכך שהם עושים את עבודתם נאמנה. סילוקם באמצעות הניתוח המטופש הזה יפרוץ פתח במערכת ההגנה של הגוף, וזה מסוכן. ריפוי אמיתי ניתן להשיג ע"י טיפול בגורם האמיתי של הבעיה - הזיהום. הגישה הטבעונית עושה זאת ע"י טיהור הגוף מפסולת ורעלים ובנייתו מחדש. בראש ובראשונה יש לסלק את גורמי הבעיה. במקרה הנדון הגורמים ברובם הם תזונתיים. חלב ומוצריו, קקאו, סוכר לבן, בשר לסוגיו, מזון מטוגן ועוד, הם מאכלים מזהמים מבחינת הגוף האנושי. מעבר לתזונה טבעית אורגנית מתאימה מאפשרת לגוף לסלק החוצה את גורמי המחלה ולהיזון כראוי, ומכאן גם להתחזק. השילוב של תזונה כנ"ל עם אורח חיים מתאים הוא דרך ריפוי אמיתית. משיעלמו גורמי המחלה והגוף יתוחזק כראוי, הבעיה לא תחזור.

סטרפטוקוק בגרון - הצעה לטיפול

שלום, זה ממש מבאס, בטח גם עבורכם וגם עבור הילדה שהסטרפטוקוק לא עוזב. יש כמה כיוונים להתייחס אל זה, וצריך לתקוף את הבעיה בצורה רחבה, גם מבחינת חיזוק מערכת החיסון (וצריך לבדוק איזה אספקט במערכת החיסון דורש חיזוק) וגם טיפול ספציפי בסטרפטוקוק (יש דרכים נוספות מעבר לאנטיביוטיקה) , למשל הומאופטיה של סטרפטוקוק או טיפול עם שדות אלקטרומגנטיים בכל מקרה זה דורש התייעצות ומעקב אצל מטפל מוסמך.

אסתר84

New member
הי וזאת תשובה שגם לאמא כדאי לקרא!

אין ספק, רפואת תדרים זה ה - רפואה . אבל חשוב לציין שמחקרים שעוסקים בתחום השדות האלקטרומגנטים מוכיח שגם בקרבנו המטפלים יש לא מעט אי הבנה מהי רפואת תדרים. כל טיפול כולל טיפולי מגע וכמובן גם הילינג עובד על השדות האנרגטיים. יתרה מכך הוכח שחשיבה משפיעה על השדה האנרגטי וחדר שבו יש מספר אנשים שמצויים במדיטציה משפיע על איזון צאקרות של כל הסביבה. לצערנו גם הפוך. זה מדהים. כלומר יש פה מקום לשאול את האמא מה המצב בבית?! יתרה מכך האם הסביבה של הילדה מחוץ לבית הינה סביבה מפרגנת? איך היא מתנהלת במערכת החינוך? ועוד שאלות שיכולות לשפוך אור על מה התרחש או מתרחש בחייה של הילדה מעבר לבעיית השקדים שהיא סמפטום אחד ולא מקור! לילה טוב אסתר

0 אור 0

New member
אולי יש אי הבנה מהי רפואת תדרים אבל

בסופו של דבר כמעט כולנו עושים את זה, בגישה כזו או אחרת, גם הרפלקסולוגיה , גם הרייקי, גם כל השיטות שאני מכירה לאיזון צ'אקרות (הרבה), בודאי שמנים אתריים, תמציות קריסטלים וקריסטלים כשמישהו מגיע לנטורופת ומקבל חוץ מתפריט גם המלצה לצבע, למשפט מרפא, לתנועה במוזיקה או למגע עם אדמה, לאן זה מתייחס?

למעלה