سؤال

LikeaBird

New member
سؤال

כבר הרבה זמן מטרידה אותי השאלה הבאה: בשיר שאדי שכתבו האחים רחבאני בביצוע פיירוז שר הדובר/ת בשיר שיר געגועים כואב לבחור שיצא למלחמה ולא חזר ממנה הכוונה למלחמת האזרחים ... עד כאן נשמע הגיוני . . רציתי לדעת מי לדעתכם/ן מתעגעג לשאדי . . בחור או בחורה ?

جواب

بنت بالتاكيد لانو بالبدايه بتحكيلنا فيروز من زمان أنا وصغيرة كان في صبي يجي من الأحراش ألعب أنا وياه كان اسمه شادي أنا وشادي غنينا سوى لعبنا على الثلج ركضنا بالهوا كتبنا على الأحجار قصص صغار ولوحنا الهوا ويوم من الأيام ولعت الدني ناس ضد ناس علقوا بهالدني وصار القتال يقرب على التلال والدني دني وعلقت على اطراف الوادي شادي ركض يتفرج خفت وصرت اندهله وينك رايح يا شادي اندهله ما يسمعني ويبعد يبعد بالوادي ومن يومتها ما عدت شفته ضاع شادي والثلج اجه وراح الثلج عشرين مره اجه وراح الثلج وانا صرت اكبر وشادي بعده صغير عميلعب عالثلج

סלימי

New member
../images/Emo131.gif אבל ../images/Emo32.gif הבנות מטמרה

בערב אני אדע מה מתכננים החברים הירושלמים בנוגע לבנות חלא וג'נא מטמרה.. הסובלות ממחלת המעיים הקשה. טוב.. ראשית כל.. מכיוון שפסטה נסעה והיא הייתה מקור השראתי ובכלל מעיין הרעיונות המצויינים.. חשבתי לעצמי שאולי כדאי שנפתח על דעת עצמנו מן יריד (ממש קטן).. שכולל בחובו מכירת ; מזון מכל העדות, חפצים יפים שאין בהם עוד צורך, מכשירי חשמל קטנים, מחצלות , כריות.. כל דבר שיש ברשותנו, ואינו עוד מענייננו.. שברצוננו למכור.. (אפילו בלי לקבוע מחיר.. ) ואז.. כיד הדמיון הטובה עליהם.. ישלמו הצרכנים. תשמעו.. אנחנו שוכחים נקודה מאוד חשובה.. בכל העולם - קיימים תורמים.. ישראל - לא תורמת.. כך ש.. ישראל - גם לא תקבל.. (
אולי תקבל.. אבל משהו אחר.. ) וזה לא מצחיק.. אז מה אתם אומרים..? יש חשק ? זמן ? אפשרות ? אני אמנם בתקופת מבחנים.. אבל.. אולי בכל אופן נוכל.. לעשות משהו ? במת ההצעות שלכם.. חייבים לעזור להורים ולבנות !

LikeaBird

New member
שפוי

אני הבנתי שהיא/הוא אומר/ת וס'רר'י - כלומר בצעירותי (צורת מס'דר) לא ?

למעלה