ת מ ו ת ו !!!

הילוש...

New member
ת מ ו ת ו !!!

מ ש ע מ ם - לי !!!! מה עושים מהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה? יאללה תצילו אותי כל מי שפה שיתפקד מיד!!!!!! יאללה יאלללללללה

הילוש...

New member
להקפיץ או לא להקפיץ???

זאת השאלה!!!! אה אההההההההה נקפיץ בטח שנקפיץ... עד שאיזה מניאק או מניאקית יועלי בטובם לשעשע אותי!!!

התימני המושיע..

הילוש כפרה תרגיעי .. תימוני פה.. מה את אומרת אני יקפוץ לכיכר ספרא או שנשחק אמת או חובה במצלמה :))... העיקר להוציא אותך מהשיעמום הנורא שנפל עליך בערב כ"ה באוקטבור תשס"ד אהה אני יודע יש לי רעיון.. בואי נשחק סנוקר באיזה מועדון בירושליים... אם אני מפסיד אני מתלבש כולי אדום עם צעיף של הפועל ת"א ושלט שאומר "אדום עולה זה הפועל ת"א " ואם אני מנצח את מלבישה את תותח בצהוב ושלט שאומר שהוא קורא למלחמה באדומים מטעם שער 11... הולך???? או מקסימום תתפשטי ותכתבי על עצמך " עם אהבה למכבי ת"א .. הולכים עד הסוף .. " :)))) נ.ב ... תותח אל תהרוג אותי פשוט להילוש משעמם ..

הילוש...

New member
או או או מי פה.....

הקופיף הגרוזי האהוב עלי מכל!!!! " העיקר להוציא אותך מהשיעמום הנורא שנפל עליך בערב כ"ה באוקטבור תשס"ד" נדפקנו??? ממתי קופים גרוזים יודעים תאריכים אע???? אני מסכימה להתערבות אבל להלביש את תותח בצהוב אני ינסה את זה וימצא את גורלי בבית הקברות הכי קרוב אליו!!!! אמממממ עדין משעמם לי מה עושים?

למעלה