תתחדשו על הפורום!

תתחדשו על הפורום!

אני אשמח אם מישהו יסביר לי אחת ולתמיד,איך מצליחים לקלוע ממרחק רב כל כך את הכדור לתוך כזה חור קטן?

כמו כל ספורט בעולם , הקושי רב ../images/Emo70.gif

אין ספורט שלא תכנסו אליו ברחבי העולם (טוב נו , חוץ מקארלינג , משתמשים שם במטאטאים לעזאזל
) ויהיה לכם נורא קשה . עקומת הלמידה בגולף היא תלולה בהרבה יותר מרוב ספורטי הכדור הנפוצים כאן בארץ . אז תני לי להרגיע אותך , לא נדרש להכניס את הכדור ממרחק רב לחור הקטן (ולא תאמינו כמה הוא יראה לכם קטן ברגעים החשובים , איך הכדור אמור להכנס אליו בכלל ?) . ברוב המקרים אפילו מכניסים אותו ממרחק הקטן מכמה מטרים . הקושי הרב הוא להביא את הכדור במס' מכות המינימאלי ביותר אל החור (בדרך כלל 3-4) אל חור המרוחק ממך כ 400 מטרים . עדיין קשה לחלוטין . איך בכל זאת מצליחים "לקלוע" מרחוק ? שנים של אימון . שנים של התמדה . שנים על גבי שנים . אין קיצורי דרך בספורט . ואגב , פרט חביב - להכניס את הכדור במכה אחת (Hole in one) הוא דבר נדיר אשר לא קורה לעיתים קרובות . אם הוא בסופו של דבר כן קורה - מי שהכניס אותו חייב לקנות משקאות לכל המועדון . אאוץ'
. באנגליה אפילו מוכרים ביטוחים שונים נגד זה
לא לדאוג לגבי חוסר הידע בגולף . זאת המטרה כאן , לגרום לכם להכיר אותו . בקרוב גם נשתדל לכתוב מאמרים אשר יכסו את הספורט מא' ועד Z

למעלה