תשמעו...

t o t a l

New member
בורקס - מהות הטומאה

מכירים את ההוא מבנות פסיה. איציק הזה השמן הזה. היה פעם אצל יאירל לפיד. עשה לו יאיר את השאלון שלו. מכירים. כמה שאלות אישיות בסוף הראיון. שאל אותו: מה עושה אותך מאושר? אמר איציק - קילו בורקס. שאל אותו: מה זכרון הילדות הכי מאושר שלך? אמר איציק - קילו בורקס. שאל יאיר: מה נחשב רומנטי בעיניך? אמר איציק - קילו בורקס.

החופש

החופש שלי קשור בעיקר לרגשות האשם שהוא היה נותן לי כל הזמן על ההנאות שלי. גם לפני הגרושין הייתי מבלה די הרבה, ניסיתי גם לשתף אותו אבל הוא לא התחבר לזה. החופש העיקרי שלי עכשיו הוא מההעדר עין בוחנת ומאשימה, גם סתם ככה בבית. אני מחליטה איפה אני מסדרת מה, איך ומתי לעשות מה, אין לי מבקר המדינה על הראש 24 שעות. אני לא חושבת שהחופש יכול לבוא רק אחרי גירושין, אבל כשהנישואים חונקים - אז כן, מי שרוצה חופש צריך להשתחרר.

../images/Emo54.gif = בילתי תלוי, עצמאי

לא ככה?

crushdummy

New member
החופש הוא הרגשה, ולא נסיבות.

אנשים בנסיבות דומות מרגישים שונה לגמרי לגבי החופש שלהם, וההיפך. תרגיש חופשי - אתה חופשי ! למרות שהיה מי שאמר שאדם לעולם לא ירגיש חופשי כי הוא מודע להיותו בן-תמותה (בניגוד לחיות ושאר ירקות) גבריאל חציל סגול.

ויהיה מי שיאמר

שאדם ירגיש חופשי דווקא בגלל היותו מודע לכך שהוא בן תמותה. חיפוש ית חצי אדומה חצי שחורה

crushdummy

New member
זה גם מאוד נכון !

איזה כייף שהאמת היא סובייקטיבית. גבריאל, צובע לך את הנקודות באדום.

למעלה