תשמעו....

Maybe Its Me

New member
תשמעו....../images/Emo185.gif

אז ככה....אני משועממת כרגע...וסתם נבעה שאלה:
מה מרגישים הבנים כשהם מאוהבים? ומה לגבי הבנות?... תספרו לי...מה היא הרגשת האהבה...?
כי פספסתי את ההזדמנות היחידה
שהיתה לי... ואני כבר מזמן לא זוכרת מה היא אהבה.... אז תגיבו^_^

אז ככה....

בואי אני אספר לך איך אני הרגשתי מאוהבת במישהו... זה הולך ככה: את רואה אותו? את מנסה להתחבא כל פעם שלא יראה אותך ואםם את רוצה שהוא יראה אותך את מתבלטת במיוחד בשבילו את "במקרה" עוברת ליד איפה שהוא נמצא.... אמממ בטלפון כשאתם מדברים הלב שלך דופק עד שאפילו הוא יכול לשמוע.... את מתחילה לבכות כשהוא עצוב, את צוחקת בלי לשים לב אחרי שהוא אומר לך בוקר טוב(וזה גם עושה לך את היום) בלילה החלומות זה עליו ועליךךך זה קצת עצוב לך כשמישהי אחרת מתקרבת אליו... והאמת זה מה שאני הרגשתי... ולמרות שיש קצת דברים שלילים הכל יוצא לטובה

זה כיף לא מהעולם הזה....

זה כיף לא מהעולם הזה כשיש מישהי לאהוב ושהיא אוהבת אותך עכשיו חברה שלי הלכה הביתה אחרי חמישי שישי שבת שהיא הייתה אצלי (ההורים בצפון) והיה לי בית ריק ועכשיו אני מסתכל על המיטה ורואה אותה ריקה ואני יודע שאני לא יראה את חברה שלי עד שבוע הבא ואני מתבאס אבל מצד שני אני חושב על השלושה ימים האחרונים ועל הכמעט חצי שנה האחרונה שהיו ימים של כיף שמחת חיים אני לא זוכר מתי פעם בחיים היה לי בשביל מה לקום בבוקר כל בוקר היא מתקשרת וכיך לי לשמוע את הקול שלה על הבוקר ועוד יותר כיף ולתעורר לידה בבור שבת....

מה מרגישים?!

כל אחד מרגיש אחרת... אני אגיד לך איך אני מרגישה.. את עוברת לידו נון סטופ..ולפעמים מדברת בקול רם שישים לב..
כל מילה שלו אלייך עושה לך את היום..ואת הבנאדם הכי מאושר בעולם..
כאת מדברת איתו בטלפון מתחיל להיות לך חם..
ואת צוחקת כמו סתומהה..
ושעה אחרי זה את לא מפסיקה לחייך..
כשמישהי מדברת איתו, מחבקת אותו, עומדת לידו, מתחילה לך בחילה רצינית
ואת רק רוצה למות..
בייחוד אם זאת מישהי שנראית טוב מאודד...
את כל הזמן חושבת עליו..משגעת לחברות שלך את השכל עליו...
חולמת עליו כל לילה...
וזהו בעצם...
ד"א...כתבתי את זה כאילו את מאוהבת..אבל זה בעצם אני...חיחיחי

BloodyRose

New member
מאוהבים או אוהבים.

קשה לי להיזכר בפעם האחרונה שהייתי מאוהבת (כיתה ז´, אולי..). אבל מה מרגישים כשאוהבים? זה מתבטא אצל כל אחד אחרת... קשה להגדיר את זה..

למעלה