תשמעו, קיבלתי בדיחה ונקרעתי מצחוק

פוליפז

New member
תשמעו, קיבלתי בדיחה ונקרעתי מצחוק

אני יודעת שיש בנות שאין להן חוש הומור, אז אני מבקשת מהן לא לקרוא את הבדיחה הזאת (!!!), חוצמזה, מראש אני מתנצלת אם זה פוגע במשהי ואין לי , אישית, פולי, שום כוונות לפגוע באף אחת. אבל מרביתכן תתפוצצנה מצחוק, כפי שאני. שלחתי לזוגי ואמרתי לו שאני צחקתי הן משום שהבעיה היא אצלי והן משום שאין סיכוי ש... (אני לא רוצה להרוס את הפאנץ') הנה: מגדל תרנגולות נכנס לפאב מקומי והתיישב ליד אישה נאה והזמין כוס שמפניה . "איזה צרוף מקרים אמרה האישה, כרגע גם אני הזמנתי כוס שמפניה". "איזה צרוף מקרים, אני היום פשוט חוגג". אמר האיש. "וואלה" איזה צרוף מקרים, גם אני חוגגת" אמרה האישה. "מה את חוגגת אם מותר לשאול", שאל האיש. "הרבה שנים בעלי ואני מנסים להביא ילד לעולם. היום בישר לי הגינקולוג שאני בהריון" השיבה האישה ושאלה "ומה אדוני חוגג"? השיב האיש "אני מגדל תרנגולות ועד היום הן היו עקרות ולא הטילו ביצים. אחרי מאמצים, כולן החלו היום להטיל ביצים גדולות ויפות". "מה עשית כדי שהן תהיינה פוריות" שאלה האישה". "החלפתי את התרנגול" ענה האיש. "איזה צרוף מקרים" אמרה האישה........... האמת, זו כמעט עזות מצח להעלות כזאת בדיחה לפורום פוליציסטיות....אבל, קצת הומור עצמי לא מזיק.... אני מאחלת שכל התרנגולות בפורום יתחילו להטיל כאן ביצים!!!!!!!!!!!!!! אוהבת, פולי

למעלה