תשמעו קטע ענק -

mimor2

New member
תשמעו קטע ענק -

אמא שלי התקשרה עכשיו לשיחה היומית שלנו... (יש לנו יותר מאחת כל יום, אבל זו היתה הראשונה היום...) והיא מספרת שבדרך לעבודה היא עמדה ברמזור, ולפניה, בנתיב ליד היה רכב כמו של בעלי, והנהג היה מאד דומה לבעלי. אז ההגיון שלה אמר לה שלא יכול להיות כי מה יש לו לחפש כאן בשעה כזו ובכלל... אבל היא החליטה שאין ספק שזה הוא. צפצפה, הבחור הסתובב, עשתה לו "שלום" מתנפנף בהתלהבות יתרה. הרמזור התחלף, התחילו לנסוע, אז הוא נסע לאט כדי שהיא תעבור והוא יראה מי זו שכ"כ מנפנפת לו, וכשהיא חלפה על פניו היא קלטה שזה בכלל לא בעלי (מן הסתם...
) אז היא עשתה פרצוף הלם, הוא חייך ובזה נגמרה הפאדיחה היומית של אמא שלי...
זהו - הייתי חייבת לשתף..

shmupie

New member
קורה לכולנו...

אחותי נסעה אחרי הרכב של בעלי וכל הדרך צפרה לו והיבהבה והציקה והתקשרה אליו בלי סוף והוא לא ענה לה. בסוף הסתכלה וגילתה שזה לא הוא אלא הנהג שלו ביום משימות. מיד קברה עצמה שלא יראו מי זאת הקצינה המטרידנית....

mimor2

New member
ענק! ../images/Emo6.gif

אמא שלי בכלל פאדחנית רצינית. פעם היא הלכה ברחוב ולא שמה לב, נכנסה בעמוד חשמל ובלי להתבלבל ביקשה ממנו סליחה...

shmupie

New member
../images/Emo9.gif זה קרה גם לי...

אבל רק בגלל צ'אק הוא שיגע אותי באתו יום ומשך לכל הכיוונים...

אמאבולי

New member
אז האישלי זיהה בכביש מהיר את אחי החתיך

התקשר אליו ושאל איך זה לנהוג על ___ (הרכב שהיה לו) אחי היה בשוק ולא הבין איך הוא יודע, עד שהבין שהוא הרגע עקף אותו... החליפו קצת חוויות צבאיות, היה מרגש (לי) באמצע החיים לקבל ד"ש דו"צ...

candy can do it

New member
חי

אני ישר הייתי מתחילה לתהות, רגע, מה הוא עושה פה, למה הוא פה.. מה עוד אני לא יודעת..

shmupie

New member
אני הפסקתי לתהות...

יש דברים שנשגבים מבינתי...

למעלה