תשמעו סיפור

all

New member
אני מצטער אם נפגעת כל כך קשה.

פשוט סבתא שלי נהגה לומר - "הגבר, מספיק שיראה קצט יותר טוב מהסטן, את איכותו הוא יצטרך להוכיח בדברים אחרים. וכשקראתי את התיאור שלך את עצמך, ממש תיארתי לעצמי אותך יושב ומסתרק מול מראה - וצחקתי באטרף. אבל אני מאוד מבקש סליחה, זה היה ממש מכוער. וכן, אני חיי עם כלבים, מתחבק עם כלבים, ישן עם כלבים ונובח. בלילה אני יוצא לגינה ומיבב יחד איתם לירח. אה, ו-חוץ מזה אני 1.74 מטר, גם אני לא לובש נעלי עקב אבל כן נראה כמו אחרי תאונת דרכים (אחרי 20 שנה על אופנוע). אה, וחוץ מזה אני גם גרוש (בקרוב פעמיים). ושוב סליחה, לא הייתי צריך אבל הייתי חייב.

all

יש קורט של אמת בדברייך... אין מה לעשות בנדון, אקסהביזם עצמי מאוד נפוח, מה שמעיד על ריקנות פנימית. אבל לא לזה אני מתחייסת, מעניין שכל הילדות כאן קטלו את ה"מיודעת". ורק בגלל שהיתה נחמדה והסבירה שהייתה שמחה לשבת איתו על כוס קפה בתור ידידים......ויתרה מכן, אף העידה שאין לה עיניין ב"הוא" של האתמולים. מסתבר שלמיועדת יש טעם.....יש עיניין....היא מחפשת דבר מה ולא אותו. משהו לא מובן לי כאן....מה????? זה ברור מאליו שכל דייט נגמר בתשואות ובין הסדינים?..... כל דייט מוצלח?????.. אם כך היו פניי הדברים... אללי.... כנראה שגברים עם תואר נסיכות, לא מקבלים את "הדחייה" בצורה מובנת ולגיטימית, משהו באגו של הלגו נשבר להם שם. או שהמגיבות פה עם כל האנטיגוניזם, כל כך נחמדות ומתחשבות שאין להם בעיה "להתענות ולסבול" עם דייט מעין ברירת מחדל למצב שלהן, העיקר שלא להיות לבד.

all

New member
לדעתי אמרתי מספיק.

אולי אף פגעתי באופן אישי באדם שאני כלל לא מכיר. אשמח לעבור לשירשור אחר ולקשקש איתך.

אתה גבר של החיים

אתה גבר הבחורה חיה בסרט זאת בחורה בלי ביטחון יכול להיות שהיא בכלל מאוהבת במישהו אחר ורצתה להפגש סתם לראות שהיא מסרבת לגבר כאילו היא פצצה שקודם היתה שואלת אותך בכלל אם אתה רוצה אותה ממש חוצפנית ובטוח מכוערת

......

היפ היפ הוריייייייייייי........יש לנו כאן "שאגליסט" תשואות.......משתחווה לתאים שלך שגרמו לך להקליד את שורת המחץ. אורן, מי מייצג אותך?...MGM??? גולן גלובוס?????. נכון, ממש חוצפנית, בטח מכוערת, נפוחה מאגו, שמנה..מתוסכלת...ועוד ליסט חבלז....הוא "גבר גבר" והיא סתם נופיחה מפוחלצת שניפנפה אותו. <מעניין מי כותב לכם את הסרטים האלה......>

coaxcable

New member
כל המכוערות משחקות אותה

מלכות ומתות שחמוד עד יפה מאוד יתפס בחכתן. אבל אז, כשיש כזה הן פוחדות שיזרוק אותן לטובת מישהי יותר יפה=נשים מתוסבכות אלו, מה? והיא עשתה זאת כדי לא להעליבך = הזמנה לידידות. לדעתי שיחת הטלפון עבררה מבחינתך מאוד טוב ולדעתה לא. זה הכל.

בסדר

תראה האינטרנט זה לא מקום להכיר בחורות בדרך כלל אם אתה רוצה באמת להכיר בחורה בבית קפה פאב מועדון ריקודי עם אפילו אבל לא באינטרנט למה רמת הסיכון גבוה מדי בשביל לקחת אותה ולא תמיד אתה יכול לצפות לאיך האדם יגיב אל תדאג אתה תמצא אותה במיוחד אם אתה נראה טוב ואין ספק שיש בטחון עצמי ברמה מסוימת בדרכים השיגרתיות וזרום עם החיים שיהיה בהצלחה

shelly1975

New member
איזה בול../images/Emo93.gif

לעשות וטו על הכרויות באינטרנט רק בגלל כמה כשלונות??? ג'ייייז מה השטויות האלה. את בן זוגי הכרתי באינטרנט וכאמור, אני חיה איתו. והכל זרם חלק ונפלא מההתחלה. אף אחד לא שיחק משחקים, היינו ישירים ולכן זה זרם ככה. ומה זה "בדרכים שיגרתיות"
למה נראה לך שבמכולת או במועדון או בפאב אי אפשר להכיר מישהי מתוסבכת ושלא יודעת מה היא רוצה ו/או רצינית...? מי הבטיח לך שמי שתכיר ב"מקום שיגרתי" לא תיפול על מישהי פסיכוטית / דפוקה / מתוסבכת / player וכו'..?

אין ספק

כי תגובתך מעידה על תשובתי לעניין ואף מחזקת אותה יש הרבה פסיכים ובכלל כל מיני אנשים ומכל מיני סוגים מה לעשות ככה זה החיים האינטרנט זה לא מקום להכיר אבל אין ספק כי את מצאת את בן זוגך כנראה כי שניכם מתאימים לסביבת האינטרנט בכל אופן שיהיה בהצלחה לך ולכולם

shelly1975

New member
טוב, נו...

יש אנשים שזה די ברור למה הם לבד... איזו התנשאות. איזו צרות אופקים... אוי גוועלד על כזה דבר באמת שאין מה להוסיף

למה את יורדת לרמה שלו?

הוא כתב את מה שהוא חושב. זכותו המלאה. הגבת, איך שהגבת. גם זכותך. אבל מה זה ההקנטות הילדותיות האלה? חגגת 30 השבוע, תתנהגי בהתאם. שיהיה סופ"ש מעולה לכולם.

למעלה