תשמעו סיפור

L o r i

New member
מסתבר שדעתי קצת חריגה

אבל אני לא רואה שום רע במה שעשתה. הבחורה מחפשת כמו כולם, במקרה יצא והיא הכירה מישהו בזמן שהיא הכירה את כוכב שלנו וראתה לנכון להיות כנה ולספר לו שהיא בנתיים מתראה עם מישהו. היא גם ראתה לנכון לשתף את כוכב בזה שהבחור משעמם אותה ולכן היא הולכת לסגור איתו. ועם כל הכבוד לתמונה... יש גם משהו במה שבן אדם מקרין, מעבר לצבע עיניים, צורת אף וסגנון שיער. יש סיכוי גדול שהבחורה לא אהבה/נמשכה למשהו שהקרנת <לדוגמא: מבחינתי הבחור יכול להיות הכי יפה בעולם , אבל אם הוא מקרין חוסר בטחון יש לי TURN OFF> אז בכדי לצאת פיירית עם כוכב היא הבהירה שאין לה בעיה לשבת איתו בכיף לקפה כידידים כדי שלא יפתח ציפיות. באותה מידה היא יכלה להגיד לו "צ'מע, לא הטעם שלי/לא הסגנון שלי שיהיה כל טוב" וללכת הביתה. אני יודעת שזה פוגע קצת באגו שלא מעוניינים, אבל באמת לא רואה משהו רע בהתנהלות של הבחורה.

מסכים עם כל מילה שכתבת עד ל...

קטע של הנפנוף. לדעתי יש קוד התנהגות מינמלי בין בני אדם. בכל זאת עשיתי את הדרך אליה, תני את המינימום רספקט. אולי בסוף הפגישה אני הייתי מחליט שהיא לא בשבילי. כבר היו לי דייטים שהבחורה לא הלהיבה אותי במראה החיצוני שלה, אבל נתתי לה את הכבוד הראוי. ומי בכלל קבע שאני זה שמפתח ציפיות, אולי פעם זה היה ככה. היום, אני בא לדייטים בלי שום ציפיות, חופשי ומשוחרר ומה שיהיה יהיה.

L o r i

New member
אבל אתה זה אתה.

כל אחד מתנהג איך שהוא רואה לנכון להתנהג. ואולי לה קרה שהיא הגיעה לדייט עם בחור שישב איתה ערב שלם, גרם לה להתלהב ממנו ולבסוף בישר לה שהוא רואה את הדייט הזה רק כידידים כי לא מתאים לו מעבר? אולי באותו הרגע היא נשבעה שהיא לא תיצור אשליות לדייטים שלה? אני מבינה שזה פוגע ומאכזב כשבן אדם ישר שולל קשר רומנטי איתך על סמך היכרות ויזואלית ראשונית, איך מצד שני תאר לעצמך שהיית מבזבז ערב שלם על בחורה שמלכתחילה לא מעוניינת והיא יושבת שם רק בגלל אי נעימות?

בדיוק...

כתבת מילים נכונות לורי אבל תסכימי איתי שמינימום נימוס,לא,עזבי נימוס. מינימום אנושיות מחייבת אותך לשבת עם בן אדם שטרח להתארגן לקראתך ולהיפגש איתך, לפחות שעה שעתיים לפני שאת מגבשת עליו דעה כל כך נחרצת... אני לא צדקנית. גם לי קרו מיקרים שבהם בשניה שנכנסתי למכונית של הבחור פשוט רציתי לברוח ... אבל באותה מידה שלא הייתי רוצה שיעשו לי דבר כזה ,אני לא אעשה את זה לבן אדם אחר... כוכב- כנראה שהיא עד כדי כך שיטחית וטוב שקלטת את זה על ההתחלה!

נכון!

ומה תגידו על בחור שהלך לפגוש בחורה וראה שהיא ממש מכוערת, אז שלח לחבר שלו הודעה שיתקשר, והמציא לה תירוץ והלך..? במקרה אני מכירה אותו..חחחח זה ותר מגעיל

../images/Emo127.gif

וכל מילה מיותרת! כגודל הציפיות........כך מתרסק לו האבדומינוז המצ'ואיסטי

אני בשוק אני בהלם אני ה- מומה!

איזה חוצפה יש לבחורות היום??!! שמה אותך על הולד הקטנה.. אני הייתי מנפנפת אותה עוד בהתחלה שהיא נתנה לך להרגיש כמו בקופת חולים.
אבל תחשוב יש בזה משהו יפה שהיא אומרת ת'אמת. למרות שאני לא הייתי מסוגלת להגיד את זה ככה בכזאת פתיחות. ועוד דבר אחרון.. מחזיקה מימך יפה שהלכת לך ככה..

אישון36

New member
אספר לך סיפור.

באתרי ההיכרויות , בצד הנשי, נימצאות בנות שלפני 8 חודש היו שם, מלא בנות..........ויש גם שנימצאות שם כמה שנים. ככה זה עובד, יש הרבה מאוד אנשים שהם מקצוענים בהיכרויות......עד לבוא האידאל. הייתי שם מספיק זמן ע"מ לראות את זה. ועוד משהו לפני שנה בערך (אחרי ליל הסדר שנה שעברה) פגשתי משהי מקופיד, היא לא הייתה מעוניינת בקשר רציני, היא רצתה להיפגש לייט, אתה יודע היום כן מחר ומחרתיים לא וכו...........בכול אופן זה הפסיק. בהמשך היא באה פעם לביקור, הסקס היה מעולה - היא לא רצתה המשך. מיותר לומר שאני השליתי את עצמי מחדש. לפני כמה זמן דיברנו סיפרה לי שהיא על סף קניית דירה. היא עכשיו שלחה לי מסר של למה אני לא מגיע ? היא מקווה שיש לי תירוץ טוב. מה שאני מנסה לומר פשוט הרבה יותר, על תתעכב, אל תחשוב בכלל. אל תנתח את עצמך, תמשיך הלאה. אני גם יכול לומר שאני ניראה טוב, חסון ושרירי, חמוד מצחיק וחרוץ, זה לא רלוונטי, הרלוונטי זה רק להמשיך הלאה למקום בו אתה רצוי יותר.....זהו חוק החיים היחידי. אל תתן לפגישה שכזאת להשפיע עליך. אישון. אני החלום של כל אישה.........או שלא.

אישון36

New member
אספר לך סיפור.

באתרי ההיכרויות , בצד הנשי, נימצאות בנות שלפני 8 חודש היו שם, מלא בנות..........ויש גם שנימצאות שם כמה שנים. ככה זה עובד, יש הרבה מאוד אנשים שהם מקצוענים בהיכרויות......עד לבוא האידאל. הייתי שם מספיק זמן ע"מ לראות את זה. ועוד משהו לפני שנה בערך (אחרי ליל הסדר שנה שעברה) פגשתי משהי מקופיד, היא לא הייתה מעוניינת בקשר רציני, היא רצתה להיפגש לייט, אתה יודע היום כן מחר ומחרתיים לא וכו...........בכול אופן זה הפסיק. בהמשך היא באה פעם לביקור, הסקס היה מעולה - היא לא רצתה המשך. מיותר לומר שאני השליתי את עצמי מחדש. לפני כמה זמן דיברנו סיפרה לי שהיא על סף קניית דירה. היא עכשיו שלחה לי מסר של למה אני לא מגיע ? היא מקווה שיש לי תירוץ טוב. מה שאני מנסה לומר פשוט הרבה יותר, על תתעכב, אל תחשוב בכלל. אל תנתח את עצמך, תמשיך הלאה. אני גם יכול לומר שאני ניראה טוב, חסון ושרירי, חמוד מצחיק וחרוץ, זה לא רלוונטי, הרלוונטי זה רק להמשיך הלאה למקום בו אתה רצוי יותר.....זהו חוק החיים היחידי. אל תתן לפגישה שכזאת להשפיע עליך. אישון. אני החלום של כל אישה.........או שלא.

k e r e n m

New member
לא הבנתי

החלום של כל אישה?? או שלא??
והכל מגיע אצלך בפעמיים??

אישון36

New member
ללא ספק החלום של כל אישה.

ובישבלך אני מקווה שאת החלום של כל גבר (לפחות בעיני עצמך) אם לא אז את יכולה להשתפר. אישון. ללא ספק החלום.

יופי של סיפור

אני באמת לא מנתח וזה בטח לא הולך להשפיע עליי. עברתי מספיק חוויות בחיים שחישלו אותי לדברים שוליים כאלה. בכל מקרה המטרה של הסיפור שלי היתה לשמוע את חוות דעתם של אנשי הפורום ולא יותר מזה. אף פעם לא נתקלתי בהתנהגות כזאת ורציתי לשמוע מה דעתם של האנשים פה. זה הכל.

אישון36

New member
יש לי עוד סיפור חמוד.

סיפרתי פה לא פעם אבל שוב. משהי מהמשרד הכירה לי חברה של חברה שלה. היו יותר מיד שיחות וקבענו, היא רצתה פרחים ושוקולד. היה נשמע לי תמוהה, אבל הפסקתי לנתח בחיים. קטפתי גדר חיה בדרכי, כמה חמציצים ירושלמים שהיו על סף הדרך, קניתי שוקולון בודד בשלושה שקלים ובאתי. זה המקום לצייןם אני 185, מתאמן שנים באומנויות לחימה, ועוד. בכול אופן אני רואה את העלמה (לא לטעמי אבל צריך לחהיות מנומס, לפחות בן אדם), היא מביטה בי ואומרת: "אני מאוכזבת חשבתי שאתה יותר שחום יותר שרירי ועם שער ארוך". וזה המקום לציין מעולם בשיחות לא סיפרתי דבר על עצתמי מלבד עבודתי. כלום. זה היה רגע השיא. ופרשתי בו. היא שאלה למה אני לא מזמין קפה ? אמרתי למה לשתות במהירות ? בהמשך אמרו לי שהיא לסבית, שיהיה. אישון. והעיקר....? להמשיך.

gilad269

New member
הבחורה

חוצפנית ברמות,מילא השאירה אותך ברשימת המתנה,אבל עוד לא הכירה אותך וכבר החליטה שזה רק לידידות.טוב שעשית מה שעשית

my truth

New member
הבהרות לפני הפגישה

באתרי ההכרויות ישנם כל מיני אנשים בכל מיני ביטואציות בחיים ואני חושבת שכדאי לברר או להבהיר כמה דברים עוד לפני שנפגשים, בכדי שיהיו כמה שפחות אי הבנות, בזבוז זמן או אכזבה. או להחליט ביחד מה עושים אם זה לא זה בצורה שתהיה נעימה לשני הצדדים. שיהיה בהצלחה...

all

New member
שמע ידידי.

אתה נראה טוב, אתה כמובן לא אוהב לדבר על זה, אבל ממש לא שוחך להזכיר את זה ככה מקסימום 3-4 , מקסימום שלושים פעמים. יכול להיות שהיא הבינה רק מהיתנהגותך כמה אתה מודע להיותך 1,83 בלי עקבים ובלי ביריות? והחליטה נו, הבן אדם מאוהב בעצמו ומשוכנע שהוא פרס של מיליון דולר (מין נסיך כזה מ-"שרק-2"), אז כל המערכת יחסים תסתובב סביב ה-1,83 שלו, התיספורת שלו, והעקבים שהוא לא מסתדר איתם. 1.83 בלי מחוכים, אטלטי, נפלתי ממך. עוד מעט תגיד שאתה אפילו לא מתאפר, אוהב את המראה הטיבעי.

למעלה