תשמעו סיפור

חוצפה או כנות?

תראה, מצד אחד זה נשמע לא ממש נחמד צורת ההתנהגות הזאת . אבל... תחשוב על זה, מה עדיף?? שהיא תשקר?! שהיא תמציא תרוצים?! שתגיד לו היום אני לא יכולה....אז מחר , בזמן שהיא יוצאת עם אחר ובודקת אותו ובמקביל משאירה אותו באופציה?! או שתצאו לבלות יחד עוד יום ועוד יום...ואתה תחשוב שיש מצב למשהו ותתבעס... בקיצור צריך ללמוד להעריך את הכנות שלה למרות שזה לא מתאים /נעים לך.. אני בכל אופן הייתי שמח שכך כולן יתנהגו. שיהיה לכולם ולכולן סוף שבוע מקסים...be good.... רגיש.

magenta73

New member
זה מה שקורה

כשנמצאים באתרי ההכרויות האלה יותר מידי זמן... מרוב עצים לא רואים את היער... הביקורתיות, החוצפה, הקטילה של אנשים שמולך תוך שניה... מזעזע...

ממש לא מחייב

זה תלוי באופי של הבן אדם ולא בכמות הזמן שהוא מבלה באתרי הכרויות. אבל את הדיעה שלך על אתרי הכרויות כבר הספקתי ללמוד מזמן.

dreran22

New member
היי!אני חדשה פה ...נעים מאוד

טוב שהלכת הייתי עוד תופסת ממך לוזר אם היית נשאר חוצפנית בגלל זה היא לבד. לא נורא בהצלחה בפעם הבאה.

באמת מזל שהלכתי

היית תופסת ממני לוזר? לא יודע איך הייתי חי עם זה.
Anyway תודה על העידוד.

Taz39

New member
אולי היא אחת ...

מאלו שלוקחות גברים למטרת זריקה...התעללות סידרתית...וכיוצא בזה... אולי היא בעצם אחות של....
טאז - לא מאופס על הבוקר....

foofoo77

New member
לא הייתי טורחת לצאת איתה אפילו

במקרה שלי זה אמור להיות איתו . אבל בחורהשמתקשרת לספר לך שבחור משעמם אותה והיא מתכוונת להפרד ממנו ... מסריח מראש. הייתי מוותרת בלי לחשוב פעמיים ...

למה?

אני לא רואה בזה שום דבר מסריח. יצאה עם מישהו...אין כימיה....עוברים הלאה. סה"כ יצא לנו לדבר פעמיים בטלפון, והבחורה עשתה רושם של מישהי איכותית. למה הייתי צריך לוותר?

foofoo77

New member
עשתה רושם

אבל מה מבטיח לך שהיא לא תתנהג ככה בעתיד איתך . תצאו חודש , חודשיים , חצי שנה .. היא תשתעמם וכבר הופס תכין לעצמה את הדייט הבא ... איך זה מרגיש כשאתה הנזרק? בחורה כזו , שיכולה להיות איכותית כמה שהיא רוצה ממש מורידה מצב רוח כשמדובר על דברים כאלה . ובכלל יש המון בנות איכותיות מדהימות שאני מכירה אבל כשזה מגיע למערכות יחסים הן זוועתיות. מבחינתי דבר כזה הוא מנורה אדומה !

דווקא זאת הסיבה שהגעתי לדייט

אין כמו מפגש עיניים בשביל לדעת מי הבן אדם. אני חושב שאת קצת מגזימה פה.... יש הבדל בין לצאת עם מישהו/מישהי 2-3 פגישות, להבין שלצד השני אין יותר מדי עומק ולהמשיך הלאה. היא לא יצאה איתו כמה חודשים וביום שנפרדה ממנו התקשרה אלי. אני מוצא את עצמי פתאום מסנגר עליה וזאת ממש לא המטרה. אבל מה... כולנו חכמים בדיעבד.

foofoo77

New member
אמממ רק העליתי צד נוסף לסיפור

לא מעבר לזה , זה מזכיר לי שיצאתי עם איזה עו"ד שהיתה לו בעיה לצאת עם מלאות אחרי שהוא השיל ממשקלו 40 קילוגרם .... אז דווקא כדי לראות מי הטיפוס ( את סיפור הדייט המזעזע סיפרתי בעבר ) , יצאתי איתו , נהניתי מאוד בחלק מהדייט אבל לא נהניתי בכלל מהסוף של הקשר שהיה מעליב . אז החלטתי להמנע מיציאות סתם כדי להתרשם מהבחור ...

כבר טעות

מי יוצא עם עורכי דין? עם תכמן... בגלל זה הרבה עורכי דין מתחתנים בינם לבין עצמם. רק הם יכולים לסבול אחד את השניה.

foofoo77

New member
זה היה נורא

הוא לא קנה את הטבעת שבחרתי בשטרן
. האמת שנזרקתי בגלל שלא הסכמתי לשכב איתו בפגישה הראשונה , כלב בן כלב . השיחה שהיתה בינינו היתה נוראית .... מאז שני חוקים , עו"דים בחוץ , לקוחות של העסק לא טובים לדייטים .

k e r e n m

New member
יששששששש גבול..

לשריטות נו באמת,היית צריך לסנן אותה עוד לפני בשלב של "יצאתי עם ההוא והוא שיעמם אותי" מה חשבת לעצמך? שהיא אומרת את זה בהומור??-מצטיירת כבחורה רדודה ושיטחית ומגעילה למען האמת.והכי מעצבן שאנשים מהסוג שלה רשומים באתרי היכרויות,כאילו WTF לכו תחפשו בצ'טים ,למה להרוס לאתרי היכרויות את השם?

k e r e n m

New member
צודק..../images/Emo13.gif

אבל עדיין יש אנשים שנכנסים לשם באמת למטרות רציניות,אז לא מכלילה.

כולם פה חכמים בדיעבד

היית צריך.... והיית צריך. היא היתה עושה אותו דבר גם אם היינו יוצאים במועד המקורי. עניין של אופי, זה הכל.

k e r e n m

New member
כוכבי אין כאן עניין..

של חכמים,אני חושבת שזה עניין של אופי,ויש אנשים שיש להם אגו קצת גבוה ומעבר לזה יודעים בדיוק מה הם מחפשים,ומשפט כמו שאמרה לך היה מרחיק אותם ממנה זה הכל.אבל מקווה בשבילך שלהבא תשים לב למילים "הקטנות"..

למעלה