תשלומי פיצויים מביטוח מנהלים

מצב
הנושא נעול.

היי, בטופס 161 כתוב שאני צריכה לקבל 7,959 ש"ח המורכבים מ - 1320 ש"ח, מענק פרישה והמענק העומד לזכותי בקופת הגמל על סך 6,639. בפועל נכנסו לחשבון הבנק שלי 7,637 ש"ח המורכבים בהתאמה מ - 1,332 ש"ח (צמודי ריבית כך שיש התאמה לסכום שצויין קודם) ו - 6,305 ש"ח בלבד. מישהו יודע אולי להגיד לי מדוע יש הפרש לרעתי של 320 ש"ח? האם זו עמלת סוכני הביטוח / טעות או שמדובר בסיבה אחרת? תודה!!!

אולי זה הפסדים של חברת הביטוח.

היי, בטופס 161 כתוב שאני צריכה לקבל 7,959 ש"ח המורכבים מ - 1320 ש"ח, מענק פרישה והמענק העומד לזכותי בקופת הגמל על סך 6,639. בפועל נכנסו לחשבון הבנק שלי 7,637 ש"ח המורכבים בהתאמה מ - 1,332 ש"ח (צמודי ריבית כך שיש התאמה לסכום שצויין קודם) ו - 6,305 ש"ח בלבד. מישהו יודע אולי להגיד לי מדוע יש הפרש לרעתי של 320 ש"ח? האם זו עמלת סוכני הביטוח / טעות או שמדובר בסיבה אחרת? תודה!!!
אולי זה הפסדים של חברת הביטוח.
אבל כנראה במקרה כזה המעביד צריך להשלים.

שיר ורד

New member
תבררי בקופת הגמל

תבררי בקופת הגמל
מה קרה לכסף. יתכן שקופת הגמל טרם קבלה את התשלום בגין המשכורת האחרונה וכשתקבל אותו תעביר אלייך. (יתכן ותצטרכי לדרוש זאת במיוחד, אחרת הם שוכחים). אפשרות שניה היא - כי מדובר בהפסדים של קופת הגמל בין התאריך בו מסרו למעסיק על היתרה בחשבון לבין מועד שחרור הכספים בפועל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה