תשימו לב מה קרה פה.

evil44

New member
כל הכבוד אורי!!!

באמת הרשמתם אותי איך שנילחמתם מצטער על המילים שאמרתי מי שהפתיע אותי זה הפי שף אבל מהם גם ככה לא ציפתי כל כך

Mellow29

New member
חחחח...יופי של בדיחה

נדב, נייטרלי לדעתי, פרסם פה מאזן כוחות. 7 לURI במאייה מחוץ לחופשות, לRRA 0! 0! 0!!!! בלי להכפיש, לפי הרשימה שלנו אין לRRA מדינות מחוץ לחופשה מעל 3 טריליון. אין מדינות. נאדה.

get low

New member
אני מכיר 4 מחוץ לחופשה

של RRA בכוחות של בערך 10 טריליון. לעומת זאת דווקא אורי אני כבר לא רואה באיזור הזה. WTF???

ArnyGindis

New member
4 מדינות של אורי מהמאיה

30979 15969 29695 43866 יאללה לחסללללללללללללל

ors211

New member
נכון

רק אורי נלחמים עם מדינות שלהם השף הפחדן נלחם עם מדינות כפולות

werds

New member
חלאס לזיין ת'מוח

יש לי מדינה אחת ורק איתה אנ י נלחם חלאס עם הבילבולי ביצים

werds

New member
אז אתה מזיין ת'מוח למה אני 2 טרליון

רמת הדיוק פגיעה של הטילים בליסטים שלך עומדת על 100 אחוזים מתוך 8,265,338 טילים בליסטים ששוגרו, רק 57,857,366 הצליחו להנעל על המטרות שלהם! מערך הטילים נגד טילים של האויב הצליח ליירט 52,082,020 טילים בליסטים הצלחת להרוס 2,202 מפעלים.

danieltk2

New member
אני נלחם עם המדינה הרגילה שלי..

כרגע בערך טריליון אבל גם משהו, 1+1+1+1+1=5 מביןם מה הכוונה? הרבה פגיעות קטנות הופכות לפגיעה אחת גדולה:)

ThePita

New member
כנ''ל

גם אני תקפתי כמו כל הברית עם מדינה שלי!!! כל מי שמזיין תשכל כאן על מדינות כפולות זה רק בגלל שהוא פוחד ויודע מה יקרה! כן אורי קיבלו מכה קשה אבל זה לא יעצור לא אותם ולא אותנו!!! אומנם אותי תקפו אחי שחיסלתי שתי מדינות של ראשון אבל אנחנו נמשיך!!! TheHappyChef ךנצח!!!:) ושיחנקו הפחדשנים!!!

SpartaStyle

New member
שתוק יחרטטן

אני לא בחופשה

SpartaStyle

New member
חח הושמדתי

כרגע התאבדתי על 3 מדינות שלכם מזל שיש לי תומך ועוד לפני זה עלו עלי 5 ושלוש מתוך אלה הושמדו אז חכו חכו

Mellow29

New member
עונש ../images/Emo3.gif

היו היה מקום 10 בתעשייה. היו היו 5,700 מפעלים...
תודה לליאור והחבר'ה מהשף :)

get low

New member
כמו שאמרתי

כל עוד אתם תוקפים עם המדינות שלכם, כל הכבוד! כשזה מגיע לכפולות, תתביישו.

Mellow29

New member
אין לי מושג מי התוקף, אבל

ברגע שמדינה 230 ועוד 3 ספרות תוקפת אותי, אתה בא בטענות? שן תחת שן, עין תחת עין...

למעלה