תשוקה

תשוקה

גופי בוער מתשוקה, אליך. בוא, ענג אותי. פיטמותיי יזדקרו למגע לשונך, גופי יצטמרר מכל לטיפה, לקק ירכיי, נשק את שפתיי, הצמד גופך כנגד גופי, הערום, הבוער. ענג אותי ברוך, בעוצמה, בתשוקה.

Luna Light

New member
אמממ...

וואו, תשוקה לוהטת... זה מה שבוקע מהשיר שלך. זורם בצורה מעולה... סוחף! קצר וחזק. אהבתי.

F a s t

New member
הממ... טוב.. אני מנסה... ../images/Emo187.gif

אך... איך אני אוהבת שירים כאלו, מלאים בתשוקה, בתאווה, בליבידו, התלהטות יצרים... מרשה לי לערוך? ממש קשה לי להתאפק... (בדרך כלל העריכה שלי מאסיבית, אערוך רק באישורך)

F a s t

New member
הנגיעה שלי ../images/Emo187.gif

גוף בוער מתשוקה אליך בוא, ענג באצבעותיך מזדרקת למגע לשונך, מצטמררת מכל לטיפה, גע, נשק את שפתיי, הצמד אל גופי ערום, יוקד ענג אותי ברוך בעוצמה בתשוקה באהבה זו הנגיעה שלי. אם תקבלי או לא - לשיקול דעתך

הסתייגות קלה

קיבלתי את הרוב, לגבי השורה האחרונה - יותר נכון המילה האחרונה יש לי הסתייגות, תראי לפי החתימה שלי שבחרתי לא להאמין כלל באהבה. תודה בכל אופן

תודה

תודה על התגובות, לגבי החתימה שלי... זה משהו שלצערי אני כן מסכימה איתו- אם אתם לא מסכימים איתו זה מצויין- זה רק אומר שלא נכוותם חזק מאהבה (ולאו דווקא מדובר באהבה של בני זוג), או שנכוותם אבל ידעתם להתגבר. שלכם, קארין

קסנדרה*

New member
שחקנית חביבה....

יש בקטע הזה, תאורים ארוטיים. אם ברצונך להפוך זאת ליצירה ספרותית, אני מציעה להשקיע עוד קצת בקטע ולדעתי להשתמש יותר ברמיזות. אחרי הכל תאורים ארוטיים כה גלויים ללא דימוי/מטאפורה, לא מעבירים את מה שניסית להעביר, לדעתי. קסנדרה

למעלה