תשובה למשטי המחאה: ראלי אווירי מגיע לישראל

• פותח הנושא Imut
  • פורסם בתאריך

Imut

New member
תשובה למשטי המחאה: ראלי אווירי מגיע לישראל

אני מוכן לעזור ולסייע

מרשים מאד !

מישהו יודע מי מארגן את הנושא בארץ ?

אשמח מאד לעזור במידת האפשר ( אני דובר צרפתית ברמת שפת אם )...

בגדול אתה צודק...אבל

אני בטוח שהטייסים הצרפתים ישמחו במידה וישב במטוס טייס דובר צרפתית שיטפל בנושא הקשר...

יצא לי לטוס בארה"ב מספר פעמים עם חבר אמריקאי בקוקפיט...לא יודע אם היה לי את האומץ לטוס שם בלעדיו...

בקיצור, אשמח לעזור - אני חושב שארוע כזה תורם המון לנושא ההסברה בכלל ולתעופה הכללית בישראל בפרט...

אגודת התעופה מארגנת את האירוח

יגאל מירב עשה את העבודה. הכל כבר סגור כולל המטס למצדה שילווה עם טייסים ישראלים בחלק מהמטוסים. בהזדמנות זו תודה לכל הגורמים, רת״א רש״ת ח״א על שיתוף הפעולה.

אפשר להשתתף בארוחת קבלת פנים לצרפתים

חברי האגודה מוזמנים לארוחת קבלת פנים. פרטים על התאריך, המקום והעלות, באתר האגודה.

Dror Artzi

New member
אפשר וצריך לפרגן ליגאל מירב

הוא האיש שמאחורי המטס הצרפתי, הוא מטפל בזה כבר כמה חודשים ללא לאות (וללא תמורה).
ניסיתם פעם להכניס מטוס זר לארץ ולהתגבר על כל "הביטחוניות של המצב" - אז יגאל עושה זאת ל 17 מטוסים
ניסיתם פעם להטיס מטוס זר במרחב הישראלי המבוקר - אז יגאל עושה זאת מחיפה למצדה ובחזרה עם 17 מטוסים וטייסים מלווים
וזה כולל הכנת מסמך מפורט לכללי טיסה, ניווט מפות וכו' בתאום עם הרשויות שלנו ובאישורם , מסמך שיעמוד לרשות הטייסים הזרים
וטיולים, וארוחות ועוד ועוד - הכל יגאל מירב ובצינעה
אז תרשו לי קצת להשתפך ולפרגן ליגאל חברי הטוב

דרור

kapi10

New member
יגאל מירב - אין עליך !!!

מלוא החופן פרגונים על הארגון וההשקעה מכל הלב !

מהטס הצרפתי

17 מטוסי המטס המריאו מצרפת בדרכם לישראל. כרגע ( שבת ) הם התכנסו הקורסיקה בדרכם מזרחה.לאיטליה יוון וזינוק אחרון מרודוס לחיפה ביום שני הקרוב....

למעלה