תשדיר שרות לצפוניים

מאקי

New member
תשדיר שרות לצפוניים

במגה שבנשר הבטיחו שמשבוע הבא יהיה להם מקלות וניל 12 שח למקל ו...ברס בפינה של הפיצוחים שליד הירקות בתבלינים יש קופסאות זכוכית עם חוטי זעפרן ו...מקלות וניל לא מצאתי סירופ תירס...

אהובה.א

New member
מאודדדדדד יקר

קניתי מאחד הסוכנים שלי לפני כחודש בתפזורת קילו וניל שעלה לי 16 לפני מע"מ. אז אולי היו שם כמה רצועות שנאלצתי לזרוק. אבל מכאן ועד 12 ש"ח ליחידה?????? כמה רווח אלה עושים? 2,000%? הלוואי עליי רווח כזה.....

ואני משלמת 15 שח למקל וניל אחד

בחנות התבלינים המקומית

אהובה.א

New member
בחיי שהם רק מתחלפים

אבל למה לתת לזה יד? יודעת שהמחירים במגה במספר מוצרים הוא זול , אבל איך הם ירוויחו? רק מזה. לקנות קילו מקל וניל ב 16 ש"ח (וכמו שאני מכירה את הרשתות האלה הם בטח קונים הרבה יותר זול ממני) ולמכור ב 150 ש"ח לקילו????? כי כמה שוקל מקל וניל? 150 גר'? נו , באמת. ואגב , מי שמעוניין במוצרי אפיה זולים במיוחד - שיפנה אליי במסרים. לי יש את הקשרים המתאימים לכך. לא מתכוונת רק לכלי עבודה - למרות שגם אותם אני קונה בזול מהסיטונאי שעימו אני עובדת - אלא לחומרי אפיה שונים שעליהם החנויות מרשות לעצמן להרוויח מעל 200%. (כי על האגיס הם לא יכולים להרוויח...מן הסתם) ומי ששאל לגבי הנסיעה למאפיית זכרון - נקבעה פגישה עימם ביום שלישי 6/1 בשעה 14:30 . כדאי להגיע לשם כרבע שעה לפני כן. (הם ייקים , לא לשכוח ושעה אצלם זאת שעה). אם מישהו מכיר מסעדה טובה להיפגש לארוחת צהרים - אשמח לשמוע על כך. נראה לי שהנסיעה ליקבי בנימינה לא תסתדר כל כך. לא נורא , פעם הבאה. אבל אם תרצו לראות את מפעל עלית בנצרת - גם את זה אוכל לארגן לאותו בוקר . רק תאמרו לי.

cookiem

New member
נדמה לי שגם לתבליני פרג יש וניל 0

לא זוכרת את המחיר

cookiem

New member
נדמה לי שגם לתבליני פרג יש וניל 0

לא זוכרת את המחיר

שרי3

New member
תבליני פרג

בתבליני פרג בשוק מחנה יהודה כשהמקלות טריים מוכרים ב- 16 ש"ח למקל. כשהטריות יורדת מעט המחיר יורד בהתאם.

gabizon79

New member
אגב סווידאן

אתמול הייתי בחנות שלהם בקניון במלון דן במרכז הכרמל בהמלצת אלכס וגילתי שם ארץ שלמה של יינות ,משקאות חריפים,ודליקטסטים(קצת פחות מאשר משקאות). הם מייבאים בלעדיים לפי דעתי של כמה משקאות חריפים כמו סליבוביץ' למשל שלא מצאתי אצל אף יבואן אחר. שווה קפיצה לאוהבי יינות ומשקאות חריפים.

מאקי

New member
תרד לאבא שלו לעיר ליד ככר פריז

כבר שלחנו אותך יש מעדנים וגם מחירים שפויים יותר בכלל כל האזור שם שפוי יותר שוק תורכי יבואני משקאות לא זול כמו תל אביב או אחול אבל יש קשר בין הגובה הפיזי למחיר

מי אמר מחירים שפויים ?

כלקוחה ותיקה שלו, את זה אני לא יכולה להגיד לטובתו. מאוד יקר, בעיקר מוצרים בסיסיים שאני יכולה להשוות עם המחירים בסופר. אבל כן, בהחלט יש מוצרים מיוחדים שלא מוצאים במקומות אחרים. בשבוע שעבר סיפרתי לו שבכל הצפון אין חנות שמוכרת שוקולד במטבעות/משקל. הוא הבטיח לבדוק ולנסות להביא יותר מוצרי קונדטוריה. מקווה. ואם משקאות חריפים - אז ברח' הנמל יש כמה יבואנים שמוכרים באמת במחירים טובים. לדוגמא: בריזר ב-8 שקלים. תבוא, ליד העבודה שלי.

alex

New member
מאקי ! את ...

בטוחה שהנושא של הודעתך נועד לפורום מתכונים ? למה נראה לי מתאים למקומות אחרים . פורום סטוצים , לדוגמה .

gabizon79

New member
זו בדיוק החנות שהייתי בה

טוב לדעת שיש שם הנחה
ממשיך לחכות בסבלנות לכרטיס

למעלה