תרשמו. שלא תגידו שלא אמרתי לכם.

אני מציע לכל החוגגים כאן בפורום לעצור את החגיגות.
הידיעות שאני מקבל מאיזרע אל (חלמלנד) או להלן (בלופלנד) אני מבין שלא תקום ממשלת זדון .
הסדקים מתרחבים בשמאלה (מהיום אמור שמאלה במקום ימינה)
בנט יודע שהוא גמר את הקריירה שלו בבייס התומכים בו ושועט לראשות הממשלה. אממה ? יש הרבה דם רע בין האידאולוגיה הימנית לאידאולוגיה הססמולניט
יש הרבה התנגדויות מצד העבודה והמטורללת שאומרת לזבל יש 6 מנדטים ולעבודה יש 8 מנדטים. למה הוא מקבל יותר מהעבודה? אני רוצה להיות סרת החינוך חחחחחחחחחחחח .
לאיילת שקד כשרת משפטים יש התנגדות חזקה מהשמאל והיא עושה את חשבון הנפש שלה האם כדאי לה להקריב את עתידה הפוליטי ולא לקבל את משרד המשפטים?
מחר מקסימום מחרתיים ירעדו אמות הסיפים במפלגת שמאלה של הנפתול השקרן הבוגדן שמכר את בכורתו בשביל נזיד עדשים ותהילה של 15 דקות.

evglev1

Well-known member
מנהל
הידיעות שאני מקבל מאיזרע אל (חלמלנד) או להלן (בלופלנד) אני מבין שלא תקום ממשלת זדון .
בנט יודע שהוא גמר את הקריירה שלו בבייס התומכים בו ושועט לראשות הממשלה. אממה ? יש הרבה דם רע בין האידאולוגיה הימנית לאידאולוגיה הססמולניט
יש הרבה התנגדויות מצד העבודה והמטורללת שאומרת לזבל יש 6 מנדטים ולעבודה יש 8 מנדטים. למה הוא מקבל יותר מהעבודה? אני רוצה להיות סרת החינוך חחחחחחחחחחחח .
לאיילת שקד כשרת משפטים יש התנגדות חזקה מהשמאל והיא עושה את חשבון הנפש שלה האם כדאי לה להקריב את עתידה הפוליטי ולא לקבל את משרד המשפטים?
מחר מקסימום מחרתיים ירעדו אמות הסיפים במפלגת שמאלה של הנפתול השקרן הבוגדן שמכר את בכורתו בשביל נזיד עדשים ותהילה של 15 דקות.
למפלגת העבודה יש 7 מנדטים, המפלגה היחידה עם 8 מנדטים היא כחול לבן. ולאיילת שקד קל מאוד לוותר על משרד המשפטים לגדעון סער כי גדעון סער הוא שהשיג לבנט את ראשות הממשלה ברוטציה, ואידיאולוגית הם מאוד קרובים. והיא מבינה שזה לא הוגן להשאיר את תקווה חדשה שהשיגה להם את ראשות הממשלה עם פירורים.

נע ונד

Member
אמן ואמן
חרא על חלאות הסמול הבוגדים הארורים

הלוואי.
מצד שני הקרן החדשה בוחשת בקלחת ואני לא צריך לספר לך איזה עוצמות וכוחות יש לארגון הטרור הזה

evglev1

Well-known member
מנהל
הלוואי.
מצד שני הקרן החדשה בוחשת בקלחת ואני לא צריך לספר לך איזה עוצמות וכוחות יש לארגון הטרור הזה
מבחינת הקרן החדשה איילת שקד וזאב אלקין הם שטן. במה שהקרן החדשה בוחשת זה בשכנוע דגל התורה שארץ ישראל לא מעניינת אותה לקואליציה לא במקום רע"מ אלא במקום ח"כים שהם סימנו בימינה ובתקווה חדשה.

למעלה