תרשו לי להתלהב,, אני צדקתי!!!!!

תרשו לי להתלהב,, אני צדקתי!!!!!../images/Emo98.gif../images/Emo6.gif

אני לא בטוחה אבל אני חושבת שאני הבחורה היחידה פה לא?!
טוב לא משנה. מה שרציתי להגיד זה. שצדקתייייייייייייייייייייייייי פשוט מאוד ניחשתי וקלעתי בול!!! אני אמרתי שברזיל תנצח, והם ניצחו. אבל זה היה ידוע מראש
אבל מבין כולם אני היחידה שאמרתי שהם ינצחו את טורקיה 1-0 אז תרשו לי להתלהב נכון?
צדקתייייייי צדקתיייייי
ועכשיו מה שנשאר לעשות זה לחכות ליום ראשון, להחזיק אצבעות לברזיל חמסה חמסה חמסה
שיראו לכולם שהיא האלופה. חוקרת

דן צ

New member
חוקרת יקרה, המזל אינו מאיר פעמיים

נכון , צדקת ואת היחידה שקלעה בול שברזיל תנצח בתוצאה 1-0 את טורקיה, אבל המזל אינו מאיר פעמיים במיוחד שמדובר בגרמניה והרי את מכירה את הקלישאה בנושא גרמניה ." כדורגל הוא משחק פשוט, 22 שחקנים רודפים אחרי הכדור במשך 90 דקות ובסוף תמיד גרמניה מנצחת". חוץ מזה , למה אף אחד לא מדבר על המשחק החלש של ברזיל?? הרי היא שיחקה ממש כמו גרמניה בחצי הגמר, השיגה יתרון קטן ושמרה עליו עד הסיום, לדעתי הגיע לטורקיה שיוויות בסוף המשחק. ולא, את לא הבחורה היחידה כאן , דווקה יש לנו המון נשים כאן בפורום.

אתה צודק!

"המזל אינו מאיר פעמיים". הוא האיר לכם מלא פעמים! אבל זה הולך להסתיים ביום ראשון
כשהגביע יגיע לברזיל.

אסי 2002

New member
בקשר ל22 שחקנים שרצים אחרי הכדור

אתה טעיתה לגבי ה-22 שחקנים שרצים אחרי הכדור כי... השוערים לא רצים אחרי הכדור אז יותר מדויק 20 שחקנים רצים על המגרש אחרי כדור ו-2 מנסים לתפוס אותו תודה אסי 2002

אז תתפלא דן דן

תמיד יש הפתעות.! הרי המונדיאל הזה כולו היתה הפתעה אחת גדולה. האם אתה זוכר שבהתחלת המונדיאל בכלל לא חשבו ודיברו על ברזיל, כן כן כמה שהייתי בעדהה, כולם חזו לה הפסד. והנה היא הראתה לכולם מה היא שווה באמת, ועלתה ועלתה ועלתה,, והיא גם תעלה לגמר... עם כל הכבוד לגרמניה, כבודה במקומה מונח, אין לה את מה שצריך להיות אלופה . אז נכון ברזיל לא שיחקה ולא היתה ממש במיטבה, אז מה? אך כמו שאמרת כמו גרמניה גול אחד ושמרה על הייתרון. ויש הבדל בין מה שמגיע לבין מה קורה בשטח אני גם חושבת שהגיע לספרד לנצח , אז ? ברזיל ברזיל(חמסה חמסה) האינטואיציה שלי לא מטעה אותי. וסבבה אני גאה להיות עם שאר הבנות,
בהצלחה לברזיל, ונחכה לגמר ונראה.... חוקרת

למעלה