תרצה נגד הביצפר ולהפך

תרצה נגד הביצפר ולהפך

אז תרצה עזבה את הביצפר שהקים מצידו קורס קופירייטינג מתחרה בניהול רוני אפלבויים (המכונה lamalo) ועופר גולן (איפה הוא?). גם עבודי שדרג את הקורס שלו ואפילו תלתן לא טומנים ידם בצלחת. הכל ידוע מוכר ונטחן עד דק. באופן אישי אני חושב שהמלחמה הזו לא מוסיפה נקודות לאף אחד מהצדדים. זה לא היה אכפת לי כל כך לולא זה גם היה פוגע בפורום. לכן מעתה והלאה נהיה קשוחים יותר בשרשורים הקשורים לבתי הספר השונים ולמלחמות הפרטיות שכבר לא מעניינות אף אחד. זכרו שהמטרה של כולנו היא לקדם את הפורום למקום מקצועי יותר ואיכותי יותר. ההצלחה הנוכחית של הפורום וחשיבותו הרבה בעייני כל כך הרבה קהלים (אתם לא מבינים כמה עינים מסתכלות על כל הודעה בפורום הזה כל יום) נובעת מהאיכות של הפורום והדינימיקה המצויינת בו שרק הולכת ומשתבחת. שבת שלום ושבוע טוב. מירן

אה, ועוד משהו

ניקים חדשים בפורום, שתעסקים רק בחימום האווירה ובהלהטת הרוחות בין הצדדים לא יתקבלו בברכה.

MaleMan

New member
ומה עם ניקים של אנשים

שכל הזמן מתלוננים כמו זקנות מעצבנות

תרשה לי לצטט אותך.

"רוני, קבלת הפנים שעשו לך בפורום היא יותר ממוצדקת. אם תישאר פה מספיק זמן תגלה כי דווקא חלק גדול מבעלי הכינויים הבדויים, הם דווקא הכנים, הנבונים והאובייקטיבים ביותר. רוב האנשים פה לא באו במטרה להעליב ולהתחבא, אלא מעדיפים להתבטא בעילום שם כדי שיוכלו לתת ביקורת אמיתית מבלי לחשוש לעתידם המקצועי."

MaleMan

New member
תרשה לי לצטט את עצמי:

ומה עם ניקים של אנשים שכל הזמן מתלוננים כמו זקנות מעצבנות

אלו הכי גרועים

"אוף זה לא קשור לפורום.." "אוף זה בדיחות לא מצחיקות.." "אוף מיילמן הזה.." די כמה אפשר לשמוע את התלונות האלה? יועפו מהפורום לאלתר כל אלו עם הניקים של הזקנות המעצבנות!

היכונו,- לביאת המשיח!

הוא לא דיבר על כינויים בדויים אלא על כינויים חדשים שמופיעים לפתע רק כדי לתקוף או לקדם נושא מסויים ולאחר מכן נעלמים בלהבה השמיימה כמו במקרה הזה

ergosso

New member
אמן. ואני חושב שגרנות

כבר דיברה בדיוק כמוך, במכתב שלה. יפה עשתה. יפה עושה גם אתה

למעלה