תרעילו אותי!.....

קרררמיט

New member
תרעילו אותי!......./images/Emo105.gif

שאלתי את זה פעם..... אבל. תראו, טייס-אני מבין, מטוסי קרב, מסק"רים, אתה מפעיל משו ענקי וכ"כ רב עוצמה, ושאר הבלה בלה.... שייטת-מבין, קארין איי, ג´נין, כל הזמן יש פרסומים על פעולות וכאלה.... אבל מטכ"ל, מה מרעיל כ"כ את כולם על מטכ"ל, לא שומעים עליהם כלום. חוץ מאיזו כתבה מעאפנה בניו יורק טיימז, שהם היו בעירק, מה כ"כ מרעיל את כולם עליה??? תרעילו אותי!! בבקשה! אני מתחנן!!!

netstorm

New member
אותי הכי הרעיל מבצע אנטבה למען האמת

ראיתי את הסרט כמה פעמים וגם קראתי ספר של עידו נתניהו (אח של יוני נתניהו שהיה מפקד סיירת מטכ"ל ונהרג במבצע אנטבה, וגם אח של ביבי...) אבל שמע...סיירת מטכ"ל זאת אגדה....

yofi tofi

New member
|רעל| ../images/Emo36.gif אין איקון כזה,מה לעשות

אמרת שלא שומעים עליהם,וזה בדיוק הסיבה כי הם עושים כל כך הרבה,ולא שומעים עליהם! זו הגדולה שלהם,לדעתי כמובן...

marand

New member
אף אחד לא צריך להרעיל אותך

אתה צריך להיות מורעל על יחידה, ואם אתה לא אז אתה לא ואתה לא יכול לבוא לפה ולהגיד לאנשים להרעיל אותך, כל אחד הולך ליחידה שמתאימה לו, אל תרעיל את עצמך על יחידה שאין הרבה סיכוי שתגיע אליה, תהיה עם ראש פתוח. מטכ"ל יחידה טובה, קבוצה איכותית שעושה מבצעים מסווגים עם כלים טכנולוגיים הכי מתוחכמים בעולם, מתאמנים בכל העולם, עושים פעולות בכל העולם.

פבפ

New member
יש ספר עם חלק מהפעולות של מטכ"ל

ברח לי השם שלו אבל בטח אחרים יודעים.

DKTLV

New member
לא בדיוק..

המחבר של הספר שייטת 13 הוא אכן מייק אלדר, ויש לו ספר נוסף שנקרא שייטת 11. אין לי מושג מי המחבר של סיירת מטכ"ל, אבל לא נראה לי שזה מייק אלדר.

netstorm

New member
11? מה זה 11?

תקן אותי אם אני טועה: 3 - דבורים 5 - סטילים 7 - צוללות 13 - קומנדו מה זה 11?

netstorm

New member
אהה, ויש משהו שפיספסתי?

צוללי מים רדודים ביב"ן נחשבים שייטת? ואולי משהו אחר? סתם מעניין אותי לדעת...

FiReBall

New member
11 הייתה שייטת נחתות

והוא גם כתב ספר שקוראים לו "האויב והים" סיירת מטכ"ל זה של מיכאל זונר

של משה זונדר..

איך אני יודע? כי הסתכלתי על הספריה שלי... ויש שם שייטת 13, שייטת 11, וסיירת מטכל... כן... גם אני פעם הייתי מורעל

Suckerz2IDF

New member
אני מוכן להזריק לו קצת ציאניד !

ואם הוא מפחד ממחטים יש גם בצורת גלולה !

שגיב18

New member
../images/Emo26.gifזוכרים אותי?../images/Emo36.gif

בוא רק נגיד שהסיבה שאתה לא יודע עליהם כלום היא מספיק טובה
מה אני עושה פה?? חייב לחזור לבסיס!!! ד"ש לכל הוותיקים שזוכרים אותי ו... "המעז מנצח" והמבין יבין...

למעלה