תרומת ביצית נשים שחומות(אתיופית)

• פותח הנושא אישה שחומה
  • פורסם בתאריך
א

אישה שחומה

Guest
שלום לחברות הפורום
אני אורחת, לומדת הרבה מהפורום
אני אישה אתיופית אני בודקת לגבי תרומה מנשים שחורות וכל התרומות מאוקראינה
יש לכן מושג אם יש מישהו שעובד עם מקום שעובד עם מדינות שיש בהן נשים שחומות תודה

ת

תורם זרע

Guest
אם את חושבת שאם הביצית תהיה מאישה שחומה אז לא יצליחו לדעת שהילד/ה לא ממך (מבחינה גנטית) אז את טועה.

מציע לך לשים את תורת הגזע בצד.

אם את חושבת שאם הביצית תהיה מאישה שחומה אז לא יצליחו לדעת שהילד/ה לא ממך (מבחינה גנטית) אז את טועה.

ולואולי הסיבות שלה לגמרי אחרות? אולי היא רוצה שהילד.ה יהיה בגוון דומה לשלה? אולי זה מרגיע אותה? אולי היא חושבת שזה יחבר אותה יותר לילד.ה? אולי ככה אנשים לא ישאלו שאלות ויחפרו ללא הפסקה? אלה סתם מספר דוגמאות.
ישר להניח שמדובר בתורת הגזע? יש עוד המון סיבות אחרות בטח כשנכנסים לתהליך שמראש אינו פשוט ריגשית
איילת

ת

תורם זרע

Guest
ולואולי הסיבות שלה לגמרי אחרות? אולי היא רוצה שהילד.ה יהיה בגוון דומה לשלה? אולי זה מרגיע אותה? אולי היא חושבת שזה יחבר אותה יותר לילד.ה? אולי ככה אנשים לא ישאלו שאלות ויחפרו ללא הפסקה? אלה סתם מספר דוגמאות.
ישר להניח שמדובר בתורת הגזע? יש עוד המון סיבות אחרות בטח כשנכנסים לתהליך שמראש אינו פשוט ריגשית
איילת

ברור , מרגיע שהילד יהיה דומה לה בצבע... זו לא גזענות רק צורך רגשי בשלווה. אני רק מנסה לחשוב אם מישהו בהיר היה אומר משהו בסגנון האם זה היה מתקבל באותו שיוויון נפש. בכלל כל הלבנים שהואשמו בגזענות כלפי שחורים לא היו גזענים - פשוט הצבע השחור גרם להם לעצבנות (לא מספיק מרגיע).

ולגבי חפירות של אנשים - פופלרי אצל אנשים בהירים (בעיקר הגזענים שבהם) שכל השחורים נראים להם אותו דבר. אז זהו - שהם לא. בדיוק כמו שכל הלבנים לא נראים אותו דבר, ואפשר יהיה לראות שאין דמיון בין הצאצא להורה. למעשה השונות הגנטיות אצל שחורים הרבה יותר גדולה מאשר אצל לבנים.

ברור , מרגיע שהילד יהיה דומה לה בצבע... זו לא גזענות רק צורך רגשי בשלווה. אני רק מנסה לחשוב אם מישהו בהיר היה אומר משהו בסגנון האם זה היה מתקבל באותו שיוויון נפש. בכלל כל הלבנים שהואשמו בגזענות כלפי שחורים לא היו גזענים - פשוט הצבע השחור גרם להם לעצבנות (לא מספיק מרגיע).

ולגבי חפירות של אנשים - פופלרי אצל אנשים בהירים (בעיקר הגזענים שבהם) שכל השחורים נראים להם אותו דבר. אז זהו - שהם לא. בדיוק כמו שכל הלבנים לא נראים אותו דבר, ואפשר יהיה לראות שאין דמיון בין הצאצא להורה. למעשה השונות הגנטיות אצל שחורים הרבה יותר גדולה מאשר אצל לבנים.
לא יודעת מהיכן ההנחה והקביעה שאפשר יהיה לראות שאין דמיון בין הצאצא להורה.
דימיון הוא לא רק בכך שהילד הוא קופי של ההורה. הבת שלי דומה לי בכל כל הרבה דברים למרות שצבע העיניים שלנו לגמרי שונה. דימיון הוא גם בהבעות פנים, דרך הדיבור, ההליכה ועוד ועוד ועוד.
לא באמת הבנתי מה מטרת הכתיבה שלך…
איילת

א

אישה שחומה

Guest
לא יודעת מהיכן ההנחה והקביעה שאפשר יהיה לראות שאין דמיון בין הצאצא להורה.
דימיון הוא לא רק בכך שהילד הוא קופי של ההורה. הבת שלי דומה לי בכל כל הרבה דברים למרות שצבע העיניים שלנו לגמרי שונה. דימיון הוא גם בהבעות פנים, דרך הדיבור, ההליכה ועוד ועוד ועוד.
לא באמת הבנתי מה מטרת הכתיבה שלך…
איילת
תודה איילת

א

אישה שחומה

Guest

אני אישה שחורה שנשואה לגבר יליד הארץ ממוצא מעורב ספרדי ואשכנזי
גם ככה קשה לי הבשורה שנצטרך תרומת ביצית
לא קשור לתורת הגזע
בגוונים שיהיה גם שלום שהילד יגדל לעולם בלי שאלות.
אתה איש לא נעים. מאחלת לך כל טוב

tapuzit155

New member
שלום לחברות הפורום
אני אורחת, לומדת הרבה מהפורום
אני אישה אתיופית אני בודקת לגבי תרומה מנשים שחורות וכל התרומות מאוקראינה
יש לכן מושג אם יש מישהו שעובד עם מקום שעובד עם מדינות שיש בהן נשים שחומות תודה
ב"לב ראשון" במסלול תורמת עם תמונה, למרות שהתורמות הן מאוקראינה, נתקלתי בתמונות של נשים שחורות (ממש מעט אבל היו). שאלתי לפשר העניין ונאמר לי שזה מיועד עבור נשים אתיופיות .

ה

הריונית1357

Guest
יש בארץ חברות שעובדות עם תרומות מספרד (אני יודעת על אימהית אבל בטח יש עוד), בספרד יש מאגר מאוד גדול עם תורמות מכל מני מוצאים, שווה לבדוק איתם..

י

יעלה1975

Guest
יש אפשרות לעשות באופן ישיר בספרד
אני לא יודעת אם יש במאגר של ספרד שחומות אבל שווה לבדוק
תנסי לפנות לכמה קליניקות

לדעתי רק תרומה מארה"ב, שזה הרבה יותר יקר.
אני יודעת שבביח קפלן עובדים עם מרפאה בארה"ב, ונדמה לי שגם איתי בר חוה.
יש אפשרות לעשות באופן ישיר בספרד
אני לא יודעת אם יש במאגר של ספרד שחומות אבל שווה לבדוק
תנסי לפנות לכמה קליניקות
למיטב ידיעתי רק אימהית עובדים עם ספרד, והם מביאים ביציות מוקפאות, שזה ממש ממש לא מומלץ.

ד

דר מתן ימיני

Guest
פשרי במכון דיאמונד לפיריןן בניו גרסי ארהבת עובדים בשיתוף עם פרופסור משיח מעל 30 שנהת הזרע מועבר אלינן והעוברים מוחזרים לארץ להעברה באסותאץ יש מבחר רב של תורמות שחורות עור

ד

דר מתן ימיני

Guest
אפשרי ב Diamond Institute for Infertility New Jersy USA. ובדים עם רופ משיח מעל 30 שנהץ יש מבחר רב של תורמות שחורות עור ת עבירים את הזרע אלינו והעוברים מועברים לארץ להחזרה

למעלה