תרומת ביצית ילד שלישי

• פותח הנושא תימניה עם לבטים
  • פורסם בתאריך
ת

תימניה עם לבטים

Guest
בוקר טוב,
בהתלבטות קשה. יש לי שני ילדים, אני ובעלי מאוד רוצים ילד שלישי. אני כרגע בתהליך טיפולי פוריות, עוד מעט 45 ולא ניתן להמשיך לצערי.
אני תימניה ולכן מאוד מודאגת מצבע היילוד בתרומת ביצית . האם כדאי לבצע תרומה מתורמת ישראלית? מאוד מתלבטת ומתחבטת עם עצמי מה לעשות הלאה.
אשמח לתגובות.

בוקר טוב,
בהתלבטות קשה. יש לי שני ילדים, אני ובעלי מאוד רוצים ילד שלישי. אני כרגע בתהליך טיפולי פוריות, עוד מעט 45 ולא ניתן להמשיך לצערי.
אני תימניה ולכן מאוד מודאגת מצבע היילוד בתרומת ביצית . האם כדאי לבצע תרומה מתורמת ישראלית? מאוד מתלבטת ומתחבטת עם עצמי מה לעשות הלאה.
אשמח לתגובות.
קשה לייעץ לך, אני יודעת שיש נשים שפונות לתרומה בספרד כי שם יש סיכוי לתורמות כהות יותר. אני לא יודעת לגבי תרומה בארץ מה הסיכוי שימצאו לך תורמת מתאימה (מספר התורמות קטן) ואני לא יודעת למה הם מתחייבים במראה
בהצלחה
איילת

kobi932

New member
בוקר טוב,
אשמח לתגובות.
היי אני כלל לא בטוח שגוון צבע היא סיבה נכונה לעבור את התהליך בארץ או בכול מקום אחר והסיבה שגוון עור של התורמת לא בהכרח מחייב שכך יצא הוולד אנחנו בחרנו בתורמת בעלת מראה אירופאית קלסית בהירת עור וסער אישתי כהה בגוונים וגם אני יש לנו 2 ילדים מאותה תורמת הראשון יצא בנראות ארופאי והרבה יותר בהיר מהתורמת שלנו גם בגוון עור וגם בצבע שערו והשני יותר כהה מה שאני מנסה להגיד זה שגנטיקה היא לא בהכרח בחזות של התורמת אלה של הסובבים אותה וגם קשורה לדומננטיות הגנטיה של בן זוגך אני אגיד לך את המשפט שילווה אותך במהלך כול התהליך תצפי לבלתי צפוי כך לא תחווי אכזבות אלה תקבלי רק הפתעות תרומת ביצית היא כמו ביצת קינדר את לעולם לא תדעי איזה הפתעה יש לך עד שתפתחי אותה

ג

גם תימניה

Guest
בוקר טוב,
אשמח לתגובות.
אפשר לדבר איתך לא בפורום?

מ

מגיבה לך

Guest
יש תכנית של תורמת ישראלית ואני ממליצה לך. אישית לי אכפת הצבעים של הילדים ושיהיו דומים לנו ואחד לשני. נכון שלא הכל מושלם אבל לפחות בבחירת התורמת אני מאוד מקפידה. אז אני תומכת בך בקו המחשבה שלך. מקווה שמישהי כאן תוכל לשפוך אור על מסלולים בארץ.
הרוב המוחץ של התורמות הארופאיות בהירות עור

ח

חתולתעולם11

Guest
תרומות מישראליות יש למיטב ידיעתי בבתי חולים ציבוריים ובמדיקל סנטר הרצליה. הבעייתיות בזה, היא זמן המתנה יחסית ארוך והתחייבות לביציות בלבד ולא לעוברים או לאיכות עוברים.

ר

רויטל123456789

Guest
שבוע טוב,
אני פניתי למסלול של תרומת ביצית בישראל והתאכזבתי. לקח הרבה הרבה זמן. בסופו של דבר, עברתי לחברה עם תורמות מחו"ל וכך הפכתי לאימא.

ש

שמולי קיפוד לשעבר

Guest
גם אני. גם לקח הרבה זמן וגם קיבלנו מעט ביציות ולא איכותיות, ולא יצא מזה הריון תקין בסופו של דבר. אמנם עוד לא אימא, אבל עכשיו בהריון, מקווה שיחזיק מעמד ויסתיים בידיים מלאות סוף סוף.

ש

שמולי קיפוד לשעבר

Guest
גם אני. גם לקח הרבה זמן וגם קיבלנו מעט ביציות ולא איכותיות, ולא יצא מזה הריון תקין בסופו של דבר. אמנם עוד לא אימא, אבל עכשיו בהריון, מקווה שיחזיק מעמד ויסתיים בידיים מלאות סוף סוף.
אופס, רק עכשיו אני רואה שהשרשור הוא ממש מזמן. לא הייתי פה הרבה זמן ואני רואה שהפורום הרבה פחות פעיל.

למעלה