תרגיעו אותי בבקשה!

אמאורית

New member
תרגיעו אותי בבקשה!

סוף סוף הגענו לעשות חיסון MMR ללירי (היום בבוקר) תופעות הלוואי אמורות להגיע 5-10 ימים אחרי החיסון... אז למה יש לה 38 מעלות חום כבר היום? במוקד - הם לא מדברים לפני שזה עולה על 38, גם במרפאה.... בטיפת חלב סגור עכשיו. למישהו כאן זה קרה? אני יודעת שהיא סופר רגישה - אבל זה כבר מוגזם לא?

guykush

New member
תעקבי אחרי החום

ובלי פאניקה. זה חיסון חזק ולכן ההשפעה שלו חזקה גם כן. לירי חזקה ותעבור את זה במהרה ביי גיא

אמאורית

New member
אז זהו שלירי ממש לא חזקה!

גם את המחומשת היא עברה עם תופעות לוואי לא נעימות. אז אני קצת בלחץ. קצת.

guykush

New member
קצת זה בריא

הרבה זה מזיק תרגישו טוב נשיקות ללירי

ARCH 2

New member
יכול להיות סתם צרוף מקרים

בלי שום קשר לחיסון (מסתובבים עכשיו המון וירוסים האויר). הייתי מתקשרת לרופא לשאול ולהתייעץ וממשיכה לעקוב. הרבה בריאות לנסיכה הקטנה

תראי - יש כל כך הרבה וירוסים שאולי

זה לא קשור? דבר ראשון, לא להלחץ. ודבר שני זה אומר שלא תבואי מחר? נראה לי שלירי ידעה על המפגש מחר ובגלל זה החום.... תרגישו טוב

קחי אוויר, תעצמי עיניים,

תחשבי חיובי. נשימות עמוקות. לנשום, לנשוף. לנשום, לנשוף. נרגעת?

עדי 5

New member
אורית,אני מקווה שלירי בסדר

אני מקווה שהחום לא קשור לחיסון ושלירי תתגבר עליו בקלות

אמאורית

New member
חזרנו מהגינה

היא התעקשה לצאת החוצה... השתוללה אבל עכשיו עלה לה החום - לדעתי עבר את ה-38.... קיבלתי מחברה - קל-חום - אקמולי טבעי של מדיטף - אז אני אנסה לתת לה קצת לפני השינה שתרגיש טוב ללילה. אז אני מקווה שזה לא יעלה יותר בלילה. ואני מקווה שזה לא איזה וירוס כי נ-מ-א-ס! אני אעדכן בהמשך, כי נראה לי שיש לנו לילה לבן!

guykush

New member
שיהיה לכם לילה עמוס בשינה עמוקה

לא לבן ולא בטיח. לירי מספיק עם הקונצים ,אמא ואבא עייפים ורוצים נומינום. ביי גיא

אשכרה כמו שגיא אמר...

כל עוד החום לא אגרסיוי- סימן שהגוף לומד את החיסון ונלחם בו (הוא מוחלש, אל תשכחי). לכן יש בזה טוב. אבל אל תשכחי לכתוב את זה בפנקס חיסונים, כדי שאף אחד לא יוכל להחמיץ את זה שהיו לה תופעות לוואי. חשוב מאוד שלקראת חיסונים אחרים ידעו שהיא יותר רגישה... איך הבוקר?

אמאורית

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

אז ישנו בלילה (טפו שלא ישמעו) והילדה לא התעוררה. אבל היא עדיין מטיילת ל-38... נתתי אקמולי למצברוח. דיברה עם האחות שחיסנה אותה - והיא אמרה שזה נדיר אבל במקרה שלה, כי היא באמת רגישה מעבר לילדים אחרים - אז זה בסדר, ולתת אקמולי כשצריך. כל עוד היא לא מנוזלת/משתעלת/מושכת באוזניים או כל רעיון אחר - אז לא לדאוג. אז בננות (ואולי אף בננים) - אנחנו מגיעות למפגש!

SupeRonit

New member
יש../images/Emo70.gif

העיינים שלי נאורו כשראיתי את ההודעה שלך..אני שמחה

אביא

New member
"במארה אתם נארים"

"נאורו עיניו" פירושו בעברית קוללו עיניו. צ"ל העיניים שלי אורו.

למעלה