תרגיל מבריק של פישר

מצב
הנושא נעול.

חגי

New member
תרגיל מבריק של פישר

תרגיל מבריק של פישר
לפי השמועות בסיום המסחר הוא כנראה יתחיל לרכוש שוב ויתפוס את כל השורטיסטים בסקוויז. גדול! סופסוף התחילו לייעץ לו טריידרים מקצועיים

חגי

New member
המקמים צונחים עקב ירידת הדולר והטנדרים רצים

תרגיל מבריק של פישר
לפי השמועות בסיום המסחר הוא כנראה יתחיל לרכוש שוב ויתפוס את כל השורטיסטים בסקוויז. גדול! סופסוף התחילו לייעץ לו טריידרים מקצועיים
המקמים צונחים עקב ירידת הדולר והטנדרים רצים
שוב ל 2304/2305 !

yules

New member
ככה זה

תרגיל מבריק של פישר
ככה זה
כדי להילחם בטרוריסטים צריך לחשוב כמו טרוריסט

אני מפחד מהיום

ככה זה
כדי להילחם בטרוריסטים צריך לחשוב כמו טרוריסט
אני מפחד מהיום
שהטרוריסטים מהסוג הראשון יעלמו וישאר רק מונופול על הטרוריזם פה. אופס, זה כבר עכשיו ככה... לא מבין מה ההתלהבות מפישר. הוא סתם גנב עלוב. מה שכן, כשאתה גונב קצת קוראים לך גנב, כשאתה גונב הרבה קוראים לך נגיד. כשאתה הורג קצת קוראים לך רוצח, כשאתה הורג הרבה קוראים לך מנהיג (או עוד כמה דברים בסגנון, יש הרבה יצירתיות עם רצח).

orlandomag

New member
אחח סטנלי סטנלי

תרגיל מבריק של פישר
אחח סטנלי סטנלי

מרסל1961

New member
ת"א 100

אחח סטנלי סטנלי
ת"א 100
שלום, מי יכול להמליץ על השקעה במדד ת"א 100 , נאמר לי שההשקעה די בטוחה ויכולה להניב כמה אחוזים בחודש מאחר וזו מעין מניה מחכה,אני חדשה בתחום והייתי רוצה לקבל את עצתכם ודעתכם. תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה