תרגום רשיון נהיגה???

תלתל11

New member
תרגום רשיון נהיגה???

מישהו שהמיר רשיון ישראלי לאחרונה, נתקל בדרישה להמציא תרגום של הרשיון בנוסף למכתב הסטנדרטי מהקונסוליה (אישור וותק)?

motekov

New member
בסוף דצמבר לא הייתה דרישה כזאת

שמעתי שהייתה דרישה כזאת לפני שהוחלט על הנוהל של המכתב מקונסוליה

תלתל11

New member
איפה עשית את ההמרה?

נראה לי שזה ג'וק עצמאי של הסניף בהמילטון, הם היו מאד לא נחמדים. שווה גיחה לטורונטו כנראה.

ronvan

New member
הרשיון פלסטיק הישראלי

כתוב באנגלית מאחור למה לתרגם פעם נוספת?

תלתל11

New member
שאלה טובה....

בחלק באנגלית לא כתוב ממתי יש לך רשיון, אז בסניף שהייתי בו החליטו שצריך תרגום. לא עזר שום דבר.

Achshav Ani

New member
באוקוייל גם הציקו לי עם התאריך

מה שמצחיק בכל העניין זה שיש להם חוברת עם תמונות של רשיונות מכל העולם עם הסברים על הדרגות השונות וכו' אבל לא יכלו לציין שבחלק העברי השנה שמצוינת למטה היא ממתי יש לנהג רשיון , היה חוסך הרבה הצקות

Achshav Ani

New member
זה היה טרום הטופס מהשגרירות

תרגמתי אצל מתרגמת מוסמכת - יש להם חוברת עם רשימה של מתרגמים. והכל בא על מקומו בשלום

תלתל11

New member
ברחוב BAY יש מרכז של DRIVETEST?

לא מופיע באתר שלהם, אולי היה ונסגר?

motekov

New member
מקום למבחן תיאורטי - לא מעשי!

כן. יש מקום כזה - נחמד, לדעתי. 900Bay Street - Bay St. and Wellesley המשרד נמצא בקומת הכניסה - מצד ימין. השירות היה ממש טוב ומהיר, לטעמי. הפקידה מיוזמתה עשתה לי העתק ממכתב מקונסוליה ואמרה שחשוב שיהיה לי כזה. הוא מופיע כאן - ונקרא קיוסק :))))) שוב, זה מקום שאפשר לעשות בו מבחן תיאוריה + לעשות שינויים פורמליים וכו'. לא עושים שם מבחן מעשי. http://www.licensingoffice.com/DrivingLicence/SubList/kiosklocations.html

תלתל11

New member
אוקיי, עכשיו אני ממש מבולבלת....

חשבתי שהקיוסקים הם מכונות אוטומטיות, לא מאויישות. בטוח שאפשר לעשות שם תאוריה? זה פתוח בסוף השבוע?

motekov

New member
את יודעת לבד, מה בטוח, נכון?

אני מספרת לך שעשיתי שם בסוף דצמבר 2006 את המבחן. זה אכן נקרא קיוסק למרות שזה משרד גדול עם 15 דלפקי קבלה. לא יודעת האם פתוח בסופ"ש... מצטערת. תנסי למצוא את הטלפון ולהתקשר לשם.

תלתל11

New member
לא צריך להתעצבן

אני רק מנסה לוודא לפני שאני נוסעת לשם במיוחד מהמילטון. תודה על המידע.

motekov

New member
אני לא מתעצבנת

אני רק מנסה לוודא שאת יודעת, מה בטוח. אם לא השגת את הטלפון, אין לי בעיה לעבור שם (אני גרה 2 מטר מהמקום) ולראות, איך הם עובדים בסופ"ש - לדעתי, יום ראשון סגור בטוח, השאלה, מה קורה בשבת. אם את רוצה, תשלחי לי הודעה.

motekov

New member
סבבה!

בהצלחה! תלבשי נעליים נוחות כי את עומדת מול המחשב. ^)

soujiro

New member
בעיה מוכרת

גם לי עשו בעיות כאלה כשהמרתי את הרישיון. הכל מתחיל ונגמר בזה שהגאונים ממשרד הרישוי לא חשבו לנכון לשים תאריך הנפקה מלא על הרישיון. אבל יש פתרון - האנשים הנחמדים מהקונסוליה הישראלית יתנו לך מסמך חתום באנגלית שיספק את משרד התחבורה. וגם אז תצטרך לעבור תאוריה (G1), מבחן נהיגה בסיסי(G2) ומבחן מקיף(G). אגב - זה עובד רק אם הרישיון הונפק לפני שנתיים ומעלה...

elpincha

New member
מותר לעשות G1 ואז ישר G

עם רשיון ישראלי מספיק ותיק פלוס הדף מהקונסוליה.

תלתל11

New member
אבל זה בדיוק מה שהביא לי את הקריזה

יש לי את המכתב מהקונסוליה, שמאשר שיש לי רשיון משנת 1990. הם דרשו ממני את התרגום של הרשיון ב-נ-ו-ס-ף על המכתב מהקונסוליה. בקיצור, אם מישהו יכול לספר על סניף של TESTDRIVE ששם, מנסיונו, לא דרשו תרגום נוטריוני של הרשיון עצמו, אני מאד אודה לו.

למעלה