תרבות הפיק אפ ברים??

Dandelion07

New member
תרבות הפיק אפ ברים??

יש הרבה כאלה? כיצד הם עובדים? באמת שם נכנסים, שותים משהו ויוצאים עם בחור אן בחורה לזין קל? עד איזה גיל הם מתאימים? ומה אם אנשים שלא נראים כל כך טוב, קצת שמנים וכו? יוצרים גם קשרים רציניים יותר. אשמח לקבל מידע וחוויות על הברים...

פעם אחת

כשרק התגרשתי חברות לקחו אותי לבר חשבתי יוצאים לבלות שתיהן התישבו על הבר אני בינהן זו שולחת מבטים לשם ההיא לשם ואני באמצע זועקת לקירות פתאום בזוית ראיתי ת'ציבורי (הטלפון ,אז לא היה לי נייד) התקשרתי לאחי וציוויתי עליו לבוא מיד להחזיר אותי לשקט שלי... בערך רבע שעה עברה כבר היה מי שבזמן הזה הספיק לשלוח לי משקה עם הברמן בצרוף מספר טלפון זו החוויה היחידה שיכולה לספר לך (אגב היו שם גברים שבהחלט היו יכולים להיות האבא שלי בגיל) |ניצת חננה מצויה|

צא ולמד

אין חכם כבעל ניסיון, ואלף מילים לא ישנו מראה עיניים. אם כ"כ חשוב לך להבין מה קורה שם צא לבר שכזה, מי יודע... אולי תבין מה היא אהבה.

Dandelion07

New member
המלצות?

יש לך בר שאת ממליצה עליו כסירה טובה ללימודים? ומי אמר שאני לא מבין מהיא אהבה? למה, כל כך קשה מה שרואים שם שאפשר להבין מה זאת אהבה בדרך השלילית?

היא אהבה = she loved

לא אמרתי שאתה לא יודע מהיא אהבה, התכוונתי אם אתה רוצה לדעת מה היא (החברה המנוסה שדיברת עליה) אהבה....

Dandelion07

New member
הבנתי...

אך כנראה שאני בכל זאת לא אבין, כי לי אין את הגוף שלה...

shemesh22

New member
אגדה אורבנית

לא מכירה אף אחד מחבריי או חברותי שזה קרה להם. אבל יש אגדה כזו שמסתובבת בעיר... בהצלחה לך

Dandelion07

New member
זה לא קרה לך

כי לא היית שם או זה לא קרה לך כי לא קורה שם כלום?

shemesh22

New member
לא קרה לי

איתי לא מתחילים אף פעם בברים משהו שאני משדרת כנראה ולא קרה גם לאף אחד שאני מכירה לכן אמרתי אגדה אורבנית...

t o t a l

New member
משו שכתבתי פעם וכבר פורסם

פעם אהבתי. היום מעדיף מקומות אחרים.

Dandelion07

New member
מצויין

ביקרתי בבלוג שלך. לדעתי, אתה צריך לרכזאת החומר ולפרסם ספר...

ערסlight

New member
אחרי השירשור הקודם...

שמע יקירי, אחרי שכבר הראית מי אתה, הכי כדאי לך שדכנית. ואני מקווה בשבילך שאתה ממשפחה טובה.

Dandelion07

New member
אני דווקה כן ממשפחה טובה

וקצת שיחקתי אותה טמבל בשרשור הקודם, כדי לעורר תגובות... כנראה שהצלחתי...

Dandelion07

New member
בכל אופן היא קיימת

המזדיינת, רק שהיא לא בת זוגתי. והיא באמת בחורה 10. רק שאת הצורך בריגושם כנראה זורם אצלה עמוק בדם.

שירלי6

New member
עניין של state of mind

את תמצאי אם תרצי. כמו בכל מקום. שם, יש יותר אוירה. מומלץ ביותר.

למעלה