תראו משו.. זה בדיוק 5 ד"ק..

אפ7ת

New member
תראו משו.. זה בדיוק 5 ד"ק..

אני אישית ראיתי והייתי ממש בשוק..

FIRE GODDESS

New member
איזה מטומטמים...

יאללה יאללה שיחזרו לאירופה הנאצים האלה!!! אמריקה זו בכלל לא המדינה שלהם...הם כבשו אותה אז שלא יזיינו תשכל!

מה יש לך נגד אירופה:S?

האנשים האלה הם סתם חבורה של מטומטמים (אלה שבסרט
) ואפשר לראות את זה ישר כשכמה שמנים מקריחים ומכוערים טוענים שהם הגזע העליון
... לגרמנים לפחות היה אפשר להאמין איכשהו
...אבל נו באמתV_V אמריקאים?
[הכל בצחוק, כן?] אבל האנשים האלו הם אמריקאים, לא גרמנים ולא אירופאים! ומי שחושב שבאמריקה אין גזענות טועה בגדול:S.

FIRE GODDESS

New member
כי תכלס...

הם אירופאים במקור..כאילו...השורשים של רובם שם אירופאים...האירופאים באו וכבשו את אמריקה מהאינדיאנים.... קיצקץ לא ניכנס להיסטוריה עכשיו כי מחר בגרות וזה יצא לי מכל החורים LOL

חח אני עדיין לא מבין מה הקשר../images/Emo13.gif

גם אני אירופאי במקור
ואין לי יותר מדי קשר לשם
. אז בטח שלא לאמריקנים, הם כבר בכלל לא אירופאים:S

FIRE GODDESS

New member
כי הם אומרים

כאילו שכל העמים הזרים והיהודים יחזרו לארצות שלהם...אז שגם הם יחזרו לארצות שלהם...להם לא איכפת שיהודי או יפני נולד שם בעיניהם יפן זה הארץ של היפנים לדוגמא אז הם אומרים לכולם כאילו שיחזרו למדינות האלה. קיצר מה שאני מנסה להגיד זה שכמוהם (שיש להם שורשים אירופאים לשעבר) יש גם אנשים "זרים" אחרים שנולדו שם (וגם להם יש שורשים במקום אחר אז אם כבר אתם רוצים שהם יחזרו למדינה שלכם אז תחזרו גם אתם... הבנת מה ריצית לאמור?..לאמשנה

אהה וכן

לא חשב לזהם את אירופה בדעות כאלו
? בדיוק מנסים להילחם שם באנשים כאלו.

CajU9

New member
תגובה..

עזבו, אין על יהודים. תבינו. פשוט אין. אני לא מדבר על ישראלים, אלא על יהודים. לא עם הספר, אלא עם הספרים. יותר מ-120 יהודים זכו בפרס נובל. מוסלמים? 4 בערך. ואנחנו כולה 15 מיליון בעולם. חבר'ה, אין עלינו. אני לא רואה את עצמי כישראלי לפני שאני רואה את עצמי כיהודי. זו הזהות שלי- לאומית. ובכל אופן, ניאו-נאצים הם משועממים. פשוט מאוד. יום יבוא נתנקש בכולם. אולי אני אירה באחד.

טוב סתם חבורת

מטומטמים מסכנים חסרי חיים וחסרי כל זהות. הם דפוקים בעצמם אז הם מנסים להאשים אותנו בזה שהם כאלה. וגם תנועת הKKK לא שונאת רק יהודים אלא גם קתולים, שחורים, מקסיקנים, פורטוריקנים וכל מי שהוא לא "אנגלו סכסי-פרוטסטנטי". סתם אהבלים. אה, ולא ראיתי שום דמיון בין התיאור של ה"ארי" הרגיל לבין המנהיג. סתם שמן ומכוער.

אם יש דבר יותר עצוב

מחבורת אנשים עלובים שמקדישים את חייהם לשנאת אנשים אחרים, זה שארצות הברית, אומת החופש, נותנת לדברים כאלה זכות קיום..

למעלה