תראו מה מצאתי בכניסה לבית:

Bender Unit 22

New member
תראו מה מצאתי בכניסה לבית:

מדהימה, לא? נראית לי בת חודשיים. כשיצאתי בצהריים לעבודה, היא שכבה צמידה לדלת הבניין. לא ממש הפריע לה שעברתי שם, היא רק זזה קצת כשהדלת דחפה אותה. הלילה, כשחזרתי, היא היתה המרחק של מטר וחצי מהדלת, מתחת לפח. קשה לי להאמין שהאמא שלה אחראית לזה, אין שם מחסה בכלל. עליתי למעלה וחזרתי עם מים וחופן אוריג'ן (למתוקה הזו אני לא נותן מהדרעק של חתולי הרחוב), אבל ברגע שפתחתי את הדלת, היא נדחפה פנימה והתחילה לסייר בלובי! לקח לי קצת זמן לשכנע אותה לצאת החוצה, הקטנטונת לא פראיירית
. וגם כשהיא הסכימה לצאת, היא התעקשה לשבת במקום בו הדלת הנסגרת דוחפת אותה חזרה פנימה. נאלצתי לדחוף אותה קצת הצידה בעדינות עם הרגל, אם אמא שלה בכל זאת בסביבה, אני מקווה שלא יהיה אכפת לה. הובלתי אותה לפינה קרובה ושמתי לה את האוכל והמים. את האוכל היא טרפה, במים לא נגעה (בטח כי הם מהברז ולא מים מינרליים
). ממש מוזר, חתולי רחוב בגיל כזה לא ידידותיים כ"כ, יכול להיות שהטריקית נזרקה מבית? בכל מרקה, אם מישהו מעוניין לאמץ, תשלחו הודעה. ומהר, לפני שאשבר ואקח אותה בעצמי.

dimitrygo

Active member
מנהל
איזו מתוקה פרוותית! קח אותה מהר לפני שתיחטף

Bender Unit 22

New member
אם הייתי לוקח כל גור חמוד שעשה לי עיניים...

שלא לדבר על מה ששני הגברתנים שלי יעשו למתוקה הזו.

enat06

New member
אולי ילדים הביאו אותה לשם..

חתולים ידידותיים הם אלה שבד"כ רגילים לאנשים.. הבעיה עם גורים בגיל הזה שלא תמיד הם נשארים באותו מקום, היא נראית ממש מקסימה אבל צריך לשמור עליה טוב...

קיי דן

New member
צריך להכניס נקבה

הביתה כדי שהאוירה תהיה מאוזנת (פחות או יותר) ומי יודע מה היא תעשה לשני הגברתניים שלך.

למעלה