תראו כמה הבת שלי אסרטיבית

rikyc

New member
תראו כמה הבת שלי אסרטיבית

לפני שלושה ימים בערך הגעתי לאפיסת כוחות מוחלטת אחרי הנקה און אנד אוף של חמש שעות, (מרווחים של עשר/עשרים דקות). נשברתי וניסיתי לתת בקבוק. הקטנה בכלל לא תפסה את הפטמה של הבקבוק, פשוט לא הבינה שהיא אמורה לינוק משם, כאילו הנחתי לה בפה עצם זר או משהו. צחקתי נורא, למרות העייפות והפנמתי את המסר. אירוני משהו.

ממולדה

New member
יקירתי, את בקפיצת גדילה

היא בת שבועיים, נכון? עשי לך חוויה מתקנת, שתי הרבה מים, שימי לידך פירות וחטיפי אנרגיה, ותני לה לינוק. תעברו את זה יחד כמו גדולות
ותראי שיהיה יותר קל אחר כך.

rikyc

New member
תודה רבה. האם יש סימוכין לנושא קפיצ

קפיצת הגדילה בחוגים המקצועיים? מאיפה זה הגיע בכלל?

ממולדה

New member
כן

עד כמה שידוע לי, מדובר פשוט בסוג של "קפיצת התפתחות" של התינוק - יש הרי תקופות שהם ישנים יותר, או מראים התפתחות מואצת בתחום מסוים (דיבור, הליכה וכולי). כאן זה בתחום האוכל. זה לא תקף רק לתינוקות יונקים כמובן - פשוט אצל תינוק ששותה תמ"ל, רואים שהוא מבקש יותר ומגדילים כמות ללא בעיה. בהנקה זה פשוט כרוך ב"עבודה" משותפת של היונק והאם על הגדלת כמות החלב המיוצר, במשך 24-48 שעות. קפיצות גדילה מתרחשות בזמנים: שבועיים, חודש (או חודש וחצי), שלושה חודשים וחצי שנה. הממשיכות להיניק מדווחות על קפיצה נוספת בגיל שנה.

מאמינקה

New member
נוסטלגיה...

הקטנצ'יק התחיל לינוק רק ביום הרביעי בביה"ח, ואעפ"כ שכח כעבור זמן מה בבית איך לינוק מבקבוק. עד היום הוא לא יודע... לדברים טובים מתרגלים מהר

tookmy

New member
אצלי היא התחילה לינוק

בגיל כמה ימים, אבל עברה להנקה בלבד בגיל 3 שבועות. רוב הזמן קיבלה ממזרק, אבל היו כמה פעמים בודדות שנתתי בבקבוק. בגיל חמישה שבועות כבר לא ידעה מה עושים איתו... אחר כך נאלצתי ללמד אותה.

למעלה