תראו חברה יש לי בעיה הכרתי בחורה

SAPIR XX

New member
תראו חברה יש לי בעיה הכרתי בחורה

דרך הצ`ט היא הביאה לי מספר ודברנו לפני שבת רבע שעה כי היתי לחוץ עכשו אני רוצה להתקשר אליה אבל אני חייב לציין שאני דתי ואין לי נסיון עם בנות הבעיה שלי:שאני לא יודע מה לומר איך לדבר על מה אני יודע שיש הרבה על מה לדבר רק אני לא יודע איך להתחיל לדבר חוץ מ"מה המצב"וכ`ו תנו בקשה עצה בדחיפות?

smdar1

New member
עיצה מימני:

תיתקשר תגיד זה זה מהצ"ט מה המצב מה קורה..אני מפריע ,מה את עושה...שאלות עליה מה התחביבים איזה סרטים אוהבת איזה מוזיקה.לומר לה שאתה דתי האם מפריע לה(אם היא חילונית) וכן הלאה אל תיתבייש היא בדיוק כמוך בן אדם שום דבר לא שונה מימכם..היא מחרבנת כמוך עושה יש לה ידיים ורגליים ולב היא בסך הכל בן אדם..איין שוני.

גבי 2005

New member
תנסה להצחיק אותה ../images/Emo91.gif

בינתיים עוד לא נפגשתם אז אתה חייב לגרום לה לחייך אל תהיה שטותניק כי זה עושה רושם לא טוב בהתחלה אני חושף את הצד הזה שלי
רק אחרי חצי שנה אל תמשוך איתה יותר מדי זמן בטלפון כי כדאי לכם להפגש כמה שיותר מהר כי רק כימיה מינית משחקת פה תפקיד !!

smdar1

New member
גבי:כימה מינית עושה תפקיד?

גבי אמממ לאאאאאאאאא

גבי 2005

New member
בבלינד דייט רק חיצוניות משחקת תפקיד

לפחות בהתחלה זה ככה אם את יוצאת לבלינד דייט עם גבר מכוער את רק תרצי לגמור את זה כמה שיותר מהר ולא יעניין אותך שום דבר אצלו כי את לא תטרחי לבדוק

smdar1

New member
t,היופי חשוב אבל לא הכי חשוב

כי תאמין לי עם הוא קצת חמוד למה שלא אתןהיזמדנות כייף לי איתו והכל למה לא..רק בגלל שלא הכי יפה בעולם? ככה בחיים לא אמצע אהבה כי לא כולם יפים אז גם ללא הכי יפים צריך לתת היזדמנות. ואמרתה משהו על מין..מה קשור כימה מינית חחחח אתה הולך לבליינד דייט להכיר מישהי לדבר איתה לא לנערה לווי כימיה מינית חושב שהוא חחח באיזהו מעבדה חחח

גבי 2005

New member
כימיה מינית זה לא קשור לסקס

זה קשור לדברים על חושיים ששני אנשים מרגישים שהם נפגשים וחוץ מזה למה אני צריך נערת ליווי יש לי כמה שאני רוצה בחינם

היי

אפשר מלא דברים, לשאול אותה עליה על מה שהיא עושה, להתעניין, ישר גם היא תשאל אותך מה אתה עושה בחיים או מה אתה אוהב לעשות ותתעניין, זה כבר אמור להוביל לנושאי שיחה נוספים.. אתה יכול לספר לך מה עשית היום, אם קרה משהו נחמד, סתם בצחוק, השיחה לא חייבת להיות מעמיקה כל כך....העיקר שתזרום, ואם יש כימיה, אין סיבה שלא תזרום

smdar1

New member
../images/Emo45.gif היא חכמה באמת:)

וגבי:כימיה מינית עושה תפקיד אממממ עוד פעם לא אאאאאא חחחח זה לא העיקר אל תקשיב לו תאי המח שלו כחולים כרגע

גבי 2005

New member
סמדר יא מצחיקולית ../images/Emo6.gif

למה בפורום כולכן מתחבאות מהאמת??
צריך להביא לפה את סקאלי ומאלדר לחקור את התופעה העל טיבעית הזאת

smdar1

New member
גבי... ../images/Emo123.gif וקרואים לי רינה לא סמדר

זה דבר ראשון ודבר שני....מהההההההההההה? מיתחבאות מהאמת? אתה לא שפוי..בתאים הכוחלים שלך לא אני חחחח כימה מינית חחח אתם הבנים...כל התאים ישרפו אצלכם אבל רק הכחולים ישאירו בריאים.

גבי 2005

New member
ב-ס-ד-ר רק שאתן יותר שטחיות מאיתנו

את רוצה לגלות אם אני שפוי או לא ???!?!?!? בואי לחדר שלי ל 10 דקות ואני אוכיח לך שאני שפוי
וגם עוד כמה דברים ......

Rey De La Selva

New member
אח"כ אתה רואה באיזור מערב ראשון

בחורות מסתובבות עם שערות מרוטות וממלמלות "גבי.. גבי..."

למעלה