תראו את זה

אני מאמין בסמל השלום בשל ההומניות

אני מאמין בסמל השלום בשל ההומניות שהו מסמל! לא רק את הצורך לנסות ולהידבר תמיד! ביחוד בגלל ההומניות שהוא מסמל! את כבוד האדם וחירותו בגלל זה אני כל כך חסיד של האיש הזה אביב גפן אפילו שלפעמים אני לא מאמין יותר לפלשתינים ולהצהרות/כוונות שלהם אבל בשם הסמל הזה והאנושיות שבי אני אף פעם לא אחושב על דברים נוראים כמו עונשים קלוקטיבים לאוכלוסיה אזרחית ועוד שחיה בעוני מחפיר הסמל הזה בשבילי הוא מההוה יותר את ההומניות שבי ! והמחשבה שכל בני האדם שווים וזקוקים לרחמים ולכבוד! ובקשר לסמלים עצמם...יש לך אוסף נחמד ביותר יש סימלי פיס בתוך הקניון בחדרה.. יש שם כזו חנות קטנה עם שרשראות ראיית גם כמה סוגי פיס

גם אני. ואני לא מקשר את זה

לאהבה שלי לאביב, אני לא אוהב את הסמל בגלל אביב גפן ז"א. אהבתי את הסמל הרבה לפני שהקשבתי באמת לאביב, כשרק הקשבתי מדי פעם לשיר תקווה ושיר עצוב. אני חושב בדיוק כמוך. אגב, גם העגיל הזה שלי

התכוונתי שאחת הסיבות שאני אוהב

התכוונתי שאחת הסיבות שאני אוהב את אביב גפן זה מה שהוא דוגל בו המון הומניות וכבוד האדם! בגלל זה זו אחת הסיבות שאני אוהב ת'בן אדם הוא גם מחנך או יותר נכון מנסה לחנך את הקהל שלו לזה

אחותי נתנה לי אותם, לא יודע מאיפה.

אבל מה שמעצבן אותי זה שהיא "האמינה" בסמל הזה כשהיא הקשיבה לאביב, ועכשיו היא כבר לא רוצה את זה.

ככה זה כשאנשים אוהבים את אביב

כי זאת האופנה..... אני אישית ממש מסתייג מהגישה הזאת כמו שאביב אמר באמפי וואהל בעשור לאור הירח....

ואל כל המורים מגעילים

ולא כל המורים מכוערים בקשר לחתימה שלך .... אצלי בתיכון דווקא היו 2 מורות להנהלת חשבונות מה זה חמודות , צעירות ברוחן ובמראן , ומאוד סימפטיות רק שהן היו גדולות ממני באיזה 8-10 שנים דווקא התאהבתי בהן רציתי לדמיין שאנחנו נוסעים ביחד לבית של אחת מהן

למעלה