תראו את זה...

kapiti

New member
אופסססס

הייתי בטוחה שצירפתי.... http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3421461,00.html

kapiti

New member
OK

אז עכשיו שפתרנו את הדיסלקציה המפגרת שלי... מה אתם אומרים???

גדי40

New member
מה להגיד? גם טיפשה וגם מסכנה

שוחחה עימו מספר שבועות ולא עלתה על זה שזה עבריין מוכר? נאנסה ומסכנה וצריך להזהר, אבל איך לא עלתה על זה שהוא עברין ? להבא הזהרו , דייט ראשון רק באיזור שאפשר לברוח , אלא אם האינטוריציה שלכן מאפשרת לכן ללכת גם למקומות אחרים השיטה הכי טובה היום זה דייט במצלמה ( האינטרנט) לפני הדייט

ramoni1

New member
מה את רוצה

אם הם מקשקשים ברשת זאת הבעיה שלהם! כמו שבחורה מחפשת סקס שלא תבוא אח"כ ותיתלונן "מה אני זונה"?

kapiti

New member
מה הקשר?

לא כל קישקוש ברשת יגיע לסקס... או אמור להגיע לסקס... אבל בנות - (בעצם גם בנים) מעניין אותי לדעת מה אתן חושבות? בתור חבר'ה שנכנסים לאינטרנט כדי להכיר.... (ברור שאני בעד אחרת לא הייתי כאן) אבל זה לא קצת מלחיץ כ"ששומעים" על כאלה גברים? וברור שיכולות גם להיות נשים שמנצלות.... כנראה שרק אני חושבת שזה קצת מפחיד... / מלחיץ... / מדאיג....

ramoni1

New member
את תמימה?????

מי שמוביל לסקס זאת הבחורה ולאו ספציפית למיקרה הזה אני מדבר, אבל חאלס להיות תמימים! היום גם הבנות מחפשות סקס, ולמרות שהן אומרות שהן רוצות יותר מסקס... אבל בתאכלס, נו באמת בחורה רצינית מזהים מרחוק. למרות שגם בסטוץ ליפעמים אבל ליפעמים מיתפתח משהו

kapiti

New member
אני ממש לא

תמימה... ברור לי שגם הבחורה יכולה להיות מובילה כמו שם בחור... אבל מצד שני... יש בחורות שחושבות שכל היכרות באינטרנט (או בכל צורה אחרת) תוביל למשהו רציני... וזה לא תמיד עובד ככה... יש מיקרים שאתה פוגש מישהו לסטוץ ואחלה לכם ככה אבל ברור שזה לא יכול להתפתח למשה רציני יותר.... הבעיה היא שיש גברים שמנצלים את העובדה שיש בחורות תמימות. (וכמובן שכל מה שאני אומרת יכול להיות גם הפוך....) ומנצלים את המחשבה שלהן שאולי יקרה מפה משהו רציני... כולם מחפשים גם סקס - זה ברור! לא נראה לי שיש אדם בוגר שלא רוצה סקס... ואם כן אני אשמח לשמוע....

ramoni1

New member
אז מה הבעיה?

סקס זה דבר כייף!!!!!!!! אני בעד סקס חופשי ומי שרוצה שיהנה

kapiti

New member
ברור

שסקס זה דבר טוב (ועוד אני עקרבית....) אתה לא ממש יורד לסף דעתי....

ramoni1

New member
נשמה

אז מה כאן הבעיה לא הבנתי? תמיד הגברים לא בסדר? אנחנו אנסים? אנחנו סוטים? ועוד ועוד.... לא קצת מוגזם?

kapiti

New member
מה פתאום...!!!

נראה לך שאני אגיד דבר כזה...??? (טוב אתה כנראה לא ממש עם חיישנים ...חחחח לא מכיר אותי מספיק...) אני מדברת על כל הנושא של האינטרנט - בכלל לא על הקטע של הוא אנס אותה וזו רק אשמתו... אני רק אומרת שכל הנושא הזה כמה שכולנו משתמשים בו הוא מפחיד.... ואני גם משתמשת באינטרנט כדי להכיר אנשים... אבל זה עדיין גורם לי לחשוב פעמיים...

למעלה