תראו את הדוליז הראשונה שלי!!!!

eli20056

New member
תראו את הדוליז הראשונה שלי!!!!

מה אתם אומרים עליה? היא הראשונה שלי והיא ששקופה כי השתמשתי בפיינט שופ ולא בפוטו שופ שלי כי אין לו צבעים (בקיצר הוא דפקט!!)

Nagboom

New member
דבר ראשון, ברוכה הבאה ../images/Emo9.gif

דבר שני, אם את רוצה שיגיבו לך על הדולי תשרשרי אותה לשדח"ם, שמסומן באייקון
הכל ברוח טובה

Nagboom

New member
שדח"ם= שרשור דוליז חדשות מסודר.

ואם את נכנסת לאיפה שיש את האייקון -
, ואת עושה "הוספת תגובה" ומוסיפה את הדולי שלך, ןזהו

eli20056

New member
ו...

איפה בידיוק אני צריכה לעשות את כל זה? ואיפה מופיעה האייקון? והשדח"ם? אני לא מבינה כ=ל=ו=ם=!=!=!

Nagboom

New member
אממ.... אז ככה:

האייקון מופיע בהודעה הראשית. (אם תלכי בעמוד הזה להודעה ראשית שבה כתוב "שדח"ם+הודעת צומי" תביני. והכל את צריכה לעשות בהודעה הראשית של השדח"ם, כלומר, ללחוץ על הכותרת, להיכנס, ואז לעשות את כל התהליך ההוא. לעוד מידע את יכולה לשאול בשעוו"ה, שזה "שירשור עזרה ומשהו הדדי". נראה לי תלכי לשורה הזאת שזזה למעלה ותלחצי על "מדריך הפורומיסט לגלקסיה". אני מאמינה שזה מסביר די טוב

o0Invisible0o

New member
אולי חשבת פעם שזה לא הפוטושופ, אלא

שאת פשוט לא יודעת איך להשתמש בו?
[הכל ברוח טובה, כן?] ברוכה הבאה! אני איילת, בת 18..>< השדח"ם זה שרשור פה..במקרה הזה חפשי הודעה שהכותרת שלה היא "שדח"ם+הודעת צומי
[?]" את נכנסת אליו, מגיבה להודעה הראשונה בו [זאת שמכילה את הודעת הצומי וכללי השדח"ם] ומצרפת את הדולי עם איזכור בייס [האתר ממנו לקחת את הבייס
] בקשר לפוטושופ נסי להעביר את הבייס למסמך חדש ועליו לצייר את הדולי.

eli20056

New member
לא...

כנראה מה שיש לי זה לא גרסה טובה.. יש לי את 8, אבל אין צבעים....... וב-7 דווקא יש אבל הוא דיי ישן....
ומהאתר שלקחתי ת'בייס: http://www.pinkland.net/ זהו... ואני עדיין לא יודעת לשרשר את ההודעה...
נרשמתי רק אתמול..

8 זאת הגירסא הכי טובה @.@../images/Emo21.gif

יש לך רק גווני אפור? שאלומ, אני אינסה בת 12 :]

eli20056

New member
כן...

רק גווני אפור, ואאני יודעת שיש לבחור גוונים אחרים חוץ מאפור.. אבל זה לא עוזר!!!!!!!!!!!

טוב, אז ככה: ../images/Emo21.gif

image> mode> RGB colors בהצלחה!! ;] דרך אגב- רוב הבנות פה מציירות דוליז בצייר, התוכנה הפשוטה הזאת שבאה יחד עם הוינדוס :].

o0Invisible0o

New member
אולי צילום מסך של הפוטושופ שלך

יעזור? כי ברור לך שאין מצב שלפוטושופ פשוט אין צבע..
והצלחת להבין מהו שדח"ם?

8ar8ie

New member
נצל"ש../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo26.gif

מישי פה? בא לי מירוץ לילי! אם שני לא פה מותר למישי אחרת לעשות?:(

האגוש

New member
יוו איזה סיבוך

תפוזונעעע ניסיתי לכתוב "לא מנצלש"ים הודעת "אני חדשה" , לא?

../images/Emo176.gifרשמת הודעה מהירה

ואז עברת לרגילה, נכון? כי אז הוא פשוט מוחק מה שאחרי תווים מסוימים אין לו לב ;[ באמת

למעלה