תראו איפה היינו ולאן הגענו...

• פותח הנושא fazer
  • פורסם בתאריך

fazer

New member
תראו איפה היינו ולאן הגענו...

כשרק הגעתי לפורום, לא זוכר מתי בדיוק זה היה, היה את YNET, היה את תפוז וזהו בערך כמדומני... מאז נפתח CF ע"י פורשי הפורום שחיפשו בית אחר, עקב אי-אלו דברים שקרו. ומ CF קם פלג קטן וקיצוני שהקים ביחד עם בוגד מ YNET (ששורץ גם כאן לפעמים) את פורום PSI, ואז מ CF קם פורש מפורסם נוסף (ובחור מוכשר בלי קשר) והקים את פורום מוטוריקה (והיד עוד, כנראה, נטויה)... בקיצור - נכון שחלק מהפרישות היו על רקע סכסוכים לגבי הדרך הנכונה, אבל משני פורומים גדולים הפכנו לחמישה, שכל אחד מהם מנוהל ע"י אנשים שאני מכיר אישית, ומעריך מאוד כאנשים שמסורים לתחביב הזה שלנו, אנשים שהם ידענים גדולים ושכיף לקרוא את שהם כותבים. אתם שואלים למה אני כותב את ההודעה הזו? כמה סיבות: א. אני חושב שמגיע למנהלי כל הפורומים הרבה מאוד
על התרומה שלהם לקידום התחביב שלנו. ב. פתאום אתמול כשחשבתי על כל הנושא, הגעתי למסקנה שכמה שאנחנו מקטרים - התחביב שלנו פורח וגדל, אפילו בלי שנרגיש, וני מקוה שזה ימשיך בדרך הזו. Fazer

© DrorZi

New member
אני לא פרשתי ואני לא רב עם אף אחד

אני מפרגן לכל מי שפותח עוד פורום ואני מארח את כולם בשמחה. תמיד ימצאו כאלה שלא יאהבו דרך ניהול כזאת או אחרת, אני מאמין בדרך שלי ושמח שלפחות חלק מהקהל בפורום אוהב אותה ולאלה שלא אני שמח שיש להם לבחור בין מבחר פורומים גדול.
דרור זי, תודה.

כRובי

New member
ואני "זכיתי" לשבת בצד

ולראות איך הכל מתפתח מהגזע הראשי שהיה פורום "מכוניות ואופנועים" ב-IOL ז"ל...(פורום אותו ניהלתי עד לפיצול הראשוני שלו - אני נשארתי לנהל את אופנועים, ג'רמי, שהיה גולש בפורום, הפך למנהל ענף המכוניות) פורום "מכוניות ואופנועים" של IOL (ז"ל): האבא והאמא הרוחניים של רוב פורומי הרכב והאופנועים הדומיננטיים ברשת..

כRובי

New member
ועוד קישור מהתקופה ההיא

(שלאחר החלוקה הראשונית) לחצו כאן (אבל צריך סבלנוץ)

fazer

New member
"הסדנה הרומנית ליונדאי אקסנט, בחסות

דרורזי
ולחשוב שעם "הכשרה" כזו הוא נוהג עכשיו בקליאו ספורט... פחד אלוהים. FAZER

Rשף

New member
הבעיה שאני לא זוכר את הכנוי שלי

Rשף הוא אילוץ של תפוז, וב IOL כתבתי מעט מאד ופשוט שכחתי את הכנוי שלי

Aדי

New member
זה עוד צעיר...

ירון קורע (זורע, קסדה ירוקה
) הביא לפני כמה חודשים קישור לפורום הראשון שלנו ב- IOL "מכוניות ואופנועים" הזיכרון שלי לא משהו אבל אתה ניהלת את הפורום ההוא עם מייקי (אני ממש מנסה לנבור בארכיון בראשי...). מה שאין סיכוי שאני אשכח זה את ההתנצחויות הבלתי פוסקות שלי עם אהוד על האימפרזה ט'
. אחריו בא היורש אודי, שמדי פעם מציץ כאן בפורום...

כRובי

New member
שלילי

מייקי ניהל לצידי את פורום האופנועים כאן בתפוז, חצי שנה בערך לאחר שעברנו הנה... (עד אז, ניהלתי תמיד לבדי)

כRובי

New member
תחת הלוגו הקודם של תפוז

והפורמט הנעים יותר לעין של הפורומים - הנה תמונת מסך עם קישורים פעילים, של נובמבר 2001.. (והנה הוכחה לכך שניהלתי לבד
)

Aדי

New member
אתה בטוח?

אני זוכר שלא ניהלת לבד את פורום "מכוניות ואופנועים" הראשון שהיה ב- IOL... ג'רמיה איפה אתה? שפוך קצת אור על העניין...

pomelit

New member
את מכוניות ואופנועים

הראשון, לפני הפיצול, ניהל נירו. אחר כך הוא קיבל אוטו מהעבודה, ובמילא היה צריך לפרק את הפורום לשני פורומים...

Aדי

New member
טוב לראות שאת עדיין כאן בסביבה ../images/Emo13.gif

איפה נירו היה בשרשרת המנהלים אני ממש לא זוכר,אבל אם את זוכרת שהוא קיבל רכב מהעבודה וכו' אז אני לא אתווכח (אני בענייני זיכרון לא טוב
).

כRובי

New member
../images/Emo45.gif אכן...../images/Emo13.gif

ואח"כ הניהול עבר אליי, אח"כ הפורום התפצל, אח"כ IOL התאדו לתוך וואלה! ועברנו לוואלה (פורום האופנועים) ותוך פחות מחודש (למיטב זכרוני) גויסנו לתפוז. אחרי כמעט שנה, צורף מייקי לניהול עימי, כאן בתפוז.

כRובי

New member
שלילי

מייקי ניהל לצידי את פורום האופנועים כאן בתפוז, חצי שנה בערך לאחר שעברנו הנה... (עד אז, ניהלתי תמיד לבדי)

שי ז.

New member
קודם כל אתה צודק ובאמת מגיע

לכל המנהלים
על עבודתם. אם תשים לב בכל הפורומים מופיעים אותם האנשים עם אותן השאלות ואותן התשובות כך שלמעשה מדובר בפורום אחד עם 5 העתקים.

שי ז.

New member
ועוד דבר

צפה בקרוב לביקור אשיות בפורום שיכולה להזיז הרבה מאוד בנושא הספורט המוטורי.

למעלה