תקשיבו רגע זה חשוב...

fur7

New member
תקשיבו רגע זה חשוב...

טוב אז יש לי כלב , ביגל , בן שנתיים. כשמשחררים אותו בגינה הוא הורס הרבה דברים (הוא קרא כבר ממטרות , צינורים , מזגן , ועוד) מה שאומר שאני לא ממש יכולה להכניס אותו לבית.. מה שקורה הוא שנוצר מצב של קשירה...יש לו שרשרת ארוכה , והוא יכול להסתובב.. אבל אני רוצה שהוא יהיה חיית בית.. גם לפי מה שקראתי במאמר קשירה זה נזק נוראי לכלב... אני לא יודעת מה לעשות.. אני מנסה ללמד אותו דברים ולאלף אותו אבל לא ממש הולך לי ואני לא חושבת שהוא מספיק קטן בשביל אילוף מקצועי.. אני לא יודעת מה לעשות , אני רוצה שהוא יהיה איתי בבית אבל גם אבא שלי לא יכול ממש , כי אין לו אפשרות לקבל טטנוס.. וזה מסוכן לו אם הכלב ילקק אותו או יגע בו אני יכולה לנסות לחנך את הכלב לא לגעת בו , אני גם מנסה לחנך אותו לדברים אחרים וזה.. אבל אני רק נפגעת.. למשל היום ניסיתי לאלף אותו קצת..אבל לא ממש הלך לי כי הוא לא הכי הקשיב... אני לא יודעת מה לעשות הוא בגינה...אני יוצאת אליו דיי הרבה ומשחקת איתו.. הוא יוצא לטיולים בערך 2-3 פעמים ביום יש לו הרבה אוכל ומיים והוא גם מקבל סטייקים נגיד שאריות וסה בנוסף לאוכל וצ'ופרים , יש לו צעצועים אני לא יודעת מה לעשות , אני רוצה שהוא יהיה חיית בית האם גיל שנתיים זה גיל מאוחר מכדי לאלף אותו?

fur7

New member
ויכול להיות שעכשיו תתנפלו עליי

כי אני קושרת אותו אבל אני באמת לא רוצה להשאיר אותו קשור וכרגע אין לי ממש ברירה.. אני רוצה לאלף אותו כדי שהוא יכול לשהות בבית

fur7

New member
ואם הייתי יכולה

הייתי משחררת אותו בבית הבעייה שלא כל כך מרשים לי כי הוא לא מאולף והורס הרבה דברים...

נו אז למה את מחכה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

קחי אותו לאילוף וכמה שיותר מהר
גיל שנתיים זה ממש לא גיל מאוחר לאילוף
אני בטוחה שהוא יכול להיות כלב בית מקסים. בהצלחה

fur7

New member
אוק..

אני מקווה שההורים שלי יסכימו.. והוא אצלי שנתיים.. הוא נולד ב20 למרץ..2002 אם אני לא טועה..

למעלה