תקשיבו יש לי איזה 350 מדבקות

תקשיבו יש לי איזה 350 מדבקות

שאני רוצה למכור . יש מישהו שרוצה לבוא לקנות ממני תבוכטה ? אתם תבואו תקבלו תבוכטה הזאתי תמורת 100 שקל .

אני רוצה לקנות אותם ..

אבל כאילו אני יכול רק בדואר ... אני לא יודע איפה אני גר .. ואני לא סתם יבוא.. תשאל את שרון שאני אמין ..

יש לך רצונות אה כנס

את הבוכטה של 333 מדבקות מכרתי כבר לקובי99999 . אבל זה בסדר יש עוד בוכטה של לפחות 100 שתשמח לנחות אצלך תמורת 50 שקל לפחות .

E442

New member
אקוואדורס

אני מוכרח להגיד שבאמת הפתעת אותי. קודם כל אומר לי "לסתום ת'פה" , ובפעם השנייה , מוכר כדור ששווה 40 שקל , ב-100 שקל. זו חוצפה. דווקא חשבתי שאתה בן אדם רציני - אך מסתבר שטעיתי.

בוא תמצוץ

מי אתה בכלל מה אתה רוצה ממני אה ? היום קובי לקח ממני 333 מדבקות ונתן לי 50 שקל ואתה טענת שזה לא שווה כלום . הגיע באמת הזמן שתסתום תפה שלך . אתה מדבר יותר מדי .

E442

New member
נדב

תראה , אתה כל כך מטומטם. בכל משתמש שאתה פותח רואים את שפת הדיבור שלך. אתה פשוט מפגר. אני יודע שאתה נדב אז אין צורך להכיחיש. או שאתה כל כך מטומטם עד שתנסה להכחיש למרות שיודעים שזה אתה.

../images/Emo6.gif

שחרר שחרר לחץ

תירד קצת מאהובך הממחושב ( המחשב שלך ) תן לו קצת נחת כל היום הוא דולק אצלך . =( מסכן תן לו קצת מנוחה ואני רציני תלחץ על כיבוי תכבה אותו קצת .

E442

New member
נדב

אתה לא צריך להיות במקום שאנשים בגילך צריכים להיות ... ? כן , אני מתכוון לצבא

E442

New member
מה באמת ?

זה לא מצחיק וזה לא טוב. מה , לא חשוב לך להגן על המדינה שלך ? או שיותר חשוב לך לקנות מדבקות במקום חעזור לאנשים שנהרגים ?

איתי

אף אחד כאן לא שווה שאני אהרג בשבילו . המדינה הזאתי לא עושה בשבילי כל כך הרבה שאני צריך להיהרג בשבילה .

E442

New member
נדב

אני לא מזלזל בדעתך. בסך הכול , אתה בן אדם בוגר יותר ממני , ואני מכבד את דעתך (אף על פי שקשה לך להאמין). עשה מה שאתה רוצה , אלו חייך. וחוץ מזה , אף אחד לא ביקש שתהרוג/תיהרג בשבילו.

למעלה