תקשור זה גם - קשר.

תקשור זה גם - קשר.

זה ברור שיש קשר אמיתי וקשר שיקרי אבל יש גם חברות אמיתית וחברות המבוססת על שקר. מעניין אותי לדעת מדוע בחרת לעשות את ההבדלים האלו דווקא. (דרך אגב, אפשר לראות במילה "התחברות" גם שורש של בחר. מישהו- בחר בך להיות לו לפה). המון הצלחה בפורום. יעל

luckdragon

New member
אם אפשר

להשיב על "מישהו- בחר בך להיות לו לפה" דעתי - לנו כבני האדם ניתנה זכות בחירה,לי היתה אפשרות להתחבר עם ישות ברמה מסויימת,אני פחדתי,לקיים מגע עימה וזה יכול אחת מאלף סיבות,והסיבה שמכילה את כל ה 1000 היא פשוטה,לא הרגשתי מוכן מתוכי לקיים קשר עימה. ואולי שקר רק כאשר אתה מרגיש מוכן, אתה עם עצמך,אתה חווה ומאפשר זאת,לפעמים בצורה בלתי מודעת... אבל זה קורה,ולדעתי כולם יכולים להתחבר.. המהממ אם שוב למישו יש הארות הערות אשמח לשמוע.. :)

שלום לך דרקון מזלי מואר שלי../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif

אמת נכון יציב וקיים כל שכתבת נכון צריך להרגיש מוכנים להתחבר עם המדריך וצריך לוודא שהוא אמנם בא מהאור הגדול ונכון שכל אחד יכול להיות מחובר- אך צריך לעבור תהליך של פרוק קליפות נפש- וחומות אנוש- כי אחרת לא נהיה כלי נקי לחיבור עם עוצמות גבוהות- ולכן קיימים כל כך הרבה מתקשרי שקר- שמחוברים עם------כי הם לא עושים ראשית את העבודה בפנימיות שלהם------- ולזה אין מקום אצלנו ילדי האור והרשה לי להודות לך על התשובה היפה כל כך והציור המדהים ששלחת לילד בערך- איך עושים את זה? ממש יפה תודה שאתה בן משפחה בפורום הזה מבורך תהיה על כך יקר שיהיה המשך מאושר ומואר אלינורה אביגיל שורץ

yb10

New member
תרשו לי להוסיף

המדריכים נמצאים כל הזמן לעזור לנו באהבה ובחמלה. רק לעיתים נדירות אנו מבחינים שאכן המדריכים שותלים לנו רעיונות או מחשבות נעימות. אני חושב שכדי להיות יותר מודע לנוכחותם זה פשוט לחשוב עליהם ולהרגיע את הרטט הפנימי שלנו (אפשר גם עם מוסיקה), ברגע שהרטט שלנו מתקרב לרטט של המדריכים נוצר תקשור מודע. המדריכים באים ממקום מלא באהבה ובחמלה וזו האנרגיה שאליה צריך לכוון. אם לא בא לכם אז פשוט תמשיכו בענינים שלכם. שלכם.

yb10../images/Emo39.gif

שלום לך אני מסכימה עם כל מילה שכתבת- וגם אמרת הכל כל כך יפה ובדרך אור נעימה תבורך והלוואי שרבים היו מבינים שהאל ברא אותנו בחן בחסד ברחמים ובאהבה ולכן זה התדר שהמדריכים המוארים מכירים ורק כשנהיה בתדר הנכון הם יוכלו להתחבר אלינו- ובנו שתהיה לך שבת שלום ותודה על הצורה הנפלאה שאמרת את דבריך כאן אתה בן למשפחה המוארת שלנו- ומוזמן ואפילו מתבקש לאמר את שלך הרבה= למען נחכים ונלמד כולנו בכבוד רב אביגיל

yb10

New member
אביגיל

תודה על המילים היפות. אני בד"כ לא כותב בפורומים, אבל כעת אין ספק שאקח חלק. אני מברך על הפורום הנפלא הזה. אני נוכח לגלות מדי יום שרבים וטובים מחפשים אחר האמת ומי שמחפש מוצא גם תשובות. האמת נמצאת בכל מקום רק צריך להביט ולהשכיל, האשליה מעוורת אותנו אבל לבסוף אנו מוצאים תשובות לשאלות, שהרי בסה"כ באנו לכאן ללמוד. שתהיה לך שבת שלום, יובל.

יובל יקר-שבוע מבורך לך../images/Emo39.gif../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif

ברוך אתה יובל על המילים הנכונות- ועל הצורה היפה שכתבת אותם- ותודה יותר מהכל שבחרת בפורום המשפחתי והמואר שלנו להביע את דעותיך- אני רואה זאת בכבוד והערכה ועל כך הברכה והתודה שיהיה המשך שבוע מאושר ומואר- ותמיד תמיד בבקשה האר את אורך וחבר אותו לאורנו בחיבוק דב ענק אביגיל

שבוע טוב- יעל של עצמה../images/Emo42.gif

נכון יעל יקרה כתבת ואמרת נכון-- בחרו בי- או בדרך שאני רואה זאת- נשמתי בחרה ביעוד ובתפקיד זה לפני בואה לגלגל זה- יש חוזה שהנשמה עושה שם בשמים לפני בואה- חוזה שאותו היא מיישמת בכאן ועכשיו- ומי שמחובר לנשמתו יודע טוב טוב את יעודו ולא הולך במעגלי החיים אחרי זנבו מפעת חוסר מודעות בישום יעודו את כותבת שיש חברות שיקרית- אז יעל יקרה- אחרי שנים רבות של התנסויות בנושא האמיני לי היום אני כבר מרגישה שיודעת מה אמיתי מואר ונכון- ומה לא מקווה שעניתי לך- מאחלת לך המשך מאושר ומואר ותודה שאת גולשת ומשתתפת בפורום המשפחתי המואר שלנו כאן אולי כדאי שתיכנסי גם לאתר שלי ושם תוכלי ללמוד הרבה על כל מה שקשור לחיבור ולרוח בכבוד רב אביגיל

למעלה