תקשורת המונים וסיכומים

BellA עלמה

New member
תקשורת המונים וסיכומים

יש לי את הסיכומים של אתר אקדמיה האם לדעתכם הם טובים? האם אפשר להסתפק רק מהם? באופן כללי זה אתר טוב? אני למדתי ממנו גם לפסיכו' של המינים חוזרת ללימודים

BellA עלמה

New member
שאלה כללית

האם כדאי ללמוד מסיכומים שיש באתרים מניהם או לטחון את הספרים?(3 ספרים אם לא יותר)

לדעתי

כדאי ומומלץ מאוד ללמוד מהספרים. אני קוראת ומסכמת מהספרים במחברות מעבדה. לכל 2 יחידות מחברת. כשאת לומדת מהספרים את גם מעבדת יותר טוב את החומר. וחוץ מזה,אני מניחה שהלכת ללמוד מה שמעניין אותך,אז שווה להשקיע בזה.

BellA עלמה

New member
הקורס שאני עושה עכשיו

ממש לא מעניין אני עושה אותו כי אמרו לי שהוא "קליל" הספרים פשוט מרדימים אותי ניסיתי ללמוד מהיחידות הקוליות (קובצי קול) אבל זה יותר גרוע. אני מוצאת שהסיכומים קצרים ולעיניין.

לגבי תקשורת המונים?

אני לא ראיתי את הסיכומים שיש באקדמיה אבל אני למדתי לבחינה ע"י קריאת המחברת,ובמקביל על שאלות שיש בספרים .. היו לי גם סיכומים(לא יודעת אם מהאקדמיה) אבל ראיתי שזה מה שיש במחברת

BellA עלמה

New member
סיכומים באופן כללי

אי בעיקר לומדת מהם ניסיתי ללמוד מהיחידות הקוליות שנמצאים באתר הקורס ושזה שיעמם אותי לאללה. ניסיתי גם מהמחברת ואותו כנ'ל מעדיפה ללמוד מהסיכומים כרגע

123dagmaluach

New member
זה תלוי בקורס ובאדם

יש הרבה קורסים עיוניים שיש בהם מאסות של חומר ולפעמים עדיף פשוט ללמוד מסיכומים. יש קורסים ריאליים שאין לספרים כמעט ערך כמו מיקרו, סטטי וכו. יש קורסים שיש לך מנחה מעולה והמחברת תספיק לחלוטין ויש קורסים שיש בהם המון סיכומים והמון חומר מהכיתה ואתה כל כך לא מבין כלום שחייב פשוט לגשת לספרים כי הם בסופו של דבר מסבירים הכי טוב את החומר בצורה מקיפה ועם דוגמאות. ההמלצה שלי היא לאורך הסמסטר כן לנסות ולקרוא את הספרים ולראות איך מסתדרים איתם ולקראת המבחן לאסוף כמה סיכומים, להשוות אותם עם המחברת ולראות מה עדיף וכמובן שאם יש זמן אז עדיף להכין לבד את הסיכום כי ככה לומדים הכי טוב.

BellA עלמה

New member
ניסיתי

לילמוד מהיחידות הקוליות לא החזקתי מעמד עברתי לסיכומים

סיכום

מחברת מעבדה זו מחברת דקה בגודל A4. ואני פשוט קוראת את היחידה ומסכמת את עיקר הדברים במחברת. ישנם קורסים שאני ממרקרת(כמו בפסיכולוגיה פיזיולוגית),וכותבת לי נקודות עיקריות במחברת ספרייל קטנה. אך לרוב אני מסכמת במחברות מעבדה.

למעלה