תקראו לי מפגרת (טוב, אל), אבל...

תקראו לי מפגרת (טוב, אל), אבל...

אני לא מהאנשים שנוטים לצפות בטלוויזיה ממש, גם לא תכננתי לראות את התכנית כי לא ידעתי על קיומה, עד ששני הזכירה לי. דוסון קריק, דוסון שלנו חזר. אני מאושרת. אני חושבת שזו אחת מהסדרות היחידות שנשארתי דבוקה למסך בכל אחד ואחד מהפרקים, ואפילו הקלטתי את כולם, מצד שני, נראה לי שאני גם היחידה, אבל דוסון זה עוד אחד מהדברים החביבים האלה שאתה חייב לצפות בהם באדיקות, לפחות בשבילי. כל מקרה היה אתמול פרק ממש מקסים של דוסון, התאהבתי בהם כל-כך מחדש, אחרי ששנה כבר שכחתי מהם לגמרי. סלחו נא, אבל אין כמו דוסון קריק, אמנם סדרה סוריאליסטית והזויה למדי, אבל בשבילי זו הסדרה הכי מאגניבה והכי מתוקה שבעולם... זכרו - יום א, 9:10, ערוץ 3, ואם יש לכם יס, אז זה לא ערוץ 3 כנראה, או משהו... think floyd מיכל

Black Star

New member
אוח, בדיוק רציתי לכתוב על זה :)

דוסון הייתה ה-סדרה שלי בכיתה ט` (כשהיא התחילה). שנה שעברה כבר התחלתי להתייאש ממנה, העונה השלישית אמנם הייתה מלאה הומור, אבל כבר לא היה להם מה לעשות עם עצמם והיו שם דברים הזויים מדי. ובכל זאת, לראות את ג`ואי ופייסי יחד שווה את הכל. ואתמול? אתמול כל כך החזיר אותי להרגשה של לראות פרקים מהעונה הראשונה (והמצוינת). פרק טוב, היה אתמול. וזה גרם לי לנבור היום קצת בקלטות הישנות שלי- כן, יש לי את כל הפרקים :) יעלי.

rastotman

New member
לא יודעת-

אני נהניתי לראות את הפרקים הראשונים, אבל הייתי בערך בכיתה ז`. בכל מיקרה ראיתי כימעט את כל הפרקים או אולי אפילו את כולם כי אין ממש תחרות בשעות האלה, ובזמנו לא היה אינטרנט בביתי המפגר אחרי שאר העולם. בכל מיקרה- מה שרציתי להגיד ולא היה לי נעים להעלות את זה [אתם מכירים אותי, תסביכי הארי פוטר וכאלה], זה שפייסי קירח- בררר...

flowr..

New member
אז אולי את תוכלי לעזור לי...

כתבת שהקלטת את כל הפרקים, נכון?.. אז את במקרה יודעת איך קוראים לשיר שהיה בפרק בו אנדי כעסה על פייסי ופייסי בא וטיפס על החלון שלה? (זה פרק קצת ישן...) כי אני מחפשת את השיר הזה כבר די הרבה זמן.. זה שיר נחמד.. את השיר שהיה אתמול כבר הצלחתי לברר... David Grey-This years love זה שיר יפה. אני לא מתה על התוכנית הזאת, זאת תוכנית נחמדה סך הכל, אבל השירים שיש שם לפעמים ממש נחמדים. בכל מקרה, מיכל, אולי במקרה יש לך מושג איך קוראים לשיר שהיה בפרק שדיברתי עליו?... בתודה- flowr..

פייי... נבירה בעונה השנייה...

אין לי מושג באיזה פרק זה, אבל אני זוכרת את אותה הסצינה את גם יכולה להכנס ל- www.dawsons-creek.com ויש שם קישור לאיזה פסקול בדיוק שמו בכל פרק, אז פשוט חפשי את אותו הפרק, הוא איפשהו בעונה השנייה, מקסימום אם את לא זוכרת איזה פרק, פשוט חפשי בתקצירים, יש לכל פרק מכל עונה תקציר... ואז על פי זה חפשי. think floyd מיכל

*may*

New member
דוסון

זה באמת סדרה מעולה אחת הטובות (אחרי חברים כמובן). אמנם אני לא הקלטתי כל פרק ופרק אבל הסדרה בהחלט גרמה לי להיות מאושרת לפעמים. אתמול היה פרק ממש ממש ממש מקסים של דוסון. פייסי וג`ואי ממש חמודים ביחד .. ודוסון.. דוסון הוא סתם מגעיל שבא להקיא ממנו. (ראית אותו על חוף הים בלי החולצה? בעעעעעע) חוץ מזה שהוא כבר נמאס עם הדביליות שלו. אבל הסדרה עצמה היא ממש ממש מקסימה.. מחכה ליום ראשון הבא ! מעיין.

kirk hammet

New member
סליחה על גסות הרוח

אבל אני חייב לומר - איכססססססססססססססססססססססססססססס ! דוסון היא סדרה פשוט מגעילה , ממש מגעילה , ואני לא יודע כמה היא משקפת חיים של בני נוער , בכל זאת ף הם ניסו להראות את כל הדברים הרעים שיכולים לקרות אצל שש אנשים או משהו כזה , קצת יותר מדי ..... פשוט איכסה ! אני אומר - sitcom RULEZ מה לעשות אני אוהב קומדיות

למעלה