תקראו טוב טוב את ההודעות שלכם

תקראו טוב טוב את ההודעות שלכם

תקראו טוב טוב את ההודעות שלכם ותבינו למה לא יהיה פה שלום לעולם. כי אתם גזענים. אמרתם לי ללכת לדפוק חמור, אמרתם לי ש 95 מבני עמי דפוקים גנטית. מעניין מה היה קורה אם היו אומרים דבר שכזה נגד יהודי. תבינו כל השנאה שהצטברה בקרב ערביי ישראל לא באה סתם. לא נולדים שונאים, כל התינוקות טובים. זה בגלל הגזענות שלכם והאפליה, בואו לכפר שלי ותראו איך חיים בביוב ומחרבנים לחור. תחזרו ותקראו מה כתבתם ותחשבו מה היה קורה אם הייתם מיעוט באיזו מדינה וכך היה מדברים עליכם ובני עמכם.

אין לנו לאן ללכת

זו הארץ היחידה שלנו לכם יש עוד מלא מדינות של ערבים ולנו רק משולש קטן שגם אותו אתם רוצים לקחת אז איך לא נשנא אותכם?!?!? אחרי שאתם :רוצחים , שורפים , הורסים , שוברים, מפוצצים אותנו (וזה רק חלק מהרשימה) רק אל תצפו שנאהב אותכם!!! אתם שולחים ילדים קטנים להלחם בנו ומתפלאים ----- ``איך זה יכול להיות שאתם הורגים ילדים קטנים?`` אם זה היה נורא אז חכו להמשך ירושלמית

markrin

New member
אל תתבכין-הקוזאק הנגזל !!

זה שאמרו לך לדפוק חמור-רק עשו איתך חסד זה שאמרו לך ש 95% מכם מוטציות גנטיות הכל מבוסס על מחקר ועובדות. אתם הבערתם את הבעירה בכל מקום-אז אל תבכו שזה שורף . עוד לא קרה מקרה אחד שקם יהודי להרוג ערבי. תמיד זה בעיקבות איזה פיגוע,או שהשתן עולה לכם לראש. אף אחד לא רצה את המצב- הראיס קיבל כמעט הכל במתנה מברק.. אבל החליט לבעוט בדלי. תאמין לי,הוא בקבוצה של ה- 95%. כי מבן-גוריון ועד ברק..עוד לא היה פראיר כברק. אבל פראיירים לא תמיד מתחלפים. הטמטום שלנו,כישראלים - לא יחזור על עצמו עוד הרבה שנים.

הקטנה

New member
תגובה לאליהו

אליהו - עם כל הכבוד- נביא כנראה לא!!!!! מה יש לאנשים לעשות בשטח כשיורים ועוד עם ילדים????? זו היתה תלונתנו נגד האב שהביא את בנו למות בצומת נצרים? נכון, ארץ ישראל וכו` - אנשים לא הולכים היום לקניונים כדי A. מה יש לכם לחפש שם פרט לפרובוקציה. חם בשטח גם בלעדכם!!!! דם חיילי צה``ל לא חשוב לכם. מבחינתכם שייהרגו - רק שארץ ישראל תהיה שלמה ואתם ``תראו`` לערבים. הנערות היפות שמאוכזבות מחכך שצה``ל לא הגן עליהן - שרות לאומי אתן עושות? חוץ ממה שאתן חושבות שאתן תורמות למדינ מה עוד אתן עושות? גורמות להרג חיילים בשטויות שלכן.... לכו להזדיין אולי זה ינקה חכן את המוח.

markrin

New member
תקשיבי טוב קטנה,לפני שאשים לך קטנה

ראשית-תשלחי את עצמך וחברותיך להזדין עם ערבים תפסיקי לגדף חנונה שמאלנית-כי זמנכם עבר !! מידי כמה שנים אתם מגיחים מהחורים להנהגת המדינה ומביאים רק אסון על אסון. ותמיד הימין צריך להציל אתכם ואת כולנו מידיכם השמאליות. כמוך אני אוכל עשר רק לארוחת בוקר. אני בטוח שלא עשית צבא מטעמי מצפון עלאק. זכותם של יהודים לטייל בכל מקום ולא רק לערבים מותר להכנס לי בתחת. רוצה שאקנה לך מזוודה יחד עם אביב גפן ?

רק חסר לנו מלחמת אחים

רק חסר שנתחיל לריב אחד עם השני את זה אפשר להשאיר לאחר כך

amor

New member
שאלה לקטנה במח?

האם גם בגילה התושבים עשו פרובוקציות ? האם את קטנה רק במח או בעוד מקומות? חוץ מהמח את גם קטנת אמונה ותפיסה אז לפני שאת מפליצה הגיגים תבדקי שאין בני אדם בסביבה כי זה ממש מסריח .

בופאלו

New member
ההי פגוע

תגיד לי האיזה מדינה ערבית יש יהודי בממשלה תגיד לי למה אתם אוהבים לחיות בליכלוך למה אתם לא מנקים תראה לי מדינה ערבית מתקדמת תראה לי שאתה רוצה קידום תראה קודם אתה ולמה בהפגנות אתה שולח ילדים ונשים ולא בא לבד

למעלה