תקראו, ותפנימו

תקראו, ותפנימו

אני ילד בן 13. כן, כן, ``בסך הכל`` ילד. ואני רוצה להגיד שמתחיל להימאס לי מכל המצב הזה אבל ממש! נמאס לחשוב שאלות כמו `נקווה שבפיגוע מחר ומחרתיים לא יהיו הרוגים` או: `אולי מחר הפיגוע לא יהיה רציני` כי הרי זה ברור שתמיד `מחר` יהיה פיגוע. כל יום יש פיגוע!! די!! נמאס!! נמאס לי!!! נמאס לי שהחרדים הדתיים המטומטמים יושבים בחיבוק ידיים כאילו זה לא נוגע אליהם, נמאס לי מאריק שרון, שאם הדבר הזה נחשב ימני, אז מה זה שמאלני.... נמאס לי מעראפת הבן זונה, ובינתיים, כל מה שנשאר לי לעשות זה להמשיך בשגרת החיים הדי מפחידה, ולשבת ולחכות עד הנקמה המתוקה של ישראל בערבים. כי הרי זה יגיע יום אחד. ולכל התמימים שחושבים שהשלום יגיע, אז תמשיכו לחכות לו, כי הוא לא יגיע. הנקמה היא שצריכה להגיע. הנקמה על עשרות ההרוגים בכל שנה, הנקמה על כל הסבל, על כל הדם והפצועים- על הכל. וכן, אני ממש מחכה שהנקמה תגיע. כי מתישהו, לכל העולם יימאס מעראפת ומחבריו. כל העולם יתאחד ויהרוג את החולי נפש האלה. ואז, חיי יהיו שלוים הרבה יותר. כן , כן, לא בדרכי שלום- פשוט להרוג אותם!

אה

New member
בחור חמוד תתקשר ל-

1800550300 ותקבל תשובה אמיתית למה זה קורה לנו

hreuven2

New member
אתה כמו הילד בבית הכנסת שלא ידע

להתפלל ושרק ותפילתו התקבלה בשמים. יש לך שכל והבנה בקצה האגודל יותר מאשר לחסרי המח השמאלניזבל. חזק ואמץ נכנס בהם בסוף

hreuven2

New member
אתה הנציג האמיתי של העם

למול כל ציקצוקי הלשון בפורום

*pank

New member
חמוד בן 13!

אם כי אתה ילדון חכם, ותחושת התסכול שלך לגיטימית, כולנו מתוסכלים לא פחות, בגילך יש נטייה להסיק מסקנות קיצוניות ונמהרות, ופה ישנם אנשים קיצוניים לא פחות שעלולים להוות השפעה שלילית עליך. בבקשה ממך אנה חכה מספר שנים, ותן לדעותיך להגבש ביחס ישיר למספר שנותיך. אנשים קיצוניים כך הוכח בהיסטוריה, מביאים לחורבן. מבקשת ממך בכל לשון של בקשה בדאגה אימהית, לא להיכנס יותר לפורם הזה בשנים הקרובות. פאנק שחרדה לשלומך.

למעלה